MENÜ

Seda Sayan

Seda Sayan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Seda Sayan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Seda Sayan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.614 Seda Sayan haberi bulunmuştur.

Seda Sayan 30 Aralık 1961 yılında İstanbulda doğmuştur. Doğum adı Aysel Gürsaçer'dir. Türk şarkıcı, dizi oyuncusu ve televizyon sunucusudur. Türkiye'nin ilk haftalık kadın dergisi olan Seda Magazin'in editörüdür.

İLK YILLARI

Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim'e assolist olarak çıkarıldı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu.

DEVAMI

Seda Sayan Haberleri

Yemekteyiz birincisi kim oldu İşte 14 18 Eylül haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte 14 18 Eylül haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı

Hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz yarışmasında, cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yayınlanan son bölümünde, en başarılı yemeği yaparak en fazla puanı toplayan bir yarışmacı para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Para ödülünü hangi yarışmacı aldı? İşte 14 18 Eylül haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı.

18.10.2019Televizyon
Bu işi aşkla yapıyorum

Bu işi aşkla yapıyorum

Derya Baykal, teve2’de seyirciyle buluşmaya devam ediyor. “Derya Baykal’la Gülümse” adlı programında el becerilerini geliştirmek isteyen kadın erkek milyonlarca kişiye yol gösteren, küçük ama etkili tüyolar veren Baykal, “Annemden öğrendiklerimin bir gün bana meslek olacağı aklıma gelmezdi” diyor.

16.10.2019Televizyon
Gülşah Saraçoğlu kimdir

Gülşah Saraçoğlu kimdir?

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz ile yaşadığı şiddetli tartışmayla gündeme geldi. Gülşah Saraçoğlu'nun eski sevgilisi Gökhan Göz ile birlikte yaşadıkları eve giderek evin altını üstüne getirdiği iddia edildi. Peki, Gülşah Saraçoğlu kimdir?

14.10.2019Magazin
O Ses Türkiyede bloklama özelliği nedir İşte O Ses Türkiyenin format değişikliği

O Ses Türkiye'de bloklama özelliği nedir? İşte O Ses Türkiye'nin format değişikliği

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye, geçtiğimiz haftalarda yeni sezonu ile sevenlerine merhaba dedi. O Ses Türkiye'de yeni heyecan ve rekabet başlarken, bu sezon formatta yapılan "jüri bloklama özelliği" değişikliği, izleyenler tarafından merak konusu oldu. Peki, O Ses Türkiye'de jüri bloklama özelliği nedir? Bloklama ne anlama gelir? İşte, merak edilenler.

12.10.2019Televizyon
Seda Sayan ile Yemekteyizde birinci kim oldu İşte 7 11 Ekim haftası Yemekteyiz kazananı

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de birinci kim oldu? İşte 7 11 Ekim haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan gündüz kuşağı yemek yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz'de, cuma akşamı final heyecanı yaşandı. 5 farklı yarışmasının yemek konusunda hünerlerini gösterdiği yarışma bu hafta Gaziantep'e konuk oldu. 11 Ekim'de yapılan haftanın finalinde ise en güzel menüyü hazırlayan bir isim para ödülünün sahibi oldu. Peki, Seda Sayan ile Yemekteyiz'de birinci kim oldu? İşte 7 11 Ekim haftası Yemekteyiz kazananı.

11.10.2019Televizyon
Yemekteyiz’in kömbe ustası yarışmacısı Fatma Vanlıoğlu kimdir

Yemekteyiz’in kömbe ustası yarışmacısı Fatma Vanlıoğlu kimdir?

Ekranların sevilerek izlenen yemek yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacılarından biri de Fatma Vanlıoğlu. Gaziantep bölümünde yarışan Fatma Vanlıoğlu, dördüncü gün maharetlerini sergileyecek. Yemekteyiz’in kömbe ustası yarışmacısı Fatma Vanlıoğlu kimdir?

10.10.2019Televizyon
Ayaz Mehmet Kaya neden yok Yemekteyizden neden diskalifiye edildi

Ayaz Mehmet Kaya neden yok? Yemekteyiz'den neden diskalifiye edildi?

