MENÜ

Ümit Aslan

Ümit Aslan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ümit Aslan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ümit Aslan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.914 Ümit Aslan haberi bulunmuştur.

Ümit Aslan Haberleri

Ceren Hindistan kimdir ve kaç yaşında

Ceren Hindistan kimdir ve kaç yaşında?

Ceren Hindistan, hakkında çıkan son haberlerin ardından araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Oynadığı film ve diziler ile dikkatleri üzerine çeken Ceren Hindistan, güzellik yarışmasında ise finalist olmuştur. Peki, Ceren Hindistan kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı detaylar

14.02.2019Magazin
Ceren Hindistan soruşturmasında flaş karar

Ceren Hindistan soruşturmasında flaş karar

Oyuncu Ceren Hindistan’ın 'Kanser hastası kızını tedavi ettirmiyor’ iddiasıyla hakkında dava açan hastaneye karşı sosyal medya hesabından hakaret ve tehditlerde bulunduğu gerekçesiyle başlatılan soruşturma takipsizlik kararıyla bitti.

9.11.2018Gündem
Ceren Hindistan gözyaşlarına boğuldu

Ceren Hindistan gözyaşlarına boğuldu

Öncesinde işadamı Ümit Aslan'la yaşadığı ilişki, sonrasında ise kızı Arya'nın sağlık problemleri ile gündem olan Ceren Hindistan, 2.Sayfa programına konuk oldu. Hindistan, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

2.08.2018Ekran
Düşük yapayım diye beni kemerle dövdü

'Düşük yapayım diye beni kemerle dövdü'

Öncesinde işadamı Ümit Aslan'la yaşadığı ilişki, sonrasında ise kızı Arya'nın sağlık problemleri ile gündem olan Ceren Hindistan, 2.Sayfa programına konuk oldu. Hindistan, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

2.08.2018Magazin
Ceren Hindistan kimdir Kızının babası Ümit Aslan kimdir

Ceren Hindistan kimdir? Kızının babası Ümit Aslan kimdir?

Ceren Hindistan, özel hayatı ve konuk olduğu programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Bir dönem iş adamı Ceren Hindistan’la yaşadığı beraberlik nedeniyle sık sık magazin sayfalarına konu olan Ümit Aslan’ın hayatı merak ediliyor. Peki, Ceren Hindistan kimdir? Kızının babası Ümit Aslan kimdir?

2.08.2018Magazin
TSYD Ege Kupası’nda özlem bitiyor

TSYD Ege Kupası’nda özlem bitiyor

Türkiye Spor Yazarları Derneği İzmir Şubesi’nin (TSYD) 4 yıl aradan sonra organize ettiği 46. Folkart TSYD Ege Kupası’nda geri sayıma geçildi.

30.07.2018Futbol
Eski hayat arkadaşı mahkemeye başvurmuştu Ceren Hindistan hapis mi yatacak

Eski hayat arkadaşı mahkemeye başvurmuştu! Ceren Hindistan hapis mi yatacak?

Kızı Arya Rima Aslan’ı tedavi ettirmediği iddiasıyla soruşturması devam eden oyuncu ve manken Ceren Hindistan’ın 1 aylık tedbir kararına uymayıp, tv programlarında ve sosyal medyada hakkında küçük düşürücü ifadeler kullandığı gerekçesiyle 3 günlük zorlama hapsi isteyen eski hayat arkadaşı Ümit Aslan’ın talebini mahkeme reddetti.

17.07.2018Magazin
Eski aşkı Ceren Hindistana zorlama hapsi istedi

Eski aşkı Ceren Hindistan'a zorlama hapsi istedi

Kızı Arya Rima Aslan’ı tedavi ettirmediği iddiasıyla hakkında savcılık soruşturması devam eden ve 50 bin liralık tazminat davası açılan oyuncu ve manken Ceren Hindistan’a, eskiden nikahsız birlikte yaşadığı Ümit Aslan’ın, tv programlarında ve sosyal medyada kendisi hakkında küçük düşürücü ifadeler kullandığını gerekçesiyle 1 aylık koruma kararı aldırdığı ortaya çıktı.

