MENÜ

Yenilikçi Materyal Yarışması

Yenilikçi Materyal Yarışması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yenilikçi Materyal Yarışması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Yenilikçi Materyal Yarışması haberi bulunmuştur.

Yenilikçi Materyal Yarışması Haberleri

Yenilikçi Materyal Yarışmasına 4 binden fazla başvuru yapıldı

Yenilikçi Materyal Yarışması'na 4 binden fazla başvuru yapıldı

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Öğretim Materyalleri Tasarım Yarışması'na 4 bin 681 başvuru yapıldı.

16.04.2019Eğitim
Öğretmenlerin ‘yenilikçi öğretim materyalleri’ sergilenecek

Öğretmenlerin ‘yenilikçi öğretim materyalleri’ sergilenecek

Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Öğretim Materyalleri Tasarım Yarışması sergisi ve ödül töreni, 2 Mayıs’ta yapılacak.

1.05.2019Eğitim
Öğretmenler eğitim materyali tasarlayacak

Öğretmenler eğitim materyali tasarlayacak

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenleyeceği ‘Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Öğretim Materyalleri Tasarım Yarışması’nın başvuruları başladı. Adaylar, 12 Nisan’a kadar başvuru yapabilecek. Yarışmanın amacı, farklı eğitim materyalleriyle derslerin daha anlaşılır hale gelmesi ve zihinde kalıcı olması.

18.02.2019Eğitim
Liselilere ‘araştırma projesi’ ödülü... 15 ülkeden 90 proje yarıştı

Liselilere ‘araştırma projesi’ ödülü... 15 ülkeden 90 proje yarıştı

15 ülkeden 90 projenin katıldığı ‘27’nci İbrahim Arıkan MEF Eğitim Kurumları Araştırma Projeleri Yarışması’ sonuçlandı. Liselilere yönelik düzenlenen yarışmada öğrenciler fizik, kimya ve biyoloji alanında projeleriyle yarıştı. Ödüller ulusal ve uluslararası kategorilerde verildi.

11.05.2018Eğitim
MEB, materyal yarışması için kılavuz yayınladı

MEB, materyal yarışması için kılavuz yayınladı

Özel eğitim ve rehberlik hizmetleri alanındaki yenilikçi, özgün, yaratıcı ve işlevsel çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen ‘Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması’nın başvuru kılavuzu yayımlandı. Buna göre, başvurular 24 Nisan’da başlıyor.

17.03.2018Eğitim

Yazar Sonuçları

Begüm’ün heyecanına ortak olmak istedim

Özlem Süer, “Healer” adını verdiği 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunu bu akşam Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Zorlu PSM’de düzenleyeceği defileyle tanıtacak. Organizasyonda ünlü oyuncu Begüm Kütük de podyuma çıkacak. Süer ve hayatında ilk kez mankenlik yapacak olan Kütük’le bir araya geldik, bu işbirliğinin perde arkasını ve yeni koleksiyonun detaylarını konuştuk.

10.09.2018