Yemekteyiz yarışmasının 9 Ekim tarihli bölümündeki görüntüler kafalarda soru işareti bıraktı. Yarışmanın üçüncü gün yarışmacısı Ayaz Mehmet Kaya’nın sözleri Seda Sayan’ın tepkisine neden oldu. Yarışmacının tavırlarına sinirlenen Seda Sayan, tepkisiz kalmadı. Peki, Yemekteyiz yarışmacısı Ayaz diskalifiye mi olacak?

9.10.2019Televizyon
Yemekteyiz Gaziantep yarışmacıları kimler

Yemekteyiz Gaziantep yarışmacıları kimler?

Ekranların sevilerek izlenen yemek yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz bu hafta Gaziantep'e konuk oluyor. Yemekteyiz Gaziantep bölümünde birbirinden iddialı isimler yarışıyor ve yöresel yemekler hazırlıyor. Peki, Yemekteyiz Gaziantep yarışmacıları kimler?

9.10.2019Televizyon
Küresel Isınma’ya klip çekti

Küresel Isınma’ya klip çekti

Şarkıcı Tarık Mengüç, önceki gün ‘Küresel Isınma’ adlı parçasına Cem Yılmaz’ın isteği üzerine klip çekti.

8.10.2019Keyif
Bloklamak ne demek O Ses Türkiye’deki bloklama butonu nedir

Bloklamak ne demek? O Ses Türkiye’deki bloklama butonu nedir?

O Ses Türkiye yeni sezonu yenilikleriyle başladı. Murat Boz, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk ve Hadise'nin yer aldığı O Ses Türkiye'nin bu yılki formatına bloklama da eklendi. Peki, bloklama ne demek? O Ses Türkiye’deki bloklama butonu nedir?

6.10.2019Televizyon
Seda Sayan’a hakaret edene kamuya yararlı işte çalışma cezası

Seda Sayan’a hakaret edene kamuya yararlı işte çalışma cezası

ŞARKICI ve sunucu Seda Sayan ile eski erkek arkadaşı Erkan Çelik’e hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 1800 lira adli para cezasına çarptırılan Zekeriya Atak, parayı ödemeyince cezası 180 saat kamuya yararlı bir işte çalışmaya çevrildi.

6.10.2019Magazin
O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak Format değişti

O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak? Format değişti!

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'nin yeni sezonu için geri sayım başladı. Sunucu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yarışmanın yeni sezon yayın tarihini duyurup jüri üyeleri ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapmıştı. Jüri üyesi değişmeyen yarışmanın formatında değişikliğe gidildi. Peki, O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak? O Ses Türkiye hangi gün? İşte, O Ses Türkiye'nin yeni sezonu hakkında bilgiler.

4.10.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 30 Eylül 4 Ekim haftası Seda Sayanla Yemekteyizin birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 30 Eylül 4 Ekim haftası Seda Sayan'la Yemekteyiz'in birincisi

İlgi gören yemek yarışması Yemekteyiz'de cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Yemek konusunda beş farklı yarışmacının her gün iddialı menülerle yarıştığı programda, yapılan puanlamada en yüksek puanı alan bir isim büyük para ödülünü kazandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? En çok oyu hangi yarışmacı aldı? İşte 30 Eylül  4 Ekim haftası Seda Sayan'la Yemekteyiz'in kazananı.

4.10.2019Televizyon
O Ses Türkiyede format değişikliği

O Ses Türkiye'de format değişikliği

Yeni sezon çekimleri başlayan 'O Ses Türkiye'den ilk fragman yayınlandı. Acun Ilıcalı sürpriz bir karara imza attı

2.10.2019Televizyon
Seda Sayanın oğlu Oğulcan Engin kimdir, kaç yaşında

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin kimdir, kaç yaşında?

'Seda Sayan ile Yemekteyiz' programının ilginç bir olay gerçekleşti. Seda Sayan, Oğulcan Engin’in görücü usulü ile evlendiğinde daha mutlu olacağını ve kendisinin de gelini ile anlaşmasının çok önemli olduğunu belirtti. Peki, Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin kimdir, kaç yaşında?

1.10.2019Televizyon
Seda Sayan Oğulcan Engin’e görücü usulü kız buldu

Seda Sayan Oğulcan Engin’e görücü usulü kız buldu!

“Seda Sayan ile Yemekteyiz” programının ilginç bir olay gerçekleşti.

