MENÜ

Ünlüler

Ünlüler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ünlüler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.289 Ünlüler haberi bulunmuştur.

Ünlüler Haberleri

Gözlerindeki sır

Gözlerindeki sır

Bazı ünlülerin göz rengi her zaman çeşitli tartışmaların ve iddiaların odak noktasında yer aldı. Bir gün gördüğünüzde kahverengi, bir başka gün yeşile dönüşen gözleri nedeniyle bu ünlüler hakkında "Galiba lens takıyor" iddiaları ortaya atıldı.

24.6.2017Magazin
Burnunu yaptırdı

Burnunu yaptırdı

Günel de estetikli ünlüler kervanına katıldı. Azeri şarkıcı, burun estetiği yaptırdı.

24.6.2017Magazin
Bodrum’dan insan manzaraları

Bodrum’dan insan manzaraları

Üç gece, üç farklı Bodrum. Yarımadanın en hip partilerinden davetlileri analiz ediyorum.

24.6.2017Hayat
Survivor 2017 şampiyonu ilan edildi | Survivor birincisi büyük ödülle ne yapacak

Survivor 2017 şampiyonu ilan edildi | Survivor birincisi büyük ödülle ne yapacak?

Survivor 2017 şampiyonu dün gece geç saatlerde belli oldu. Serhat Akın'ın elenmesinin ardından Ogeday Girişken ve Adem Kılıçcı finale kalan isimler olmuştu. Peki, Survivor 2017 şampiyonu kim oldu, birinci olan isim büyük ödülle ne yapacak? Kıbrıs'ta bir otelde yapılan finale tüm yarışmacılar katıldı. Özel görüntülerin yayınlandığı gecede duygusal anlar yaşandı. Yapılan halk oylaması sonrasında Survivor birincisi ilan edildi.

23.6.2017Televizyon
Bu hallerini hatırladınız mı

Bu hallerini hatırladınız mı

Bugün görünüşleriyle hayran olduğumuz ünlüler daha şöhret basamaklarını tırmanmadan önce nasıl görünüyorlardı hatırlıyor musunuz?

23.6.2017Magazin
Survivorda şampiyondan duygu dolu açıklama - Survivoru kim kazandı

Survivor'da şampiyondan duygu dolu açıklama - Survivor'u kim kazandı?

Survivor'da heyecan dolu yarışmaların ardından dün akşam final gecesi duygu dolu anlara sahne oldu. Ogeday ve Adem'in yarıştığı final gecesinde halk oylaması ile gelen SMS sonuçları şampiyonu belirledi. Peki Survivor'da dün akşam şampiyon kim oldu? İşte Survivor'u kim kazandı sorusunun cevabı ve dün akşam yaşananlar

23.6.2017Televizyon
Adem Kılıççı kimdir Birincilik adayı Adem Kılıççı aslen nereli

Adem Kılıççı kimdir? Birincilik adayı Adem Kılıççı aslen nereli?

Adem Kılıççı, Survivor 2017’nin finalistlerinden biri oldu. Ünlüler yarışmacısı Adem Kılıççı, Ogeday Girişken ile birlikte final koltuğunda oturuyor. Aylardır zorlu bir mücadele veren yarışmacının birinci olup olmayacağı bu akşam belli olacak. Peki, birincilik adayı Adem Kılıççı kimdir, aslen nereli?

22.6.2017Kelebek
Sosyal medya baskısı gençleri botoksa itiyor

'Sosyal medya baskısı gençleri botoksa itiyor'

İngiltere'de yapIlan bir araştırma, gençlerin sosyal medya baskısı nedeniyle botoks ve dermal dolgu gibi kozmetik işlemlere yöneldiklerini ortaya koydu. Araştırmayı yapan Nuffield Bioetik Konseyi hükumeti, gençleri bu işlemleri lisanssız yapanlara karşı koruması yolunda uyardı.

22.6.2017Kampüs
Sosyal medya botoksa zorluyor

Sosyal medya 'botoksa' zorluyor!

İngiltere'de yaplan bir araştırma, gençlerin sosyal medya baskısı nedeniyle botoks ve dermal dolgu gibi kozmetik işlemlere yöneldiklerini ortaya koydu. Araştırmayı yapan Nuffield Bioetik Konseyi hükümeti, gençleri bu işlemleri lisanssız yapanlara karşı koruması yolunda uyardı.

