MENÜ

Pazar Günü Hava Nasıl Olacak?

Pazar Günü Hava Nasıl Olacak? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pazar Günü Hava Nasıl Olacak? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 633 Pazar Günü Hava Nasıl Olacak? haberi bulunmuştur.

Pazar Günü Hava Nasıl Olacak? Haberleri

Sevgili bulan da var form tutan da

Sevgili bulan da var form tutan da

En yakın arkadaşlarımdan biri sevgilisini tango kursu bahanesiyle tavlamıştı. Gerçi o kursa hiçbir zaman yazılmadılar ama o bahaneyle mutlu bir aşk yaşadılar. Türkiye’de tango eğitimi almış tam 50 bin kişi varmış.

22.09.2005Kelebek
Sevgili bulan da var form tutan da

Sevgili bulan da var form tutan da

En yakın arkadaşlarımdan biri sevgilisini tango kursu bahanesiyle tavlamıştı. Gerçi o kursa hiçbir zaman yazılmadılar ama o bahaneyle mutlu bir aşk yaşadılar. Türkiye’de tango eğitimi almış tam 50 bin kişi varmış. Şurası kesin ki her yaştan insanı bir araya getiren dans kursları aynı zamanda çok önemli sosyallik alanları: Erkek kucağını açar, kadın ona sarılır.

22.09.2005Kelebek
Cömert kardeşler

Cömert kardeşler

Hafız Nuri Cömert, Samsun Vezirköprü’nün yoksul bir köyü olan Geliz’dendi. Vezirköprü Müftülüğü’ne kadar yükselen Hafız Nuri’nin iki oğlu oldu; Mustafa ve Fazıl.

3.09.2005Kelebek
77inci yaşa 77 fotoğraf

77'inci yaşa 77 fotoğraf

Türkiye'nin en ünlü "foto muhabiri" Ara Güler'in 77'inci yaşı, mesleki kariyerinden seçmelerden oluşan 77 fotoğrafla kutlanıyor. Fotoğrafevi'nde 16 Ağustos'ta açılacak olan "Ara'dan 77 Yıl Geçti' başlıklı sergi kapsamında Ara Güler’in 77 siyah-beyaz klasiğinin yanında, foto-röportajları, portreleri ve fotograflarla biyografisi bir kapak altında toplanarak fotoğraf ve sanatseverlerin ilgisine sunulacak.

16.08.2005Gündem
Aradan 77 yıl geçti

"Ara"dan 77 yıl geçti

Türkiye'nin en ünlü "foto muhabiri" Ara Güler'in 77'inci yaşı, mesleki kariyerinden seçmelerden oluşan 77 fotoğrafla kutlanıyor. Fotoğrafevi Koç Allianz Sanat Galerisi'nde 16 Ağustos'ta açılacak olan "Ara'dan 77 Yıl Geçti' başlıklı sergi kapsamında Ara Güler’in 77 siyah-beyaz klasiğinin yanında, foto-röportajları, portreleri ve fotograflarla biyografisi bir kapak altında toplanarak fotoğraf ve sanatseverlerin ilgisine sunulacak.

16.08.2005Kelebek
Gizemli köyler, görkemli konaklar, azametli bir tarih Güneydoğu’ya gidilir, hem de düşünmeden

Gizemli köyler, görkemli konaklar, azametli bir tarih Güneydoğu’ya gidilir, hem de düşünmeden

Uzun yıllar, turizmin üvey çocuğuydu. Hiç şımartılmadı, şımarmaya pek fırsatı da olmadı. Zorlu coğrafyası, imkansızlıkları, göçleri, acıları ve yalnızlığıyla, Güneydoğu birkaç yıl öncesine kadar, turistler için ‘’korku’’ uyandıran, sakınılan bir bölgeydi, ‘’öteki Türkiye’’ydi...

3.04.2005Seyahat
KKTC halkı sandık başına gidiyor

KKTC halkı sandık başına gidiyor

KKTC'de 147 bin 249 seçmen, Cumhuriyet Meclisi'ndeki 50 sandalyenin yeni sahiplerini belirlemek amacıyla pazar günü sandık başına gidecek.

18.02.2005Dünya

Yazar Sonuçları

Alaçatı

İstanbul ve İzmir’den bir grup girişimci kendi halinde bir kasaba olan Alaçatı’da, belediyenin de desteğiyle şık bir tatil beldesi yarattı. Alaçatı’nın sokaklarında dolaşırken takdir edilmesi gereken bir değişime tanıklık ediyor, darısı diğer yerlerin başına diyorsunuz.

20.08.2006

Olağanüstü toplantıda 'cepsel' durum da var

THY eski Yönetim Kurulu üyesi Av. Sühan Özkan şu notu göndermiş:

19.08.2006

Yavuz hırsız

ANKARASPOR-Galatasaray maçında 19 Mayıs Stadı’ndaki top toplayıcılar (bizim zamanımızda bunlara ikibuçukluk derlerdi, çünkü ikibuçuk lira yövmiye alırlardı) Ankaraspor öne geçtikten sonra Mondragon’a topları geç atmaya başladılar.