1.10.2019Magazin
Seda Sayan Oğulcan Engin’e Görücü Usulü Kız Buldu

Seda Sayan Oğulcan Engin’e Görücü Usulü Kız Buldu

Seda Sayan, Yemekteyiz programı için gittiği çekimde oğlu Oğulcan Engin için bir kız beğendi. Oğulcan Engin’in görücü usulü evlenmesini istediğini her fırsatta dile getiren Seda Sayan, yarışmacı yakınını kendine çok benzetti. Seda Sayan, Oğulcan Engin’in görücü usulü ile evlendiğinde daha mutlu olacağını ve kendisinin de gelini ile anlaşmasının çok önemli olduğunu belirtti.

1.10.2019Magazin
Yayın tarihi belli oldu: O Ses Türkiye ne zaman başlayacak

Yayın tarihi belli oldu: O Ses Türkiye ne zaman başlayacak?

O Ses Türkiye'nin yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlenmeye devam edeceği O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda jüride değişiklik yok. Peki, O Ses Türkiye yeni sezonu ne zaman başlayacak?

30.09.2019Televizyon
Seda Sayan ile Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti. Yarışmanın 27 Eylül Cuma günü ekranlara gelen bölümünde, yemek konusunda en iyi performansı gösterip, yüksek puanı alan bir isim haftanın birincisi oldu. Birinci olan isim, haftanın finalinde para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı.

27.09.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu Yemekteyizde kim birinci oldu

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de kim birinci oldu?

Ekranların sevilen yemek yarışmalarından Yemekteyiz Seda Sayan'nın sunumuyla devam ediyor. Sevilen yarışma bu hafta Kırklareli'nde yapıldı. İddialı beş yarışmacının birinci olabilmek adına hünerlerini sergilediği yarışmada, beş günün sonunda aldığı puana göre birinci olarak büyük ödüle sahip olan isim belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

20.09.2019Televizyon
Çocukların ‘Seda abla’sı

Çocukların ‘Seda abla’sı

Seda Sayan’ın uzun zamandır hem İstanbul hem de Güneydoğu’daki yardıma muhtaç çocuklara kırtasiye, kıyafet ve erzak yardımı yaptığı ortaya çıktı.

15.09.2019Magazin
Yemekteyizde kim birinci oldu Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan yarışmacısı...

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan yarışmacısı...

Beş farklı yarışmacının yemek konusunda bir hafta boyunca hünerlerini gösterdiği yemek yarışması Seda Sayan'la Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti. Büyük ödülü kazanmak için farklı menülerle yarışan yarışmacılardan biri, yapılan oylamanın ardından haftayı birincilikle kapattı. Peki, bu hafta Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte, Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan ismi.

13.09.2019Televizyon
Oğlak Burcu Ünlüleri

Oğlak Burcu Ünlüleri

Oğlak burcu olan ünlüler...

11.09.2019Burçlar
Murat Bozdan heyecanlandıran paylaşım: O Ses Türkiye 2020 ne zaman başlayacak

Murat Boz'dan heyecanlandıran paylaşım: O Ses Türkiye 2020 ne zaman başlayacak?

O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Murat Boz’dan yeni sezon paylaşımı geldi. Beyazıt Öztürk, Seda Sayan ve Hadise'ye meydan okuyan Murat Boz, O Ses Türkiye hazırlıklarının başladığını duyurdu. Peki, O Ses Türkiye 2020 ne zaman başlayacak?

11.09.2019Televizyon
Murat Bozdan Seda Sayana cevap: El kadar çocuğa...

Murat Boz'dan Seda Sayan'a cevap: El kadar çocuğa...

Seda Sayan'ın "Seni o kırmızı koltuğa gömeceğim" sözlerine Murat Boz'dan yanıt geldi. Seda Sayan'ın bu çıkışına Murat Boz'dan yanıt gecikmedi. Boz, Instagram'ın çocuk filtresiyle çektiği videoda "el kadar çocuğa meydan okunur mu hiç?" dedi. Videoyu izleyen Seda Sayan, bu kez Murat Boz'a şu sözleri sarf etti: "Hiç şirinlik yapma Murat Boz meydan okudun arkasında dur meydan okuyorum"

10.09.2019Magazin
Murat Bozdan Seda Sayana cevap: El kadar çocuğa...

Murat Boz'dan Seda Sayan'a cevap: El kadar çocuğa...

Seda Sayan'ın "Seni o kırmızı koltuğa gömeceğim" sözlerine Murat Boz'dan yanıt geldi.