22.6.2017Dünya
Adem Kılıççı kimdir Kaç yaşındadır

Adem Kılıççı kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Adem Kılıççı birçok izleyici tarafından merak edilen kişiler arasında yer almaya başladı. Survivor başladığı günden itibaren oyunlardaki hırsı ve gücüyle dikkatleri üzerine çeken Adem Kılıççı, survivor'da adını yarı finale yazdıran isimlerden biri oldu.Peki, Adem Kılıççı kimdir? Kaç yaşındadır?

21.6.2017Televizyon
Serhat Akın kimdir Kaç yaşındadır

Serhat Akın kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Serhat Akın, birçok izleyici tarafından merak sorgulanan kişiler arasında yer almaya devam ediyor. Survivor başladığı günden itibaren yaşadığı sakatlıklar ve oyunlardaki azmiyle gündeme gelen Serhat Akın, survivor'da yarı final koltuğunda oturuyor. Peki, Serhat Akın kimdir? Kaç yaşındadır?

21.6.2017Televizyon
Savaşı yaratanlar sonuçlarına katlanmalılar

Savaşı yaratanlar sonuçlarına katlanmalılar

Hürriyet’in Türkiye Resmi Temsilcisi olduğu Uluslararası Cannes Lions Festivali dördüncü gününde aynı zamanda bir rahip olan ünlü Amerikalı siyasetçi, ve insan hakları aktivisti Jesse Jackson’u konuk etti. 1965 yılında Martin Luther King’in ünlü Selma yürüyüşüne katılan Jackson, hayatı boyunca ABD, Afrika, Yugoslavya, Filistin ve Güney Afrika’da savaşa ve ayrımcılığa karşı mücadele etti. ABD’de 1980’li yılarda, Barack Obama’dan önce Başkanlığa aday olan Afrika kökenli Amerikalı olarak öne çıktı.

21.6.2017Ekonomi
11 filminin yapımcısı Murat Barutçu: 12 için de İzmirde start verdik

11 filminin yapımcısı Murat Barutçu: "12" için de İzmir'de start verdik

11 filminin yapımcısı Murat Barutçu: "12" için de İzmir'de start verdik

19.6.2017Merkez
Survivorda kim elendi Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor'da kim elendi? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor dün akşam nefes kesen bir dokunulmazlık mücadelesi ve eleme konseyiyle izleyici karşısına çıktı. Kısa bir süre sonra 2017 sezonunu tamamlayacak olan Survivor’da bir isim elenerek Kıbrıs finalini görme şansını kaybetti. Peki, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da dün kim elendi?

17.6.2017Televizyon
Son dakika: BMden Nuriye Gülmen ve Semih Özakça açıklaması

Son dakika: BM'den Nuriye Gülmen ve Semih Özakça açıklaması

BİRLEŞMİŞ Milletler (BM) İnsan Hakları Konseyi 35. oturumunda, 100 gündür açlık grevinde olan eğitimci Nuriye Gülmen ve Semih Özakça ile ilgili açıklama yapıldı.

16.6.2017Gündem
BM İnsan Hakları Konseyinde Nuriye Gülmen ve Semih Özakça ile ilgili açıklama

BM İnsan Hakları Konseyi'nde Nuriye Gülmen ve Semih Özakça ile ilgili açıklama 

BM İnsan Hakları Konseyi'nde Nuriye Gülmen ve Semih Özakça ile ilgili açıklama 

16.6.2017Ankara
Survivor 2017de kim elendi İşte survivorda adaya veda eden isim

Survivor 2017'de kim elendi? İşte survivor'da adaya veda eden isim

Survivor'da bu akşam oldukça kritik bir eleme konseyi yapıldı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren heyecan fırtınası yaratan survivor'da bu akşam yine heyecan doruktaydı. Survivor'da bu akşam ilk defa bireysel bir şekilde eleme konseyi yapıldı ve halk oylamasıyla adaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor 2017'de kim elendi? İşte, survivor'da adaya veda eden o isim.

15.6.2017Televizyon
Survivorda dokunulmazlık oyununu kim kazandı Survivorda bireysel yarışma nefes kesti

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da bireysel yarışma nefes kesti!

Survivor'da bu akşam oldukça heyecan dolu ve nefes kesen bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı artık yeni formatla birlikte tamamen bireysele döndüler. Artık takım olarak değil de sadece kendileri adına yarışmaya başlayan yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanabilmek adına en yakınlarıyla bile karşılaştılar. Kıbrıs finalini garantileyen Sema Apak oyuna katılmadı ve yarışanları kenardan izledi. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

14.6.2017Televizyon
Survivorda muhteşem ödül oyunu 450 bin lira değerindeki ödülü hangi yarışmacı kazandı

Survivor'da muhteşem ödül oyunu! 450 bin lira değerindeki ödülü hangi yarışmacı kazandı?

