EKSTRA
MENÜ

Yarın Hava Nasıl

Yarın Hava Nasıl ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yarın Hava Nasıl haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.731 Yarın Hava Nasıl haberi bulunmuştur.

Yarın Hava Nasıl Haberleri

Hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul için son dakika uyarı: İşte 2 Haziran il il hava durumu raporu

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarı: İşte 2 Haziran il il hava durumu raporu

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından son dakika açıklandı. Marmara Bölgesi'nde salı günü etkili olan sağanak yağışın ardından Meteoroloji yeni uyarıda bulundu. Son hava durumu raporuna göre Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz'in batısı, Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz kıyıları ile Adana ve Osmaniye'nin kuzey, Kahramanmaraş'ın batı kesimlerinde kuvvetli yağış bekleniyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak, yarın hava nasıl olacak? İşte, 2 Haziran 2021 İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.06.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden 3 ile kuvvetli yağış uyarısı (MGM 30 Mayıs il il hava durumu tahminleri)

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den 3 ile kuvvetli yağış uyarısı (MGM 30 Mayıs il il hava durumu tahminleri)

Türkiye geneli hava durumu tahminleri belli oldu. Yurt genelinde serin havalar devam ederken Meteoroloji pazar günü için 3 ile kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu tahminlerine göre Giresun, Ordu ve Tokat çevreleri yağışın etkisi altına girecek. Hava sıcaklığının ise Doğu kesimlerde mevsim normallerinin 3-5 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor. Yarın İstanbul'da ise hava 25 derece civarında olacak. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, MGM 30 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

29.05.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden toz taşınımı uyarısı - MGM 18 Nisan il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den toz taşınımı uyarısı - MGM 18 Nisan il il hava durumu tahminleri

Yurt genelinde hava sıcaklıklarının düşmesinin ardından, gözler pazar günü hava durumu tahminlerine çevrildi. Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, Afyonkarahisar, Denizli ve Uşak'ta pazar akşamına kadar sürmesi beklenen toz taşınımı olacağını duyurdu. Son hava durumu raporuna göre, hafta ortasından itibaren hava sıcaklığının düştüğü Marmara Bölgesi, pazar günü sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışın etkisi altına girecek. Ege'de ise yarın kuvvetli fırtına bekleniyor. İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 18 Nisan hava durumu tahminleri.

17.04.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Soğuk ve yağışlı hava Trakyadan giriş yapacak İşte MGM 8 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Yarın hava nasıl olacak? Soğuk ve yağışlı hava Trakya'dan giriş yapacak! İşte MGM 8 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi için Meteoroloji'den uyarı geldi. Hava durumu tahminlerine göre, Marmara Bölgesi gece saatlerinden itibaren Trakya'dan başlayarak, soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek. Sıcak havaların ardından İstanbul'da beklenen yağışla ilgili İstanbul Valiliği yağışlar ile kuvvetli rüzgâra karşı dikkatli olunmasını istedi. Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde'de ise perşembe günü kar yağışı bekleniyor. İşte, son hava durumu raporuna göre MGM 8 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

7.04.2021Gündem
Prof. Dr. Orhan Şen ‘müjde’ diye duyurdu Bahar geliyor…

Prof. Dr. Orhan Şen ‘müjde’ diye duyurdu! Bahar geliyor…

Özellikle soğuk bir Mart ayı geçirdiğimiz şu dönemde baharın ne zaman geleceğine yönelik beklentiler merak konusuydu. Konuyla ilgili açıklamada bulunan CNN Türk meteoroloji uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen, 7 Nisan’dan itibaren baharın geleceğini duyurdu.

1.04.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Kar, fırtına ve yağmur uyarısı - MGM 1 Nisan il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? Kar, fırtına ve yağmur uyarısı - MGM 1 Nisan il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji Marmara'nın güneybatısında fırtına beklendiğini duyurdu. Nisan ayının ilk gününü bir çok bölge soğuk ve yaşlı havanın etkisi altında geçirecek. Son hava durumu raporuna göre Edirne ve Kırklareli çevrelerinde kuvvetli yağış ön görülüyor. İç Ege, Göller Yöresi, Batı ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. İstanbul'da hafta sonu etkili olan güneşli ve sıcak hava perşembe günü yerini yağışlı havaya bırakacak. İşte, MGM 1 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri...