1.06.2018Magazin
Ceren Hindistan kimdir Kaç yaşında ve nereli

Ceren Hindistan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Ünlü manken Ceren Hindistan'ın kim olduğu son günlerde merak konusu oldu. Zaman zaman basında yer alan haberler ve katılığı televizyon programları sonrası, Ceren Hindistan'ın kim olduğu ve özel yaşantısı merak konusu oluyor.  Vatandaşlar ayrıca, Ceren Hindistan'ın çocuğunun babası Ümit Aslan'ın da kim olduğunu merak ediyor. Peki, Ceren Hindistan kimdir? Ümit Aslan kimdir?

8.05.2018Magazin
Kızının tedavisini yarıda bıraktığı iddia edilmişti... Ceren Hindistan kararını verdi

Kızının tedavisini yarıda bıraktığı iddia edilmişti... Ceren Hindistan kararını verdi!

Ceren Hindistan, 2.5 yaşındaki kızının kemoterapi tedavisini reddedince özel bir hastane tarafından mahkemeye verilmişti. Hindistan geri adım attı, yarım kalan tedavi ve kemoterapi için başka bir hastaneye başvurdu

2.05.2018Magazin
Ceren Hindistan kimdir

Ceren Hindistan kimdir?

Manken Ceren Hindistan, kızının sağlık sorunları nedeniyle gündeme geldi. Kızına Wilms tümörü teşhisi konulan Ceren Hindistan’ın hayatı merak konusu oldu. Peki Baba Ocağı, Firuze ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin kadrosunda yer alan Ceren Hindistan kimdir?

26.04.2018Televizyon
Kızının velayetini istiyor

Kızının velayetini istiyor!

Manken Ceren Hindistan'ın hasta olduğunu öğrendiği 2.5 yaşındaki kızı Arya’nın kemoterapi tedavisi görmesini istemediği iddia edildi. Çıkan haberlerin ardından açıklama yapan Hindistan, 'Anne olarak tedavisini yarıda kesmem mümkün mü?' dedi. Baba Ümit Aslan ise avukatı aracılığı ile yazılı bir açıklama yaptı ve Ceren Hindistan'ı suçladı: Arya'nın tedavisi devam ederken annesi tarafından keyfi olarak tedaviye götürülmemeye başlanmıştır!

26.04.2018Magazin
Ceren Hindistan: Hangi anne böyle bir şey yapar

Ceren Hindistan: Hangi anne böyle bir şey yapar?

Manken Ceren Hindistan'ın hasta olduğunu öğrendiği 2.5 yaşındaki kızı Arya’nın kemoterapi tedavisi görmesini istemediği iddia edildi. Çıkan haberlerin ardından açıklama yapan Hindistan, 'Anne olarak tedavisini yarıda kesmem mümkün mü?' dedi.

24.04.2018Magazin
Ceren Hindistana hastaneden şok Kızı koruma altına alınsın

Ceren Hindistan'a hastaneden şok! Kızı koruma altına alınsın

Manken Ceren Hindistan, hasta olduğunu öğrendiği 2.5 yaşındaki kızı Arya’nın kemoterapi tedavisi görmesini istemedi. Hastane yetkilileri mahkemeye başvurarak küçük çocuğun koruma altına alınmasını talep etti

24.04.2018Gündem
EBA Scratch ve blockly nedir Nereden giriş yapılır

EBA Scratch ve blockly nedir? Nereden giriş yapılır?

EBA Scratch ve blockly uygulamaları, geleceğimizi oluşturan çocuklara kod yazmayı öğretecek, ve yazılım kültürü oluşturacak. Peki, EBA Scratch ile blockly uygulaması nasıl kullanılır? İşte, kodlama dilini öğrenmek isteyen çocuklar ile ailelerinin yakından ilgilendiği EBA blockly ve Scratch nasıl kullanılır? İşte, uygulamalar hakkında merak edilen bazı detaylar

5.02.2018Teknoloji
Ünlü yönetmenin spor otomobilini çaldılar... Kızlara laf atarken yakalandılar

Ünlü yönetmenin spor otomobilini çaldılar... Kızlara laf atarken yakalandılar

İstanbul’da, çok sayıda hırsızlık kaydı olan üç otomobil hırsızı, ünlü yönetmen Hasan Tolga Pulat’a ait çaldıkları BMW Z3 spor otomobille Avcılar sahilinde kızlara laf atınca Asayiş Şube Oto-Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalandı.

12.10.2017Gündem
Ceren Hindistan ve Cengiz Çolak aşk mı yaşıyor

Ceren Hindistan ve Cengiz Çolak aşk mı yaşıyor?

