MENÜ

River Phoenix

River Phoenix ile ilgili tüm haberleri, son dakika River Phoenix haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün River Phoenix haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 27 River Phoenix haberi bulunmuştur.

River Phoenix (23 Ağustos 1970 - 31 Ekim 1993), ABD'li oyuncu. Oynadığı başlıca filmler; Stand By Me ve My Own Private Idaho'dur.

 

River Phoenix Haberleri

İzlediğinizde hayatınızı kökten değiştirecek 10 film

İzlediğinizde hayatınızı kökten değiştirecek 10 film!

Hayatımıza bir köşesinden ayna tutan ya da daha önce hiç karşılaşmadığımız hayatları bizlere mükemmel bir çerçevede sunarak unutulmaz kılan filmler vardır. O filmleri başucumuzda saklamak isteriz ve izlediğimiz her dönemde bizlere akıl veren dostlar haline gelir. Bir kere tutulduğunuzda asla bırakamayacağınız, izlediğinizde hayatınızı kökten değiştirecek 10 filmi sizler için derledik!

1.08.2016Keyif
Indiana Jones 5 filminin çıkış tarihi açıklandı

Indiana Jones 5 filminin çıkış tarihi açıklandı!

Indiana Jones serisinin çekilen 5. filminin çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Indiana Jones'un 5. filmi, 2019 yılında vizyonda olacak. Harrison Ford'un başrolde oynayacağı söylenen Indiana Jones 5 hakkındaki detaylar haberimizde…

16.03.2016Kelebek
Kirsten Dunst ve ürkütücü dünyası

Kirsten Dunst ve ürkütücü dünyası

32 yaşındaki Amerikalı oyuncu Kirsten Dunst, seri katillerin hayatını araştırıyor, maceralı seyahatleri tercih ediyor ve çocuk sahibi olacağı olgun bir erkek hayal ediyor.

14.12.2014Hayat
Aileden bağımlılar

Aileden bağımlılar

Hollywood yıldızlarının uyuşturucu batağına düşmesinin tek nedeni hızlı yaşam tarzları değil. Birçok yıldızın alkol ve uyuşturucu bağımlılığı genlerinde var. Annesi ve babası uyuşturucu bağımlısı olan Drew Barrymore, dokuz yaşında alkole, 12’sinde ise esrara başladı.

10.04.2007Kelebek
Hollywood’un da Yeşilaycıları var

Hollywood’un da Yeşilaycıları var

Rehabilitasyon merkezleri, alkol ve uyuşturucu bağımlısı Hollywood’lu birçok ünlü ismin ikinci adresi oldu.

4.04.2007Kelebek
Alkole veda ediyor

Alkole veda ediyor

Porto Riko doğumlu ünlü aktör Joaquin Phoenix, alkol sorununundan kurtulmak için bir rehabilitasyon merkezine başvurdu.

13.04.2005Kelebek
Joaquinin alkolle başı dertte

Joaquin'in alkolle başı dertte

Porto Riko doğumlu ünlü aktör Joaquin Phoenix'in alkol sorununu yenmek için bir rehabilitasyon merkezine başvurduğu bildirildi. Gladyatör filminde, babası Sezar'ı öldüren ihtiraslı Commodus rolüyle kariyerini sağlamlaştıran Phoenix'in, hayatının gidişatından memnun olmadığı ve alkol bağımlılığından kurtulmak için tedavi yolunu seçtiği belirtildi.

13.04.2005Gündem
Bir Dev Adam

Bir Dev Adam

Edebiyat dehası William Shakespeare yıllar önce bir sinema eleştirmeninin söylediği gibi "bütün zamanların en iyi senaryo yazar"ı. Onun, yüzyıllar önce yarattığı öyküler hala geçerliliğini koruyor ve sinema için verimli bir kaynak. Bir Dev Adam (O) Shakespeare'in Othello'sunun bir çağdaş yorumu.

20.12.2001Gündem
Berlin’in en iyi filmleri İstanbul’da

Berlin’in en iyi filmleri İstanbul’da

Aralarında ‘Genç Karl Marks’ ve ‘Django’nun da olduğu ilk kez Berlin Film Festivali’nde (Berlinale) izleyici karşısına çıkacak birçok film, Türkiye prömiyerlerini -5-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek 36. İstanbul Film Festivali’nde yapacak.

7.02.2017Kitap Sanat
Ronaldo, Shaq, Henin ve diğerleri

Ronaldo, Shaq, Henin ve diğerleri

2011 yılında birçok ünlü sporcu, profesyonel kariyerlerine nokta koydular. İşte 2011'de sporu bırakan ünlüler...

22.12.2011Futbol
Another phase in US property rout

Another phase in US property rout

NEW YORK -Data related to various aspects of economic activity may imply the bottom to the global crisis has been reached, but US property woes are far from over. Commercial property loans are the next phase in the crisis, many experts say

2.04.2009Gündem

Yazar Sonuçları

'Fetih Suresi' ile gittik akıl süresi ile döneriz

Önceki gün Soçi’de müzakereler devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın bir gazeteci, şunu sordu:

24.10.2019

Bugün Dünya Fil Günü

Kadınlar ve filler kendilerine yapılanları unutmazmış.

11.08.2014

Atatürk’ü oynamak isterdim

BU HAFTAKİ konuğum, Armageddon, Blade gibi yüksek bütçeli Hollywood filmlerinin yanısıra Lars Von Trier, Gus Van Sant, Fassbinder gibi sinema dünyasının en önemli yönetmenlerinin filmlerinde rol alan Udo Kier.

11.09.2010