Survivor'da bu akşam oldukça heyecan dolu bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam bireysel bir şekilde ödül oyununda yarıştılar. Ödül muhteşem bir arabaydı. 450 bin lira değerinde olan arabayı gören yarışmacıların şaşkınlıktan ağızları açık kaldı. Yarışmacılar annelerine sorulan soruları doğru tahmin etmeye çalıştı. Peki, Survivor'da muhteşem ödülü hangi yarışmacı kazandı? İşte ödülden detaylar.

13.6.2017Televizyon
Survivor 2017de kim elendi İşte survivorda adaya veda eden o isim

Survivor 2017'de kim elendi? İşte survivor'da adaya veda eden o isim

Survivor'da bu akşam oldukça kritik bir eleme konseyi yapıldı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren heyecan fırtınası yaratan survivor'da bu akşam yine heyecan doruktaydı. Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı arasında eleme konseyi yapıldı ve halk oylamasıyla adaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor 2017'de kim elendi? İşte, survivor'da adaya veda eden o isim.

12.6.2017Televizyon
Gençler madde bağımlılığına en çok çevreden etkileniyor

Gençler madde bağımlılığına en çok çevreden etkileniyor

Gençler madde bağımlılığına en çok çevreden etkileniyor

12.6.2017Akyurt
Arap kanallarından Ramazanda reyting için sıra dışı kamera şakaları

Arap kanallarından Ramazan'da reyting için sıra dışı kamera şakaları

Batan gemilerden terör saldırılarına ve Paris Hilton'un da dahil olduğu bir uçak kazasına kadar çeşitli senaryolar, Kuzey Afrika'daki televizyon kazanlarının Ramazan'da sınırları zorladığı kamera şakaları arasında yer alıyor.

12.6.2017Dünya
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da bu akşam yine nefes kesen bir ödül oyunu heyecanı ekranlara geldi. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışması survivor'da bu akşam oldukça heyecan dolu bir ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı hem harika bir hediyenin sahibi olacaktı hem de karınlarını tıka basa doyuracaklardı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden detaylar.

11.6.2017Televizyon
Serhat Akının eşi kimdir Eşiyle ilgili şaşırtan itiraflar

Serhat Akın'ın eşi kimdir? Eşiyle ilgili şaşırtan itiraflar

Survivor Ünlüler yarışmacısı Serhat Akın, eşiyle ilgili itiraflarda bulundu. Özel hayatını gözlerden uzak bir şekilde yaşayan Serhat Akın, 'Eşimle tanıştığımızda onun iki çocuğu vardı' diyerek geçirdiği zor dönemleri anlattı. Peki, Serhat Akın'ın eşi kim? İşte, eski futbolcunun eşiyle ilgili itirafları!

10.6.2017Kelebek
İrem Derici: Zayıfladıktan sonra kendimle sevişiyorum

İrem Derici: Zayıfladıktan sonra kendimle sevişiyorum

En sık kullandığı küfrü sordum, hepsini söyledi. “Estetikler, silikonlar?” dedim, “Zayıfladıktan sonra halimi görseniz gazetede para toplayıp siz yaptırırdınız” dedi. “Zayıflayınca hayatında ne değişti” dedim, “Kendimle sevişiyorum” dedi... Müziğin çılgın kadını bu! Şimdi o çılgınlığını ekrana taşımaya hazırlanıyor, Kanal D’de müzik yarışması sunacak. İrem Derici’yle röportaj yaparken o kadar güldük eğlendik ki, okurken siz de bu çılgın kadına çok güleceksi-niz...

10.6.2017Magazin
Sokak çocukluğundan Bebek’in star’lığına... Kuaför Yıldırım Özdemir’in ilham veren hikâyesi

Sokak çocukluğundan Bebek’in star’lığına... Kuaför Yıldırım Özdemir’in ilham veren hikâyesi

O, Türkiye’nin en ünlü kuaförlerinden biri. Tarkan’dan Ajda Pekkan’a, kimlerin saçını kesmedi ki! Dükkânı her gün saçını ondan başkasına emanet edemeyenlerle dolup taşıyor. Geçen ay, dünyanın en önemli saç tasarım etkinliklerinden birinde şov yapmaya hak kazanan üç kuaförden biri oldu. Yıldırım Özdemir şimdilerde, “Sayesinde hayal edemeyeceğim bir hayat yaşıyorum” dediği mesleğine vefa borcunu ödemek için Türkiye çapında akademiler kurma hazırlığında... Özdemir’le bir araya geldik, bugün dükkânının bulunduğu Bebek semtinin sokaklarını, bir sokak çocuğu olarak adımladığı günleri konuştuk.