Ümit Aslan’dan ayrılan Ceren Hindistan, geçtiğimiz aylarda işadamı Cengiz Çolak’la görüntülenmiş, ikili aşk iddialarını yalanlamıştı.

18.09.2016Magazin
Ceren Hindistan ile Ümit Aslan arasında kavga çıktı

Ceren Hindistan ile Ümit Aslan arasında kavga çıktı

Ceren Hindistan, eski imam nikahlı eşi ve kızı Arya Rima’nın babası Ümit Aslan’a, Snapchat üzerinden ağır bir gönderme yaptı. Aslan’ın tepkisi de sert oldu.

21.06.2016Magazin
Ceren Hindistan yeni sevgilisiyle görüntülendi

Ceren Hindistan yeni sevgilisiyle görüntülendi

Ceren Hindistan, önceki gece Nişantaşı Atiye Steak’deydi.

19.04.2016Magazin
Ceren Hindistanın aşk oyunu tutmadı

Ceren Hindistan'ın aşk oyunu tutmadı!

Ceren Hindistan, evli sevgilisi Ümit Aslan ile ayrıldıktan sonra yine evli bir sevgili buldu. Bu aşkı gizlemek için ise, Gökhan Kaya ile aşk yaşadığı dedikodularının yayılmasını sağladı. Ancak, plan tutmadı ve gerçeklerin kokusu yayılmaya başladı.

4.03.2016Kelebek
Ceren Hindistan yeni bir aşka mı yelken açtı

Ceren Hindistan yeni bir aşka mı yelken açtı

Oyuncu Ceren Hindistan hakkında şaşırtan iddia.

2.03.2016Magazin
Ceren Hindistan sosyal medya hesabını kapattı

Ceren Hindistan sosyal medya hesabını kapattı!

Ceren Hindistan imam nikahlı eşi Ümit Aslan ile ayrıldıktan sonra Instagram’a dönüş yapmıştı. Sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Hindistan, tüm paylaşımlarını sildi ve sosyal medya hesaplarını kapattı.

12.02.2016Kelebek
Ceren Hindistan Instagram hesabını kapattı

Ceren Hindistan Instagram hesabını kapattı

Kızının babası Ümit Aslan ile yollarını ayırdıktan sonra sosyal medyaya geri dönen Ceren Hindistan'ın paylaşım macerası kısa sürdü.

12.02.2016Magazin
12 adımda Ceren Hindistanı anlama kılavuzu

12 adımda Ceren Hindistan'ı anlama kılavuzu

Bu hafta köşede, ismini sürekli haber sitelerinin fotoğraf galerilerinde gördüğümüz ama kişinin kim olduğunu bilmediğimiz ünlü mü desem, semi celebrity mi desem ya ben buna ne desem bilemediğim biriyle açıyorum. Kişimiz, Ceren Hindistan!

6.02.2016Hayat
Ceren Hindistandan çekici paylaşım

Ceren Hindistan'dan çekici paylaşım!

İşadamı sevgilisi Ümit Aslan’dan ayrılmasının ardından Ceren Hindistan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde…

29.01.2016Kelebek
Ceren Hindistandan bekarlık partisi fotoğrafları

Ceren Hindistan'dan bekarlık partisi fotoğrafları

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ümit Aslan’dan ayrıldığı haberleri ile magazin gündemine bomba gibi düşen Ceren Hindistan, sosyal medya üzerinden birbirinden iddialı fotoğraflar paylaştı. Detaylar haberimizde…

28.01.2016Kelebek
Ceren Hindistan yeni hayatına alışmaya çalışıyor

Ceren Hindistan yeni hayatına alışmaya çalışıyor

Sevgilisi Ümit Aslan'dan ayrılan Ceren Hindistan sosyal medyaya hızlı bir dönüş yaptı.

27.01.2016Magazin
Ceren Hindistan Ümit Aslandan daire ve nafaka karşılığında ayrıldı

Ceren Hindistan Ümit Aslan'dan daire ve nafaka karşılığında ayrıldı!

Geçtiğimiz yıllarda “Baba Ocağı” dizisi ile tanıdığımız ünlü oyuncu Ceren Hindistan, bir süre önce iş adamı Ümit Aslan ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Ünlü oyuncunun imam nikahı ile evlilik yapması ise; magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre güzel oyuncu, gördüğü şiddete dayanamayıp ilişkiyi bitirdi. Detaylar haberimizde…

11.01.2016Kelebek
Ceren Hindistan imam nikahlı eşi Ümit Aslandan daire ve nafakayla ayrıldı

Ceren Hindistan imam nikahlı eşi Ümit Aslan'dan daire ve nafakayla ayrıldı

Oyuncu-fotomodel Ceren Hindistan 1.5 yıl önce imam nikahı ile evlendiği Ümit Aslan'dan, bir kız çocuğu dünyaya getirmişti.

