MENÜ

Partide Neler Yapılır

Partide Neler Yapılır ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Partide Neler Yapılır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 37 Partide Neler Yapılır haberi bulunmuştur.

Partide Neler Yapılır Haberleri

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan Sancaktepede önemli açıklamalar

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sancaktepe'de önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe'de düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu.

19.06.2019Gündem
Arka Sokaklar 419. bölüm fragmanında Mesut zor durumda

Arka Sokaklar 419. bölüm fragmanında Mesut zor durumda

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Rıza baba ve ekibi yine kendini riske atıyor. Sami ekibin peşinde.. Peki Arka Sokaklar 419. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

25.11.2016Kelebek
Ali Babacandan önemli açıklamalar

Ali Babacan'dan önemli açıklamalar

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Ali Babacan NTV’de Oğuz Haksever’in sorularını yanıtladı. Babacan, “Partinin adına AK deyip de şeffaflık ve yolsuzluklarla mücadele konusunda belli bir duruş ortaya koymazsanız bu bir beka meselesi haline gelir. Burada neler yapılacağıyla ilgili somut adımları listelemiş durumdayız. Kanun metinlerimiz satırına, virgülüne kadar hazır." diye konuştu. Babacan, 13 yıllık süreçte iki konuda işlerin istedikleri gibi gitmediği bunların adalet ve eğitim alanı olduğunu da sözlerine ekledi.

7.10.2015Ekonomi
Kılıçdaroğlu canlı yayında soruları cevapladı

Kılıçdaroğlu canlı yayında soruları cevapladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu NTV canlı yayınında soruları cevapladı. Kılıçdaroğlu, "kaynak" eleştirilerine, "79 yılda harcanan paradan çok daha büyük bir para son 12 yılda harcandı. Harcanan fazla para 1 trilyon 900 milyar dolar. 79 hükümetten daha fazla para harcadılar. Bütün vatandaşlarım, elini vicdanlarına koyup şu sorunun yanıtı versinler. 12 yılda ne yapıldı?" cevabını verdi. CHP Lideri, Atilla sertel'in adaylığının düşmesiyle ilgili olarak "Ön seçime girdi, başarılı oldu. İyi bir gazeteci, sizin meslektaşınız. Şikayet edenleri araştırıyorum. Onlar bizim partiliyse kesinlikle partide kalmayacaklar" dedi.

20.04.2015Gündem
Ekmeleddin İhsanoğlu seçim bildirgesini açıkladı

Ekmeleddin İhsanoğlu seçim bildirgesini açıkladı

Çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarında kullanacağı slogan ve logo ile seçim bildirgesini açıkladı. Eşiyle el ele toplantının yapılacağı salona gelen İhsanoğlu, sözlerine duayla başladı, kendisiyle ilgili bazı kanallarda ''Ekmel Bey'i aciz gösterin'' diye iddiaların olduğunu da öne sürdü. İhsanoğlu, Köşk seçimindeki rakibi Başbakan Erdoğan ile de mükemmel bir dostluğunun olduğunu vurguladı. Bu arada Ekmeleddin İhsanoğlu'nun seçim şarkısı da basın mensuplarıyla paylaşıldı. Şarkının adı 'Ekmeli'...

10.07.2014Gündem
Medyada yeni dönem

Medyada yeni dönem

Doğan Yayın Holding, Türk basın tarihinde bir ilke imza atarak 1999’da hazırladığı Yayın İlkelerini güncelledi. Yeni Yayın İlkeleri, Doğan Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın Hürriyet Dünyası’nda katıldığı toplantıda açıklandı.

10.12.2012Gündem
Ahmet Türk: Cin şişeden çıktı, döndürülemez

Ahmet Türk: Cin şişeden çıktı, döndürülemez

DTP Genel Başkanı ve Mardin Milletvekili Ahmet Türk, ‘Kürt açılımı' konusunda niyetin önemli olduğunu anlatırken, bir işe başlanırken iyi niyetin ortaya çıktığını görmenin herkese cesaret vereceğini söyledi.

24.08.2009Gündem
Rüyalarımın baskısını alıyorum

"Rüyalarımın baskısını alıyorum!"