10.6.2017Stil
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da bu akşam oldukça heyecan seviyesi yüksek bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatan survivor'da bu akşam soluksuz izlenen anlar yer aldı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam Alp Kırşan'ın açıkladığı ödülle adeta şok oldular. Oldukça zorlu bir parkurda yarışacak olan iki takım son ana kadar mücadele ettiler. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden detaylar.

9.6.2017Televizyon
Best of Kültür 2017de ünlüler geçidi

Best of Kültür 2017'de ünlüler geçidi

Best of Kültür 2017'de ünlüler geçidi

9.6.2017Merkez
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte heyecan dolu mücadeleden detaylar

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte heyecan dolu mücadeleden detaylar

Survivor'da bu akşam oynana ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı oldukça heyecanlı bir mücadele ortaya koydular. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen programı survivor'da ödüllerin güzelliği git gide artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüller takımı bu akşam zorlu bir parkurda karşı karşıya geldi. Fakat ödül oldukça güzeli. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte heyecan dolu mücadeleden detaylar

8.6.2017Televizyon
Sabriye, Ademi ailesiyle tanıştırdı

Sabriye, Adem'i ailesiyle tanıştırdı!

Survivor'da iletişim ödülünü kazanan ünlüler takımından Sabriye, aralarında aşk iddiası her geçen gün kuvvetlenen Adem'i telefonda görüntülü olarak ailesiyle tanıştırdı.

8.6.2017Ekran
Survivorda Sabriye Ademi ailesiyle tanıştırdı

Survivor'da Sabriye Adem'i ailesiyle tanıştırdı

Survivor'da iletişim ödülünü kazanan ünlüler takımından Sabriye, aralarında aşk iddiası her geçen gün kuvvetlenen Adem'i telefonda görüntülü olarak ailesiyle tanıştırdı.

8.6.2017Magazin
Survivorda Sabriye Ademi ailesiyle tanıştırdı

Survivor'da Sabriye Adem'i ailesiyle tanıştırdı

Survivor'da iletişim ödülünü kazanan ünlüler takımından Sabriye, aralarında aşk iddiası her geçen gün kuvvetlenen Adem'i telefonda görüntülü olarak ailesiyle tanıştırdı.

8.6.2017Diğer
İrem Dericiden yeni program

İrem Derici'den yeni program

POP müziğin sevilen isimlerinden İrem Derici, yarışma sunucusu oluyor.

8.6.2017Televizyon
Survivorda iletişim ödülü oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da iletişim ödülü oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da bu akşam oldukça nefes kesen bir iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam aileleriyle ve arkadaşlarıyla görüntülü konuşabilmek adına soluksuz mücadele verdiler. Oldukça zorlu geçen parkurda iki takım yarışmacıları da zor anlar yaşadı. Peki, Survivor'da iletişim ödülü oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadele.

7.6.2017Televizyon
Serhat Akın nereli İşte Serhat Akın’ın eşi

Serhat Akın nereli? İşte Serhat Akın’ın eşi

Survivor Ünlüler kadrosunda yer alan Serhat Akın, gerek performansı gerekse olaylar karşısında verdiği tepkilerle adından söz ettiriyor. Bir dönem Fenerbahçe'nin ve A Milli Takım'ın yıldız oyuncularından olan Serhat Akın özellikle iletişim oyunlarında duygusal anlar yaşıyor. Eski futbolcunun eşiyle Almanca diyalog kurması ise pek çok soruyu da beraberinde getiriyor. Peki, Serhat Akın nereli, eşi kim? İşte hakkında merak edilenler!

7.6.2017Kelebek

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da bu akşam gerçekleşen ödül oyununda iki takım yarışmacıları da oldukça hırslı mücadele ettiler. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen programı survivor'da oldukça zor bir ödül oyunu parkuru vardı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam güzel bir ödül için karşı karşıya geldi. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden detaylar.