31.03.2021Gündem
Sağanak, kar ve fırtına uyarısı Yarın hava nasıl olacak MGM 17 Mart il il hava durumu tahminleri

Sağanak, kar ve fırtına uyarısı! Yarın hava nasıl olacak? MGM 17 Mart il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini son dakika açıklayan Meteoroloji, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu için karla karışık yağmur ve kar uyarısında bulundu. Marmara’nın güneydoğusu, Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde ise kuvvetli rüzgar ve fırtına bekleniyor. Son hava durumu tahminlerine göre, İstanbul'da sağanak yağış çarşamba günü de etkili olacak. Mersin, Adana, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay'da da yarın kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış ön görülüyor. İşte, MGM 17 Mart il il hava durumu raporu.

16.03.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak MGM 16 Mart il il hava durumu Meteorolojiden sağanak ve fırtına uyarısı

Yarın hava nasıl olacak? MGM 16 Mart il il hava durumu! Meteoroloji'den sağanak ve fırtına uyarısı

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. 16 Mart 2021 tarihine ait hava durumu raporunu yayınlayan MGM, ülkenin birçok yerinde yağışın etkili olacağını ve fırtınanın beklendiğini duyurdu. Akdeniz'de ve İç Anadolu bölgesinde yarın fırtına, Adana ve Kahramanmaraş'ta ise kuvvetli yağış bekleniyor. Kütahya, Eskişehir, Yozgat, Kayseri ve Sivas çevrelerinde karla karışık yağmur ön görülürken İstanbul'da yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın kuvvetli olması tahmin ediliyor. İşte, MGM 16 Mart il il hava durumu tahminleri ve son yapılan açıklamalar.

15.03.2021Gündem
İstanbula kuvvetli yağış uyarısı Yarın hava nasıl olacak MGM 11 Mart il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a kuvvetli yağış uyarısı! Yarın hava nasıl olacak? MGM 11 Mart il il hava durumu tahminleri

İstanbul için Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı geldi. Son hava durumu tahminlerine göre, İstanbul'daki yağmur ve sağanak yağışın yarın sabah ilk saatlerden itibaren kuvvetli poyrazla beraber etkili olması ön görülüyor. İstanbul'da etkisini sürdürecek olan yağışlar için İstanbul Valiliği'nden de uyarı geldi. Yapılan açıklamada ulaşımda aksamalar olabileceği belirtildi. Tunceli ve Erzincan illerinin yüksek kesimlerinde de kar yağışları görülecek. İşte, MGM 10 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

10.03.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak MGM 2 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri Kar ve yağmur uyarısı

Yarın hava nasıl olacak? MGM 2 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri! Kar ve yağmur uyarısı!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Hafta başında düşen hava sıcaklıklarının ardından MGM'den bazı iller için kar ve yağmur uyarısı geldi. Son hava durumu değerlendirmelerine göre, Güneydoğu Anadolu'da yağmur, diğer yerlerde karla karışık yağmur bekleniyor. Kırklareli ve Tekirdağ çevrelerinin yağmurlu, Bilecik ve Bursa'nın yüksek kesimlerinin karla karışık yağmurlu olacağı ön görülüyor. İstanbul'da ise hava sıcaklığı 8 derece olacak. İşte, MGM 2 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.03.2021Gündem
Hava nasıl olacak MGM 16 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri Sıcaklıklar düşecek

Hava nasıl olacak? MGM 16 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri! Sıcaklıklar düşecek!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Marmara Bölgesi başta olmak üzere yurdun bir çok bölgesinde etkili olan kar yağışının ardından MGM'den yeni uyarı geldi. Yapılan tahminlere göre, hava sıcaklıklarının salı gününden itibaren güney ve iç bölgelerin yanı sıra doğu bölgelerinde, 17-18 Şubat'ta 8-15 derece azalacağı, sıcaklıklardaki düşüşün hafta sonuna kadar etkili olacağı öngörülüyor. Kar yağışı ise İç Anadolu ve Marmara'da devam edecek. Salı günü de İstanbul'da kar etkisini gösterecek. İşte, 16 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

