MENÜ

Okullar Ne Zaman Acilacak

Okullar Ne Zaman Acilacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Okullar Ne Zaman Acilacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 293 Okullar Ne Zaman Acilacak haberi bulunmuştur.

Okullar Ne Zaman Acilacak Haberleri

Okullar ne zaman açılacak İşte 15 tatilin biteceği tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte 15 tatilin biteceği tarih

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci, 17 Ocak'ta karne almanın mutluluğunu yaşayıp, '15 tatil' ve 'sömestr' olarak da adlandırılan yarıyıl tatiline başlamıştı. Gözler şimdi, eğitim faaliyetlerinin yeniden başlayacağı ve okulların açılacağı tarihte. Peki, okullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman bitecek?

2.02.2019Gündem
15 tatil (sömestr tatili) ne zaman bitecek İşte okulların açılış tarihi

15 tatil (sömestr tatili) ne zaman bitecek? İşte okulların açılış tarihi

15 tatil ne zaman hangi gün bitecek sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanmaya devam ediyor. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ikinci yarısı için hazırlıklarını tamamlayan öğrenciler, okullarda ikinci dönemin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Peki, 15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

28.01.2019Gündem
15 tatil ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak

15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

Yaklaşık 18 milyon öğrenci, 18 Ocak Cuma günü sınavlarla ve ödevlerle geçen bir dönemi daha geride bırakarak yarıyıl tatili sürecine girdi. Tatilin ilk haftasını geride bırakan öğrenciler, şimdi okulların açılacağı tarihi araştırıyor. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) takvimine göre okullar ne zaman açılıyor?

27.01.2019Gündem
15 tatil ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak

15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

15 tatil ne zaman bitecek sorusunun yanıtı, tatil keyfini sürmeye devam eden milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. 18 Ocak tarihinde başlayan sömestr tatili sürmeye devam ederken, öğrenciler hazırlıklarını tamamlamak için okulların açılacağı tarihi araştırıyor. Peki, 15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

23.01.2019Gündem
15 tatil ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak İşte ikinci dönem tarihi

15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak? İşte ikinci dönem tarihi

18 Ocak'ta yarıyıl tatiline başlayan milyonlarca öğrenci şimdiden okulların açılacağı ve yarıyıl tatilinin son bulacağı tarihi öğrenmek için araştırmalara başladı. Yaklaşık 4 ay süren dönemin yoğunluğunu tatil süresince atacak öğrenciler, MEB'in açıkladığı 2. dönem başlangıç tarihini öğrenmek istiyor. Peki, yarıyıl tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

21.01.2019Gündem
15 tatil (sömestr tatili) uzatıldı mı Okullar ne zaman açılacak İşte o tarih

15 tatil (sömestr tatili) uzatıldı mı? Okullar ne zaman açılacak? İşte o tarih

2018-2019 eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona erdi. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne heyecanı yaşıyor. Karnelerini alacak öğrenciler, yoğun geçen dönemin ardından iki hafta dinlenme fırsatı bulacak. Tatil henüz yeni başladı ancak, son bulacağı tarih merak ediliyor. Peki, 15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman başlayacak?

18.01.2019Gündem
Google okulun ilk gününe özel doodle tasarladı... Okullar ne zaman kapanacak

Google okulun ilk gününe özel doodle tasarladı... Okullar ne zaman kapanacak?

Ünlü arama motoru Google, Türkiye'de okulun ilk gününü doodle tasarımı ile hatırlattı. Teknoloji firması Google, bugün başlayacak 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının ilk günü için özel bir Doodle hazırladı ve bunu ana sayfasına yerleştirdi. Tasarıma tıklayan kullanıcılar, 'Okulun İlk Günü' ile ilgili içeriklere tek bir tıkla ulaşabiliyor.