Contemporary İstanbul 2008 Fuarı’nda ve Maison de L’Amerique Latine Monaco’da sergilenen ve büyük ilgi gören ‘Rüya Sahneleri: Bedri Baykam’ın 4-D leri’ 15 Ocak – 1 Mart 2009 tarihleri arasında, İstanbul’da Piramid Sanat’ta, sanatseverlerle buluşuyor. Biz de Bedri Baykam’la, bu sergiyi konu aldığımız bir röportaj yaptık.

20.01.2009Kelebek
Gül: Cumhurbaşkanını halk seçmeli

Gül: Cumhurbaşkanını halk seçmeli

AKP'nin Cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül, "hemen seçim yapılmalı ve cumhurbaşkanını halk seçmeli" dedi.

1.05.2007Gündem
Medyadan GENEL KONULAR

Medyadan GENEL KONULAR

Balık canlı ama taze mi acaba – Batmamıştan işadamı, kovulmamıştar gazete yöneticisi olmaz – Kestiğiniz hortumun ucu şimdi nerede – Türk parasına yazı yazmak, imza atmak suç değil midir – Afet evleri de yıkıldı, işte Türk Devleti budur – ‘Cesur Yürek’ Ruhat Mengi yeni TCK’ya sert çıkmış – Dara düşen besici Deniz’e sarılırmış – Arkadaşları Mashadov’u 10 milyona satmış palavrası – Bu Uzanlar’ın Uzanlar olduğuna emin miyiz bir defa... vs alıntılar!

20.03.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Sanatı baş tacı yapalım

BEN de güzel sanatlar mezunuyum. Hayatım gazetecilikle geçti belki ama sanatın her alanıyla ilgilenmeye gayret ettim. Ne zaman fırsat bulsam tiyatroya, sinemaya gittim, konserler izledim, sergileri kaçırmamaya çalıştım.

14.07.2019

İlk hedefiniz Rakka'dır, ileri!

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Çin’den dönerken “Obama, Rakka konusunda beraber bir şeyler yapmak istiyor” dedi.

7.09.2016

Yeni anayasa için senaryolar

CUMHURBAŞKANI, yeni anayasa için düğmeye bastı.

6.11.2015

Erkek yumruğunu vurursa yürekli kadın vurursa ‘muayyen gününde’

Kadınların siyasetten uzak kaldığı bir gerçek. Bunun kendine göre haklı nedenleri var.

9.03.2013

Başkan bu düğümü çöz

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Güçbirliği Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zorlu’yla aralarında geçen bir konuşmayı önceki günkü basın toplantısında aktardı.

6.04.2011

Ben bir Erbakancı idim

BEN gençliğimde kendimi “Son tahlilde Refah Partili” sayardım. Erbakan Hoca’ya da “itaatim” olmasa da en azından “saygım” vardı.

16.07.2010

Baykal’la hiç kopmadık şimdi iktidara beraber yürüyeceğiz

İZMİR Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Yüksel Çakmur ile uzun bir sohbet yaptık.

23.01.2010

Mesela: Taksim Meydanı’nda çırılçıplak

Dergi toplantıları şahanedir, herkes fikirlerini o saçma şarkıdaki gibi (bum bum bum o daldan hop bu dala uçtum) pat pat söyler. Şunu yapalım, böyle olsun derken, acayip öneriler atılır ortaya.

9.04.2006

'Değiştirme birliği'

‘CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın YTP Genel Başkanı İsmail Cem'i ziyaretiyle başlayan gelişme, çok sevindiricidir.

4.10.2004

Meğer çifte afmış

MECLİS Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilen ve ‘İrticacı öğretim üyeleri üniversitelere dönüyor’ (1.7.2004) başlığı ile sözünü ettiğimiz yasa tasarısını deştikçe yeni ince unsurların, daha doğrusu AKP yandaşlarına ‘kıyaklar’ın ortaya çıktığı anlaşılıyor.

3.07.2004

Bozkırda bir kurultay

CHP Olağanüstü Kurultayı, yarın Ankara’ya 27 km uzaklıkta ‘Büyük Anadolu Oteli’nde yapılacak.

1.07.2004

AKP rahat etmiyor ve ettirmiyor

Bu partinin stratejilerini saptayan kim ise bu şahıs ne zamanlama biliyor, ne de rahat bir nefes almaktan hoşlanıyor. Sanki, gerilim yaratıp sonradan çözüm aramayı seviyormuş gibi bir hali var.(!)

7.05.2004