6.6.2017Televizyon
Furkan Kızılay kimdir İşte sevgilisi

Furkan Kızılay kimdir? İşte sevgilisi

Furkan Kızılay, yıllar sonra Survivor ile yeniden gündeme geldi. Zorlu yarışmada başarılı bir performans gösteren Furkan Kızılay’ın özel hayatı da merak konusu oldu. Peki, Çocuklar Duymasın’ın çocuk yıldızı olarak tanınan Furkan Kızılay kimdir? İşte sevgilisi ve hakkında merak edilen detaylar!

6.6.2017Kelebek
Bu yaz denemeniz gereken 6 makyaj trendi

Bu yaz denemeniz gereken 6 makyaj trendi

Makyaj trendleri her yıl hızla değişiyor. Podyumlardaki cesur renk kullanımı yaklaşımları heyecanlandırsa da günlük hayatta uygulaması için bir öncü gerekiyor. İşte ünlüler tarafından denenmiş ve onaylanmış yeni trendler.

6.6.2017Stil
Furkan Kızılaydan Çocuklar Duymasın açıklaması

Furkan Kızılay'dan 'Çocuklar Duymasın' açıklaması!

 Survivor 2017'den geçtiğimiz hafta elenen oyuncu Furkan Kızılay'ın, 'Çocuklar Duymasın' dizisi için adaya veda ettiği iddia edilmişti.

6.6.2017Televizyon
Survivor 2017de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor 2017'de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor 2017'de bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen ve dünyanın en zor yarışması olarak gösterilen survivor'da bu akşam büyük ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı Acun Ilıcalı'nın ödülü açıklamasıyla adeta kendilerinden geçtiler. Survivor'ın sonlarına yaklaşılmasıyla birlikte oyunlarında zorluğu artıyor. Peki, Survivor 2017'de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden detaylar.

5.6.2017Televizyon
Survivor 4 Haziranda kim elendi Survivor son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı

Survivor 4 Haziran'da kim elendi? Survivor son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da kim elendi sorusuna cevap arayan vatandaşlar, son bölümde yaşanılan olayları merak etti. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf, adadan gitmesi için bir kişiyi aday olarak seçti. Kişi sayısının giderek azalması sebebiyle bir hayli zor gerçekleşen ada konseyi seçimleri, bir kişinin adaya veda etmesiyle sonuçlandı. Peki, dokunulmazlık oyunu sonrasında Survivor'da kim elendi?

5.6.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Boğaz’da siyah gece

Boğaz’da siyah gece

İngiltere’nin efsane otomobil markası Rolls-Royce’un yeni modeli Black Badge, Türkiye’de de tanıtıldı. “Boğaz’da Siyah Gece” adlı tanıtım davetine katılan iş dünyasının patronları, aracı test etti.

22.6.2017Gökhan KİMSESİZCAN
Yapmayın arkadaşlar

Yapmayın arkadaşlar

 Önce Mehmet Topal, 7 yaşındaki oğluyla jet ski’ye binerken görüntülendi.

19.6.2017 Cengiz SEMERCİOĞLU
Magazin klişesine dönen sözün sahibi Erdal İnönü

Magazin klişesine dönen sözün sahibi Erdal İnönü

 “Gerçeklerin er geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır” sözü son 6 aydır magazin dünyasının klişesi haline dönüştü.

13.6.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Yaşam koçu, tarikat, akıl hocası... Ünlülerin hayatına kimler yön veriyor

Yaşam koçu, tarikat, akıl hocası... Ünlülerin hayatına kimler yön veriyor

Son dönemde hayatımıza, isimleri ünlülerle anılarak giren iki isim var... Biri Murat Yıldırım’la birlikte tanıdığımız Said Sözühikmet, diğeri Mustafa Ceceli’yle tanıdığımız Ahmed Hulusi...

12.6.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Rekor kimde

Rekor kimde?

Ne ünlüler geçidi bir film, ne hit bir şarkı...

5.6.2017Ömür GEDİK
Bir damla kan hayatınızı nasıl değiştirir

Bir damla kan hayatınızı nasıl değiştirir?

Son yıllarda sık sık karşımıza çıkan bir kavram var; gıda intoleransı.

5.6.2017Sevin TURAN
Çağatay Ulusoy’un artık gizemli güçleri var

Çağatay Ulusoy’un artık gizemli güçleri var!

 Dizi sektörünün şu sıralar konuştuğu tek bir isim var: Çağatay Ulusoy.

4.6.2017Onur BAŞTÜRK