15.02.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Yeni haftada hava sıcaklığı artıyor... İşte MGM 7 Şubat Pazar il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? Yeni haftada hava sıcaklığı artıyor... İşte MGM 7 Şubat Pazar il il hava durumu tahminleri!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'den gelen açıklama ile belli oldu. Yapılan açıklamaya göre, yurt genelinde sıcaklıklar yeni haftada artacak. Sıcaklıkların ülke genelinde mevsim normallerinin 6-10 derece üzerinde olması bekleniyor. Diğer yandan, İzmir'de geçtiğimiz hafta etkili olan kuvvetli yağışlar sonrası Meteoroloji'den Doğu Anadolu ve Artvin için de yeni uyarı geldi. Son hava durumu değerlendirmelerine göre, Artvin'de pazar günü yağmur bekleniyor. İşte, 7 Şubat Pazar İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

6.02.2021Gündem
MGM 5 Şubat hava durumu tahminleri Yarın hava nasıl olacak (Sağanak yağış uyarısı)

MGM 5 Şubat hava durumu tahminleri! Yarın hava nasıl olacak? (Sağanak yağış uyarısı)

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji sağanak yağış uyarısında bulundu. Son tahminlere göre, Rize il geneli ile Artvin’in kıyı kesimlerinde yağışların kuvvetli olması bekleniyor. Hakkari il geneli, Van’ın güneyi ve Şırnak’ın doğusunda beklenen kar yağışlarının, yoğun olacağı ön görülüyor. Cuma günü hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde mevsim normallerinin 6-10 derece üzerinde olması tahmin ediliyor. İşte, MGM 5 Şubat Cuma İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

4.02.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak MGM 4 Şubat İstanbul, İzmir, Ankara ve tüm illerin hava durumu

Yarın hava nasıl olacak? MGM 4 Şubat İstanbul, İzmir, Ankara ve tüm illerin hava durumu!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. İzmir'de can kaybına da neden olan sağanak yağışlar sonrası Sivas, Kayseri, Nevşehir ve Adana çevreleri için yeni uyarı yapıldı. Meteoroloji'den yapılan hava durumu değerlendirmelerine göre, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısında yağışlar etkili olacak. Sıcaklık değerlerinin ise mevsim normallerinin 5 ila 10 derece üzerinde olacağı ön görülüyor. İşte, MGM 4 Şubat İstanbul, İzmir, Ankara ve il il hava durumu tahminleri.

3.02.2021Gündem
İstanbulda kar yağışı başladı Bugün hava nasıl olacak MGM 17 Ocak il il hava durumu tahminleri

İstanbul'da kar yağışı başladı! Bugün hava nasıl olacak? MGM 17 Ocak il il hava durumu tahminleri

İstanbul'da beklenen kar yağışı cumartesi günü yeniden başladı. Öğle saatlerinde başlayan kar yağışı kentin birçok noktasında etkili oldu. Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü bugün İstanbul, Balıkesir, Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Çanakkale'nin iç kesimleri ile Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde kar yağışının etkisini arttıracağını duyurdu. Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu'da ise kuvvetli yağmur ve sağanak yağış bekleniyor. İşte, MGM 17 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

16.01.2021Gündem
Ankarada kar kenti beyaza bürüdü Bugün kar yağacak mı MGM 14 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Ankara'da kar kenti beyaza bürüdü! Bugün kar yağacak mı? MGM 14 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler ile belli oldu. Etkisini gösteren soğuk havaların ardından Ankara’da başlayan yoğun kar yağışı kartpostallık görüntüler oluştururdu. Hava sıcaklığının düştüğü Kayseri'de gün boyu etkili olan şiddetli rüzgarın ardından başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Meteoroloji'den yapılan değerlendirmeye göre, Edirne'de gece ve sabah saatlerinde karla karışık yağmur etkili olacak. İşte, MGM 14 Ocak il il hava durumu tahminleri

13.01.2021Gündem
6. Sınıf İngilizce Weather (Hava Durumu) konu anlatımı

6. Sınıf İngilizce Weather (Hava Durumu) konu anlatımı

Weather kelimesi hem ''hava'' hem de ''hava durumu'' anlamına gelir. Hava durumu anlamına gelen diğer kelimeler ise ''Weather Forecast'' ve ''Weather Condition''dır. 6. sınıflar için İngilizce Weather (Hava Durumu) konusunu örnek kelimeler ve cümlelerle anlattık.