16.09.2018Gündem
Öğrenciler okulların açılmasıyla 4 aylık maratona başlıyor

Öğrenciler okulların açılmasıyla 4 aylık maratona başlıyor

Okullar ne zaman açılacak, açılmasına kaç gün kaldı sorularını yönelten öğrenciler için beklenen gün geldi. 17 Eylül sabahı ilk ders ziliyle birlikte 2018-2019 eğitim öğretim dönemine başlangıç yapacak olan öğrenciler, 18 Ocak tarihinde sömestr tatiliyle yaklaşık 15 günlük bir ara verecek. Bu aranın ardından eğitim 17 Haziran 2019'a kadar devam edecek

16.09.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte, MEBin açıkladığı tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte, MEB'in açıkladığı tarih

Öğrencilerin okul kaygılarını gidermek ve okul ortamını sevdirmek amacıyla okul öncesi, birinci, beşinci ve dokuzuncu sınıf öğrencileri diğer öğrencilere göre eğitime erken başladı. Yeni eğitim yılı için hazırlıklarını tamamlamaya başlayan öğrenciler, hafta ortasının gelmesiyle araştırmalarına hız verdi. Peki, okullar ne zaman açılacak?

12.09.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek Uyum haftası başladı ilk ders zili bugün çaldı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? Uyum haftası başladı ilk ders zili bugün çaldı!

Uyum haftası eğitim programları dolayısıyla bugün itibaren eğitim öğretim dönemine kısmen başlandı. Belirli sınıfların 10 Eylül'de başladığı eğitim sonucu, geriye kalan öğrenciler için okulların ne zaman açılacağı merak konusu oldu. Peki, okullar ne zaman açılacak?

10.09.2018Gündem
Birinci sınıflar ne zaman açılıyor Okullar ne zaman açılacak

Birinci sınıflar ne zaman açılıyor? Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci ve veli tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Yaz tatilinin sona ermesiyle birlikte yavaş yavaş okudukları şehirlere dönen öğrenciler, okulların açılış tarihini merak ediyor. İlk kez ders başı yapacak olan okul öncesi öğrencileri ve birinci sınıflarında okula gidecekler tarih belirlendi. Peki, birinci sınıflar ne zaman açılıyor? Okullar ne zaman açılacak?

6.09.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte, yeni eğitim döneminin başlayacağı tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte, yeni eğitim döneminin başlayacağı tarih

Okulların açılacağı tarihe geri sayım sürüyor. Heyecanlı bir bekleyiş içinde olan öğrenciler ve velileri, yeni eğitim döneminin açılacağı tarihe kısa bir süre kala aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, okullar ne zaman açılacak?

4.09.2018Gündem
Okullar ne zaman hangi gün açıklanacak Yaz tatili ne zaman bitecek İşte o tarih

Okullar ne zaman hangi gün açıklanacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte o tarih

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yaz tatilinin sona ermesine çok az bir zaman kala, yeni eğitim yılı için hazırlıklarını sürdürmeye devam öğrenciler, MEB tarafından belirlenen okulların açılış tarihini sorguluyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte MEB tarafından belirlenen tarih.

2.09.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Okulların açılacağı tarihe geri sayım başladı

Okullar ne zaman açılacak? Okulların açılacağı tarihe geri sayım başladı

Ağustos ayının sonun gelmesiyle birlikte en çok merak edilen konulardan biri de okulların açılacağı tarih oldu. Yaklaşık iki buçuk aydır tatil yapan milyonlarca öğrenci, okulların açılacağı ve eğitimlerine devam edecekleri tarihi öğrenmek istiyor. Söz konusu konu hakkında MEB'in açıkladığı tarih bilgisini sorgulayan çok sayıda öğrenci, 'Okullar ne zaman açılacak?' sorusuna net yanıt arıyor. İşte, merak edilen detaylar...

31.08.2018Gündem
Okullar eylül ayının kaçında açılacak Okullar ne zaman açılacak

Okullar eylül ayının kaçında açılacak? Okullar ne zaman açılacak?

Milyonlarca öğrenci okulların yaz tatili nedeniyle eğitime ara vermesinin ardından, yeni dönemde okulların açılacağı tarihi merak edip araştırmaya başladı. 8 ay süren eğitim-öğretim yılının yorgunluğunu atan öğrenciler şimdi, okulların açılacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak?