10.09.2019Televizyon
Barbie Seda

Barbie Seda

Seda Sayan bir assolist. Haliyle onu “ağır” kostümlerin içinde görmeye alışkınız.

9.09.2019Magazin
Zuckerberg’in çöpçatanlık hamlesi ‘Dating’ Facebook’a eski günlerini yaşatır mı

Zuckerberg’in çöpçatanlık hamlesi ‘Dating’ Facebook’a eski günlerini yaşatır mı?

Son dönemde güç kaybetmesine rağmen hala dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook, geçirdiği sıkıntılı günleri yeni çöpçatanlık özelliği ‘Facebook Dating’ ile aşmayı hedefliyor. Mark Zuckerberg’in öncelikli hedefi genç kitleyi bir an önce geri kazanmak…

8.09.2019Teknoloji
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

İlgi gören yemek yarışması Yemekteyiz'de bir haftalık mücadelenin ardından haftanın finali gerçekleşti. Yemek konusunda hünerlerini göstererek, büyük ödül için yarışan beş isimden biri, yapılan puanlama sonra haftanın kazananı oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Hangi yarışmacı büyük ödülü almaya hak kazandı? İşte, 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı....

6.09.2019Televizyon
Seda Sayan, Sermiyan Midyat ile aşk mı yaşıyor

Seda Sayan, Sermiyan Midyat ile aşk mı yaşıyor?

Seda Sayan’ın oyuncu Sermiyan Midyat ile yakınlaştığı iddia edildi.

4.09.2019Magazin
Seda Sayan, Sermiyan Midyat ile aşk mı yaşıyor

Seda Sayan, Sermiyan Midyat ile aşk mı yaşıyor?

Seda Sayan’ın oyuncu Sermiyan Midyat ile yakınlaştığı iddia edildi.

4.09.2019Magazin
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 26 30 Ağustos haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 26 30 Ağustos haftası Yemekteyiz kazananı

İlgi gören yemek yarışması Yemekteyiz'de cuma günü haftanın finali gerçekleşti. 26 Ağustos'da başlayan bir haftalık maratonun ardından, yemek konusunda iddialı olan yarışmacılardan bir isim, topladığı puanlarla haftanın kazananı oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Büyük ödülü hangi yarışmacı kazandı? İşte 26 30 Ağustos haftası Yemekteyiz kazananı.

30.08.2019Gündem
Yemekteyizin bu haftaki (26-30 Ağustos) yarışmacıları kimler

Yemekteyiz'in bu haftaki (26-30 Ağustos) yarışmacıları kimler?

19 Ağustos Pazartesi günü ekran macerasına başlayan Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışması kaldığı yerden devan ediyor. Her hafta birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı Seda Sayan ile Yemekteyiz’in bu haftaki ilk bölümünde Sinan Yıldız yarışmıştı. Peki, Yemekteyiz'in bu haftaki (26-30 Ağustos) diğer yarışmacıları kimler?

28.08.2019Televizyon
Ayağımı Seda abla kaydırmadı

Ayağımı Seda abla kaydırmadı

ONUR Büyüktopçu, sunduğu Yemekteyiz programının yola Seda Sayan’la devam etmesi sonrası ortaya atılan iddiaları yalanladı.

25.08.2019Magazin
Yeni sezona ısınma turları

Yeni sezona ısınma turları

Gündüz kuşağı yeni sezonu erkene çekti, eylül ayını bile beklemedi...

Yemekteyizde kim birinci oldu Yemekteyizde sezonun ilk haftası kim birinci oldu

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Yemekteyiz'de sezonun ilk haftası kim birinci oldu?

Yemekteyiz'in 19-23 Ağustos haftasında heyecan sona erdi. Pazartesi gününden bu yana kıyasıya yarışın devam ettiği Yemekteyiz'de, bu haftayı kimin birinci olarak kapattığı ve hangi yarışmacının kaç puan elde ettiği, Seda Sayan tarafından açıklandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

23.08.2019Televizyon
Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmacıları kimler

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmacıları kimler?

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışması 19 Ağustos Pazartesi günü ekran macerasına başladı. Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı Seda Sayan ile Yemekteyiz’in ilk bölümünde Yadigar Keskin yarışmıştı. Peki, Seda Sayan ile Yemekteyiz’in bu haftaki diğer yarışmacıları kimler?