5.01.20216. SINIF
Kar ne zaman yağacak MGM 4 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri Sağanak uyarısı

Kar ne zaman yağacak? MGM 4 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri! Sağanak uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, Marmara Bölgesi için sağanak yağış uyarısında bulundu. Son değerlendirmelere göre, Kırklareli çevrelerinin yağmurlu geçeceği ön görülüyor. Son haftalarda sıcaklık değerlerinin yükseldiği yurt genelinde hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Güneydoğu Anadolu ile Akdeniz kıyı kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette rüzgar etkili olacak. Kar yağışı ise yurt genelinde beklenmiyor. İşte, 4 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

3.01.2021Gündem
MGM 30 Aralık hava durumu tahminleri Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı

MGM 30 Aralık hava durumu tahminleri! Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den buzlanma ve don uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, Antalya, Isparta'nın güneyi ve Burdur'un doğusunun aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceğini duyurdu. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, Marmara'nın batısı ile Kuzey Ege kıyılarında kuvvetli rüzgar etkili olacak. Sabah saatlerinde ise iç ve doğu kesimlerde yer yer buzlanma ve don olayı görülecek. İstanbul'da hava sıcaklığının en düşük 11 derece civarında olması ön görülüyor. İşte, 30 Aralık Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

29.12.2020Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden Marmara için fırtına uyarısı 27 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den Marmara için fırtına uyarısı! 27 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Soğuk havaların etkisini gösterdiği Marmara bölgesi için Meteoroloji Genel Müdürlüğü fırtına uyarısında bulundu. Son değerlendirmelere göre, Kıyı Ege, Antalya çevreleri ile Burdur’un güneydoğu kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının ise ülke genelinde artması ön görülüyor. İşte, MGM 27 Aralık Pazar İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu son tahminleri.

26.12.2020Gündem
MGM 8 Aralık hava durumu: Bugün hava nasıl olacak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

MGM 8 Aralık hava durumu: Bugün hava nasıl olacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri son açıklamalar ile belli oldu. Soğuk havalar etkisini gösterirken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan hava durumu tahminlerine gözler çevrildi. Yapılan açıklamaya göre, Aydın'ın kıyı kesimleri ile Muğla, Antalya ve Mersin çevrelerinde kuvvetli yağış bekleniyor. Marmara, Ege, Akdeniz, Batı ve Orta Karadeniz ile Giresun, Erzurum, Kars, Ardahan, Erzincan, Tunceli ve Malatya çevreleri ve Artvin'nin iç kesimlerinde de yağmur etkili olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 8 Aralık il il hava durumu tahminleri.

8.12.2020Gündem
MGM hava durumu tahminleri 24 Kasım: Bugün hava nasıl olacak O illere yağış geliyor

MGM hava durumu tahminleri 24 Kasım: Bugün hava nasıl olacak? O illere yağış geliyor!

24 Kasım hava durumu raporu Meteoroloji tarafından açıklandı. Hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından MGM'den sağanak yağış uyarısı geldi. Yapılan son tahminlere göre, bugün öğle saatlerinden sonra İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Kırklareli'nin kıyı ilçeleri ile Balıkesir ve Bursa'nın kuzey kesimlerinde yağış etkili olacak. İç Ege ve İç Anadolu'da ise sis ve pus bekleniyor. Hava sıcaklığı kuzeydoğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 24 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri.

24.11.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 20 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: O illere kar, fırtına ve yağış uyarısı

Hava bugün nasıl olacak? 20 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: O illere kar, fırtına ve yağış uyarısı

Hava durumu tahminleri yurt genelinde fırtına ve soğuk havalar etkili olurken gündeme geldi. İstanbul ve Çanakkale’de, şiddetli poyraz nedeniyle, İDO, BUDO ve Gökçeada'ya yapılacak bazı feribot seferleri iptal edildi. Antalya'nın kent merkezinde sağanak, yüksek kesimlerinde ise kar yağışı etkili oldu. Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, 20 Kasım Cuma günü Batı Karadeniz'de karla karışık yağmur bekleniyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

20.11.2020Gündem
Hava durumu tahminleri: 16 Kasım (bugün) hava nasıl olacak MGMden o illere sağanak uyarısı

Hava durumu tahminleri: 16 Kasım (bugün) hava nasıl olacak? MGM'den o illere sağanak uyarısı!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'den gelen son dakika açıklamalar ile belli oldu. Yurt genelinde soğuk havalar etkisini gösterirken MGM'den İstanbul'un Avrupa yakası için sağanak yağış uyarısı geldi. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre Şırnak, Hakkari ve Van çevrelerinde bugün (Pazartesi) yağmur, yükseklerde karla karışık yağmur etkili olacak. Hava sıcaklıklarında ise önemli bir değişiklik beklenmiyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 16 Kasım Pazartesi il il hava durumu tahminleri.