8.08.2006

Normallere dönüyoruz

Yağışlar yer yer iç Anadolu ve Karadeniz’de etkili. Pazar günü yurdun tamamından ayrılacak.

15.06.2006

Bu yazı babalara

Sevgili babalar, bu seneki Anneler Günü yazım size...

12.05.2006

'Adamı meşhur'

ÇOĞUMUZ bir tütün havzası olan Bafra'yı sigarası veya pidesiyle meşhur sanırdık. En azından öyle biliyorduk. Kızılırmak'ın Karadeniz'le buluştuğu noktada dünyaya açılan ilçenin ne ünlü havyarı, ne de 'kolan balığı' akla gelirdi. Geçenlerde "Bafra'nın neyi meşhurdur?" bilmecesine Prof. Oktay Kadayıfçı çözüm getirdi; "Bizim memleket adamıyla meşhurdur" diyerek...

10.05.2006

Isınıyoruz ama yine buzlanma var

Sıcaklıklar batı bölgelerden başlayarak artışa geçiyor. Ancak sadece gündüzleri... İç bölgelerde sıcaklıklar 4-5 derece artıyor olsa da, sıfır dereceye ancak çıkabiliyor. Anadolu’da don ve buzlanma var. Marmara’da gece sıfırın altına inen sıcaklıklar buzlanma oluşturabilir.

16.02.2006

Yeni soğuk hava dalgası

Bugün doğuda, pazar günü ise batı bölgelerde yer yer yağış bekleniyor. İç bölgelerde gece sıcaklıklar yine eksi 10 derecelerde, bu da buzlanma anlamına geliyor.

2.02.2006

Atina yeni yıla hazır

Noel bayramı bitti, sıra yılbaşında. Sonrasında da dini bayram var, yani yine tatil. Buralarda ta 8 Ocak’a kadar vur patlasın çal oynasın durumu var!

30.12.2005

Buzlama, kar yağışının önünde

Kar yağışı cumartesi günü de devam edecek. Pazar günü ise batı bölgelerden başlayarak kesiliyor.

22.12.2005

Su baskını tehlikesi ve soğuklar

Ege ve Akdeniz’de su baskını tehlikesi var. Pazar günü Marmara’da, pazartesi günü ise Karadeniz, İç Ege ve İç Anadolu’da yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışı olabilir.

15.12.2005

Marmara ve Ege riskli

Cumartesi günü Ege ve Marmara’nın batısı üzerinden Türkiye’ye girecek yağışlar pazar günü orta ve batı bölgelere sarkacağa benziyor.

29.09.2005

Türkiye'nin Richard Branson'u

Geçen yıl sektörün flaş transferini yaparak Atlasjet'in başına geçen Tuncay Doğaner, 14 ayda havayolunu resmen 'uçurdu'.

23.07.2005

Erdoğan hızla form kaybediyor

TNS Piar tarafından her ay yaklaşık 2000 kişiyle gerçekleştirilen Trendpoll araştırmasından yola çıkarak raporladığım ‘Liderlerin Form Grafiği’ sonuçları siyasal arenada ciddi olarak gündem yaratmaya başladı.

11.06.2005

Kaptan’ın seyir defteri

Bu köşeyi yazmaya başlarken acemi olduğumu belirtmiştim. Size bir haberim var: Bugün biraz daha az acemiyim. Biraz takdire, başarıları paylaşmaya ihtiyacım var.

11.06.2005

“Siz kendi yolunuza devam edin...”

PARİS

İlginçtir, Fransız referandumunun reddi şimdi Türkiye’nin lehine bir gelişme olarak yorumlanmaya başlandı. Herkes aynı tavsiyede bulunuyor: Bu kavganın dışında kalın. Tartışmaya girmeyin. İşinizi yapın, gelişmeleri izleyin.

31.05.2005

Erkeklerinki dilde kadınlarınki ortada

Her sene böyle olur. Havalar ısınırken ben soğurum.

Takvimler 1 Nisan’ı gösterdi mi (VJ’lerin DJ’lerin kulakları çınlasın!) benim burnumun ucu buz keser. Ta temmuza kadar.

6.05.2005

Sağanak haftasonuna da sarkıyor

Sıcaklıklar yine düşüş yönünde dalgalanıyor. Batı’da lodos yönünden esen rüzgarlar karayele dönmeye başlıyor.

5.05.2005

Finali kaçırmayalım

UEFA Olimpiyat Stadı'ndaki maçın her ihtimale karşı yedeğini kenarda tutuyor. Şu anda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nın himayesinde olan kupa 11 Mayıs’taki F.Bahçe-G.Saray maçında olay çıkması durumunda Paris’e uçabilir.

26.04.2005

Yağmur var ama şemsiye almayın

23 Nisan’da hava, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu’da yağışlı.

21.04.2005

Pazar günü sıcaklık düşüyor

Bu pazar, muhtemelen öğle saatlerinden sonra yeni bir soğuk hava sistemi etkili olacak.

17.03.2005

Beyaz kış tekrar gelebilir

Yağışlar yarından itibaren orta ve batı bölgeleri tekrar sarmaya başlayacak. Pazar günü yurdun büyük kısmına yayılacak, ama yine batı bölgelerde sağanak şeklinde olacağını sanıyoruz.

24.02.2005