20.08.2019Televizyon
Mehmet Ali Erbil: Bir uyandım sadece dilimi oynatabiliyorum

Mehmet Ali Erbil: Bir uyandım sadece dilimi oynatabiliyorum

Evinin banyosunda düşerek yaralandıktan sonra 235 gün yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil, doktorların deyimiyle 'bu yılın mucizesi'ni gerçekleştirdi. Ölümün kıyısından dönen ünlü şovmenle, ikinci hayatının ilk bayramı öncesinde evinde buluştuk. Kaza gecesinden yoğun bakım sürecine yaşadığı her şeyi konuştuk.

11.08.2019Magazin
Seda’ya yakışmadı

Seda’ya yakışmadı

Seda Sayan’ın programına katılıp Hale Soygazi’nin oğlu olduğunu iddia eden Murat Şar’ın ünlü oyuncuyla arasında biyolojik bağ olmadığı DNA testiyle kanıtlandı. Soygazi’nin özür beklediği Seda Sayan, “Özürlük bir durum yok” dedi ve ekledi: “Geçmişte DNA testi yapılıp negatif karar çıktıktan yıllar sonra ‘Evet benim çocuğum’ diyenleri gördük.” Ne diyorsunuz Seda Sayan’ın bu açıklamasına?

29.07.2019Magazin
Seda Sayandan Hale Soygaziye cevap: Özürlük bir durum yok

Seda Sayan'dan Hale Soygazi'ye cevap: Özürlük bir durum yok!

Hale Soygazi'nin, 2017'de Seda Sayan ile Uğur Aslan'ın sunduğu 'Artık Susma' programında Murat Şar adlı bir oğlu olduğu iddia edilmişti. DNA sonucu böyle bir bağın olmadığı ortaya çıktı. Soygazi'nin özür beklediği Seda Sayan konuştu...

24.07.2019Magazin
Sözünü tuttu

Sözünü tuttu

Seda Sayan, “O Ses Türkiye” finalistlerinden Sergio Gürlek’e verdiği düet sözünü tuttu, önceki gün stüdyoya girdi. İkili, “Keten Helva”yı rock tarzında yorumladı.

23.07.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Bu FETÖ’cü nasıl çıkar?

Güntekin Avcı denilen adam, FETÖ’den tahliye olmuş!

15.09.2019

Davayı kim kazandı?

Berkay’la Arda Turan arasında davanın 3. duruşması dün sabah yapıldı ve mahkeme kararını verdi...

12.09.2019

Teknofobun gözünden yılın teknolojik gelişmeleri

Dünyanın en önemli teknoloji fuarı Berlin IFA’daki yenilikler size bütün mecralardan akıyor zaten. Vestel’in basın davetlisi olarak ben de oradaydım. Gelin yılın teknolojik yeniliklerini bir de bunlardan paso işkillenen bir teknofobun gözünden keşfedin.

10.09.2019

İstanbul’a kayyım: Aklından bile geçirme

Böyle bir adım atılırsa... Demokrasiymiş... Sandıkla gelmekmiş... Sandıkla gitmekmiş... Millet iradesiymiş... Hepsi talan olur talan! İşin nirengi noktası burasıdır.

7.09.2019

Doktor yaşama şansı yüzde 5 dedi

Evinin banyosunda düşerek yaralandıktan sonra 235 gün yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil, doktorların deyimiyle “bu yılın mucizesi”ni gerçekleştirdi. Ölümün kıyısından dönen ünlü şovmenle, ikinci hayatının ilk bayramı öncesinde evinde buluştuk. Kaza gecesinden yoğun bakım sürecine yaşadığı her şeyi konuştuk.

11.08.2019

Adı Cihangir’deki kafede yaşayan İngiliz

Bir dönem Cihangir’in en popüler mekanlarından biriydi White Mill.

10.08.2019

Babalar sahnede...

Geçen gün Mazhar Alanson aradı, “Baba belki de son kez çıkıyoruz, gelip izlemez misin Açıkhava’da bizi” dedi...

8.08.2019

Herkesin iddiasını ekrana taşırsak

Hale Soygazi’den özür dilemesinin Seda Sayan’a hiçbir şey kaybettirmeyeceğini, tam aksine onu büyüteceğini yazmıştım...

26.07.2019