16.11.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 13 Kasım Cuma il il hava durumu tahminleri: MGMden yağış uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? 13 Kasım Cuma il il hava durumu tahminleri: MGM'den yağış uyarısı!

Hava durumu günlük tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. 13 Kasım Cuma gününe ait hava durumu raporunu açıklayan MGM, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya çevreleri ile Çanakkale ve Balıkesir’in kuzey kesimleri için sağanak yağış uyarısında bulundu. Sabah saatlerinde ise Marmara'da sis ve pus hadisesi etkili olacak. Sıcaklık değerleri mevsim normalleri civarında seyredecek. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il MGM 13 Kasım Cuma hava durumu tahminleri.

13.11.2020Gündem
10 Kasım MGM hava durumu tahminleri: Bugün hava nasıl olacak İstanbul için kritik uyarı

10 Kasım MGM hava durumu tahminleri: Bugün hava nasıl olacak? İstanbul için kritik uyarı

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Yurt genelinde serin havalar devam ederken MGM'den İstanbul için yeni uyarı yapıldı. Yapılan son dakika değerlendirmelere göre İstanbul'un Avrupa yakasının kuzey kesimlerinde salı günü sağanak yağış etkili olacak. Diğer yandan hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 3-5 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il MGM hava durumu tahminleri.

10.11.2020Gündem
Son dakika haberi: Hava durumu raporu 2 Kasım: Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden o illere yağış uyarısı

Son dakika haberi: Hava durumu raporu 2 Kasım: Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den o illere yağış uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Serin ve yağışlı geçen hafta sonunun ardından MGM'den Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Doğu Akdeniz çevreleri için sağanak yağış uyarısı geldi. Yapılan son dakika değerlendirmelere göre bugün Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize çevrelerinde yağışların kuvvetli olması ön görülüyor. İstanbul'da ise hava sıcaklığı 17 derece civarında olacak. Peki, yeni haftada hava nasıl olacak? İşte, 2 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

2.11.2020Gündem
MGM hava durumu tahminleri 27 Ekim: Bugün hava nasıl olacak O illere sis uyarısı

MGM hava durumu tahminleri 27 Ekim: Bugün hava nasıl olacak? O illere sis uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin internet sitesinden açıklandı. Güneşli hava etkisini sürdürürken, Düzce ve Zonguldak çevreleri ile Sakarya'nın kıyı ilçelerine MGM'den sağanak yağış uyarısı geldi. Marmara, Ege ve Batı Karadeniz'de bugün sis ve pus bekleniyor. Diğer yandan, İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Orhan Şen sisli havalara karşı vatandaşları uyardı. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 27 Ekim Salı İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

27.10.2020Gündem
MGM hava durumu tahminleri 20 Ekim: Bugün hava nasıl olacak Marmara Bölgesine yağış geliyor

MGM hava durumu tahminleri 20 Ekim: Bugün hava nasıl olacak? Marmara Bölgesi'ne yağış geliyor!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin internet sitesinden yayınlandı. Yurt genelinde soğuk ve yağışlı hava devam ederken MGM'den salı günü için Marmara, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz Bölgeleri için sağanak yağış uyarısı geldi. İstanbul'da bugün kıyı kesimlerde zamanla il genelinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Rize il geneli ve Artvin’in kıyı kesimlerinde yağışların kuvvetli olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 20 Ekim Salı İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

20.10.2020Gündem
MGM 13 Ekim 2020 hava durumu tahminleri - Hava bugün nasıl olacak İstanbula yağmur uyarısı

MGM 13 Ekim 2020 hava durumu tahminleri - Hava bugün nasıl olacak? İstanbul'a yağmur uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin internet sitesinden paylaşıldı. Pazartesi günü İstanbul'da etkili olan sıcak havanın ardından AKOM ve MGM'den salı günü için son dakika yağış uyarısı geldi. Yapılan son hava durumu tahminlerine göre, bugün öğle saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak yağış kentte etkisini gösterecek. İzmir, Aydın, Muğla, Manisa ile Edirne'nin Güneyi, Balıkesir'in batı kıyıları ve Çanakkale çevrelerinde de yağış bekleniyor. İşte, 13 Ekim il il hava durumu tahminleri.