10.01.2016Magazin
Ceren Hindistan ile Ümit Aslan ayrıldı mı

Ceren Hindistan ile Ümit Aslan ayrıldı mı

Ceren Hindistan'ın Instagram hesabını kapatması ayrılık dedikodularına neden oldu.

6.01.2016Kelebek
Ceren Hindistan eski formuna kavuştu

Ceren Hindistan eski formuna kavuştu

Oyuncu Ceren Hindistan, birlikte yaşadığı sevgilisi Ümit Aslan'dan olan kızı Arya Rima'yı 25 Temmuz'da dünyaya getirmişti.

19.09.2015Magazin
Ümit Aslandan Ceren Hindistana 3300 gül

Ümit Aslan'dan Ceren Hindistan'a 3300 gül

Doğum yaptıktan 20 gün sonra paylaştığı fotoğraf ile olay olan Ceren Hindistan yine çok konuşulacak.

14.09.2015Magazin
Wilma Elles doğumdan 27 gün sonra eski görünümüne kavuştu

Wilma Elles doğumdan 27 gün sonra eski görünümüne kavuştu

Geçen ay Amerika'da doğum yapan Wilma Elles, ikizleri ile çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

17.08.2015Magazin
Ceren Hindistanın fotoğrafı olay yarattı

Ceren Hindistan'ın fotoğrafı olay yarattı

20 gün önce doğum yapan Ceren Hindistan'ın paylaştığı fotoğraf olay yarattı.

15.08.2015Magazin
Ceren Hindistandan kendisini eleştirenlere ağır sözler

Ceren Hindistan'dan kendisini eleştirenlere ağır sözler

25 Temmuz'da anne olan Ceren Hindistan, evliliği hakkında yapılan yorumlara isyan etti.

29.07.2015Magazin
Ceren Hindistan anne oldu

Ceren Hindistan anne oldu

Uzun süredir Ümit Aslan'la birlikte olan oyuncu ve manken Ceren Hindistan doğum yaptı.

27.07.2015Magazin
Açlık grevi yapan tutuklulardan biri hastaneye kaldırıldı

Açlık grevi yapan tutuklulardan biri hastaneye kaldırıldı

Diyarbakır’daki D Tipi cezaevinde KCK/PKK’lı tutukluların başlattığı açlık grevi eylemine geçen 4 Kasım’da katılan 32 yaşındaki tutuklu Ümit Aslan dün gece fenalaşınca ambulansla hastaneye kaldırıldı. Mide kanaması geçiren ve daha önce karaciğer nakli olduğu bildirilen Ümit Aslan, Dicle Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

17.11.2012Gündem
BOTAŞ Genel Müdür Yardımcılığına atama

BOTAŞ Genel Müdür Yardımcılığına atama

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş.?Genel Müdür Yardımcılığı'na, Maliye Bakanlığı'nda Vergi Müfettişliği kadrosuna atamalar gerçekleştirildi.

23.10.2012Ekonomi
Genç iletişimcinin gurur günü

Genç iletişimcinin gurur günü

Nitelikli medya çalışanı ve yöneticisi yetişmesine katkı amacıyla Aydın Doğan Vakfı’nca düzenlenen Genç İletişimciler Yarışma-sı’nın 23’üncüsünde dereceye girenler ödüllerini törenle aldılar.

6.12.2011Gündem
Fındık, fıstık karpuz atarken mermer düştü

Fındık, fıstık karpuz atarken mermer düştü

Erzurum’un Aziziye İlçesi’nde afetzedeler için Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından inşa edilen konutlarda yapılan sokak düğünü sırasında balkondan kopan mermer, gelin Ayşe Arslan’ın başını yardı.

18.06.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Ceren gibi olmayın... Ya da olun ya!

Bu hafta köşede, ismini sürekli haber sitelerinin fotoğraf galerilerinde gördüğümüz ama kişinin kim olduğunu bilmediğimiz ünlü mü desem, semi celebrity mi desem ya ben buna ne desem bilemediğim biriyle açıyorum.

6.02.2016