13.10.2020Gündem
Appleın popüler akıllı asistanı Siri artık daha da yetenekli

Apple'ın popüler akıllı asistanı Siri artık daha da yetenekli

Geçen hafta yayınlanan iOS 14, iPadOS14 ve watchOS 14 güncellemeleriyle yeni bir görünüm ve özelliklere sahip olan Apple cihazlarında Siri de yeni yeteneklerle kullanıcıların karşısına çıktı. Ayda 25 milyardan fazla kullanıcı isteğine cevap veren Siri 3 yıl öncesine göre artık 20 kattan daha fazla bilgiye sahip.

22.09.2020Teknoloji
Hava durumu bugün nasıl olacak Meteorolojiden İstanbula sağanak uyarısı 10 Eylül hava durumu

Hava durumu bugün nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul'a sağanak uyarısı! 10 Eylül hava durumu

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin açıklamalarıyla takip ediliyor. Sonbaharla beraber serin havaların gelmesiyle yurt genelinde bir çok il için Meteoroloji Genel Müdürlüğü sağanak yağış uyarısında bulundu. Yapılan açıklamaya göre İstanbul'un Avrupa yakası kıyıları ile Kırklareli kıyılarında perşembe günü yağmur bekleniyor. Ordu, Giresun ve Rize çevrelerinde ise yağışın kuvvetli olması tahmin ediliyor. Peki, hava durumu bugün nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin 10 Eylül hava durumu raporu.

9.09.2020Gündem
16 Ağustos Pazar hava durumu: Hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı

16 Ağustos Pazar hava durumu: Hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı?

Hava durumu tahminleri hafta sonunun gelmesiyle beraber merak konusu oldu. Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Ordu ve Giresun’un iç kesimleri, Rize, Artvin, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Ağustos ayı başından beri etkisini arttıran hava sıcaklığı kuzey, iç ve doğu kesimlerde mevsim normallerinin altında olacak. İstanbul'da ise hava sıcaklığının 28 derece civarında olması bekleniyor. İşte, 16 Ağustos Pazar il il hava durumu tahminleri ve MGM hava durumu raporu.

15.08.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden yağış uyarısı: 2 Ağustos il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den yağış uyarısı: 2 Ağustos il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Bayramın üçüncü gününü açık havada geçirmeyi düşünenler, bugün yaşadıkları illerde yağış olasılıklarını merak ediyor. Yapılan değerlendirmelere göre, Edirne ve çevresinde kuvvetli gök gürültülü sağanak ile yerel dolu yağışı bekleniyor. Rize ve Artvin çevrelerinde de yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı hava etkili olacak. İşte, 2 Ağustos İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.08.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 24 Temmuz: Bugün hava nasıl olacak O illere sağanak uyarısı geldi

Hava durumu tahminleri 24 Temmuz: Bugün hava nasıl olacak? O illere sağanak uyarısı geldi!

Hava durumu bugün nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Son değerlendirmelere göre, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ve Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu ile Artvin çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. İşte, 24 Temmuz il il hava durumu tahminleri ve MGM son hava durumu raporu.

23.07.2020Gündem
15 Temmuz hava durumu: Hava durumu bugün nasıl olacak, yağmur var mı

15 Temmuz hava durumu: Hava durumu bugün nasıl olacak, yağmur var mı?

Hava durumu ile ilgili yapılan Meteoroloji Genel Müdürlüğü açıklamaları yakından takip ediliyor. Yapılan son değerlendirmelere göre, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Artvin, Kars ve Ardahan çevreleri ile Bursa'nın Yenişehir ilçesinde sağanak yağış olacağı öngörülüyor. Rize ve Artvin'in kıyı kesimlerinde ise yağışların kuvvetli olması bekleniyor. Peki bugün nerelerde yağmur var? İşte 15 Temmuz güncel il il hava durumu...

15.07.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak Meteorolojiden 14 Temmuz hava durumu için sağanak uyarısı

Hava bugün nasıl olacak? Meteoroloji'den 14 Temmuz hava durumu için sağanak uyarısı

Hava durumu uyarıları güncel olarak takip ediliyor. 14 Temmuz'da havanın nasıl olacağo Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklamdı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara’nın doğusu, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Bilecik çevreleri, Batı ve Doğu Karadeniz, Orta Karadeniz kıyıları ile Doğu Anadolu’nun doğusunda sağanak yağış etkili olacak. Hafta başında düşen hava sıcaklığının ise kuzeybatı kesimlerde mevsim normallerinin altında olacağı ön görülüyor. İşte, Meteoroloji 14 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

14.07.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak, dolu ve yağmur yağacak mı - 25 Haziran hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak, dolu ve yağmur yağacak mı? - 25 Haziran hava durumu tahminleri

Hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu tahminlerini paylaştı. Hafta başından itibaren Marmara Bölgesi'nde etkili olan sağanak yağışın ardından Marmara'nın kuzey ve doğusu, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları için kuvvetli yağış 7 il için de dolu ve hortum uyarısı yapıldı. MGM'den yapılan değerlendirmelere göre hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. İşte, 25 Haziran Perşembe il il hava durumu tahminleri.

25.06.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak, yağmur yağacak mı Meteoroloji 23 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak, yağmur yağacak mı? Meteoroloji 23 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu bugün nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından son dakika açıklama ile paylaşıldı. Marmara Bölgesi ve özellikle Bursa'da sele neden olan sağanak yağış yapılan açıklamaya göre, 23 Haziran Salı günü sabah saatlerinden itibaren İstanbul'da etkili olacak. 'Sarı kod'lu uyarı yapan Meteoroloji, Batı Karadeniz Ankara’nın kuzey ve batı kesimleri için de yağış uyarısında bulundu. İşte, 23 Haziran Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

22.06.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 8 Haziran Pazartesi: Yarın hava nasıl olacak

Hava durumu tahminleri 8 Haziran Pazartesi: Yarın hava nasıl olacak?

Yarın hava nasıl olacak? Hava durumu tahminlerinin yayınlayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü pazartesi günü için bazı bölgelere sağanak yağış uyarısında bulundu. Haziran başından beri mevsim normallerinin altında seyreden hava sıcaklıkları, yapılan son değerlendirmelere göre, hafta başında ülke genelinde mevsim normallerinin üzerine çıkacak. İşte, MGM 8 Haziran Pazartesi il il hava durumu tahminleri...

7.06.2020Gündem
Yarın hava durumu nasıl olacak Meteoroloji 5 Haziran il il hava durumu tahminleri

Yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 5 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi için sağanak yağış uyarısında bulunan MGM hava sıcaklığının iç ve batı kesimlerde 2 ila 5 derece artacağını açıkladı. Marmara Bölgesi'nde perşembe günü hava sıcaklığında yaşanan yükselişle beraber, 'Yarın hava nasıl olacak? sorusunun yanıtı araştırılıyor. İşte, 5 Haziran Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

4.06.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 30 Mayıs Türkiye geneli hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? 30 Mayıs Türkiye geneli hava durumu

Soğuyan havaların ardından, hava durumu tahminleri merak edilirken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü il il hava durumu tahminlerini paylaştı. Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığı iç ve batı kesimlerde 1 ila 3 derece artacak. İstanbul'un kuzey kesimlerinde, Bursa, Bilecik ve Sakarya çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Nerelere yağmur yağacak? İşte, 30 Mayıs il il hava durumu tahminleri...

29.05.2020Gündem
Meteorolojiden sağanak ve sel uyarısı: Cuma günü hava nasıl olacak 29 Mayıs hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den sağanak ve sel uyarısı: Cuma günü hava nasıl olacak? 29 Mayıs hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak, yarın yağmur yağacak mı? soruları soğuyan havalarla beraber vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Meteoroloji'den yapılan hava durumu değerlendirmelerine göre, cuma günü hava sıcaklığının batı kesimlerde mevsim normallerinin altında olacağı duyuruldu. Karabük, Bolu ve Çankırı için sel ve su baskını uyarısı yapıldı. İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde de yarın sağanak yağış etkili olacak. İşte, 29 Mayıs il il hava durumu tahminleri...

29.05.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Perşembe günü yağmur var mı 28 Mayıs hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? Perşembe günü yağmur var mı? 28 Mayıs hava durumu tahminleri

Marmara ve Ege Bölgesi'nde hava sıcaklığında yaşanan düşüş ve sağanak yağışın ardından, yarın hava nasıl olacak? sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Haziran ayına günler kala, sıcak havaların ne zaman geleceği merak edilirken, Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Karadeniz Bölgesi'nde yağış etkili olacak. Hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak? İşte, 28 Mayıs Türkiye geneli hava durumu tahminleri...

27.05.2020Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı: 27 Mayıs hava durumu

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı: 27 Mayıs hava durumu

Yarın hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? sorularının yanıtı, Marmara Bölgesi başta olmak üzere ülke genelinde hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından araştırılmaya başlandı. Meteoroloji'den yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, Marmara ve Ege'de 1 ila 3 derece hava sıcaklığı azalacak. Kocaeli, İç Ege, Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile Bilecik çevrelerinde ise sağanak yağış ön görülüyor. Peki, İstanbul'a yağmur yağacak mı? İşte, 27 Mayıs Türkiye geneli hava durumu tahminleri...

26.05.2020Gündem
Bayramın 3. günü hava nasıl olacak Yarın yağmur yağacak mı 26 Mayıs hava durumu tahminleri

Bayramın 3. günü hava nasıl olacak? Yarın yağmur yağacak mı? 26 Mayıs hava durumu tahminleri

Bayramın ilk günü batı kesimlerde hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü 26 Mayıs hava durumu tahminlerini paylaştı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ve Bitlis, Ordu, Giresun ve Artvin çevrelerinde yağış etkili olacak. Marmara Bölgesi'nde ise Sakarya ve Bilecik, kesimlerinde sağanak yağış ön görülüyor. Peki, bayramın 3. günü hava nasıl olacak? Yarın yağmur yağacak mı, nerelere yağacak? İşte, 26 Mayıs il il hava durumu tahminleri...

25.05.2020Gündem
Meteoroloji 23 Mayıs hava durumu: Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı

Meteoroloji 23 Mayıs hava durumu: Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 23 Mayıs Cumartesi gününe ait hava durumu tahminlerini duyurdu. Bayram öncesinde İstanbul'da hava sıcaklığında yaşanan düşüşle beraber yapılan son tahminlere göre, yarın Doğu Karadeniz kıyıları ile Samsun, Amasya ve Tokat çevrelerinde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde de cumartesi günü yağış etkili olacak. İşte, yarın hava durumu nasıl olacak, yağmur yağacak mı? sorularının yanıtını merak edenler için Türkiye geneli 23 Mayıs hava durumu tahminleri...

22.05.2020Gündem
Meteoroloji 21 Mayıs hava durumu raporu: Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı

Meteoroloji 21 Mayıs hava durumu raporu: Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı?

21 Mayıs hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Sıcak havaların çarşamba günü etkisini sürdürdüğü Marmara Bölgesi'nde Edirne'nin güney kesimleri ile Çanakkale'nin doğu kesimlerine sağanak yağış uyarısı yapıldı. İstanbul'da ise perşembe günü hava sıcaklığının 22 derece olması öngörülüyor. Peki, yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? İşte, 21 Mayıs Perşembe il il hava durumu tahminleri.

20.05.2020Gündem
Meteoroloji 12 Mayıs hava durumu: Yarın hava durumu nasıl, yağmur yağacak mı

Meteoroloji 12 Mayıs hava durumu: Yarın hava durumu nasıl, yağmur yağacak mı?

12 Mayıs hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığının 2 ila 4 derece artacağı öngörülüyor. Marmara Bölgesi'nde parçalı ve az bulutlu hava hakim olması beklenirken İstanbul'da yarın hava sıcaklığının 29 dereceye kadar çıkması tahmin ediliyor. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? İşte, MGM 12 Mayıs Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri...

11.05.2020Gündem
Yarın yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak 7 Mayıs il il hava durumu

Yarın yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak? 7 Mayıs il il hava durumu

Ülke genelinde sağanak yağışların devam etmesiyle beraber, yarın yağmur yağacak mı? Hava nasıl olacak? sorusunun yanıtı çok sayıda vatandaş tarafından merak konusu oldu. Mayıs ayında sıcak havaları bekleyenlerin araştırmaları sürerken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü 7 Mayıs hava durumu tahminlerini yayınladı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun bazı kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor. İşte, 7 Mayıs il il hava durumu tahminleri...

6.05.2020Gündem