29.08.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte, lise ve ilkokulların açılacağı tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte, lise ve ilkokulların açılacağı tarih

Yeni eğitim dönemi için geri sayım sürüyor. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının başlamasına artık çok kısa bir süre kaldı. İki aydan fazla süredir okullarından ayrı kalan öğrenciler bir yandan tatillerine devam ederken bir yandan da okulların açılacağı tarihi sorguluyor. Peki, okullar ne zaman açılacak?

26.08.2018Gündem
Yaz tatili ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak

Yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

Milyonlarca öğrenci ve velinin son günlerdeki bir numaralı gündem maddesi okulların açılacağı tarih oldu. Haziran ayında eğitime ara veren okulların ne zaman açılacağın merak eden öğrenciler ve aileleri, MEB'in yaptığı açıklamalar hakkında bilgi sahibi olmak adına sorgulama yapıyor. Peki, okullar ne zaman açılacak?

24.08.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte yaz tatilinin biteceği tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte yaz tatilinin biteceği tarih!

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından araştırılmaya devam ediyor. Yaz tatilinin bitmesine çok az bir zaman kala yeni eğitim yılı için hazırlıklarını tamamlamaya başlayan öğrenciler, MEB tarafından belirlenen net tarihi merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte yaz tatilinin biteceği tarih.

21.08.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yaz tatilinin bitmesine artık sayılı gün kala öğrenciler yeni eğitim yılı için hazırlıklarını yapmaya başladılar. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

18.08.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak sorusu yanıt buldu... İşte yaz tatilinin biteceği tarih

Okullar ne zaman açılacak sorusu yanıt buldu... İşte yaz tatilinin biteceği tarih!

Yaz tatilinin ne zaman biteceği pek çok öğrencinin bir numaralı gündem maddesi olmaya devam ediyor. Yorucu ve yoğun geçen 2017-2018 eğitim döneminin ardından 8 Haziran'da üç ay sürecek tatile başlayan öğrenciler, okulların yeniden açılacağı tarihi öğrenmek adına araştırmalarına hız verdi. Peki, okullar ne zaman açılacak?

16.08.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek İşte MEBin belirlediği tarih

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte MEB'in belirlediği tarih!

Yaz tatilinin bitip, okulların açılacağı günü sorgulayan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın konuyla ilgili açıklamasını sorgulamaya başladı. Milyonlarca kişinin 2017/2018 eğitim öğretim dönemine başlayacağı günü öğrenmek için sorguladığı okullar ne zaman açılacak sorusu, resmi takvimde yer aldı. İşte, bakanlığın resmi takviminde açıkladığı okullar ne zaman açılacak sorusunun cevabı

13.08.2018Eğitim
Okullar ne zaman açılacak İşte, MEBin açıkladığı resmi tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte, MEB'in açıkladığı resmi tarih

Okulların ne zaman açılacağı yaz tatiline devam eden milyonlarca öğrencinin bir numaralı gündem maddesi oldu. Hızla tatillerine devam eden öğrenciler bir yandan da MEB'in okulları yeniden açacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

10.08.2018Gündem
Okullar ne zaman hangi gün açılacak Yaz tatili için MEBden net tarih açıklaması

Okullar ne zaman hangi gün açılacak? Yaz tatili için MEB'den net tarih açıklaması

Yeni dönemin başlamasına günler kala öğrenciler, okullar ne zaman açılacak sorusuna cevap arıyor. Tatil planı yapan binlerce kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu, Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden sorgulanıyor. Peki, 2018/2019 eğitim öğretim döneminde okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

7.08.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

'Okullar ne zaman açılacak?' sorusu son günlerde en popüler konu haline geldi. Öğrenciler ve ailelerinin yanı sıra öğretmenlerde bu sorunun yanıtı merakla araştırıyor. 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde okulların açılacağı tarih geçtiğimiz günlerde MEB tarafından belirlenmiş ve ilan edilmişti. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

5.08.2018Gündem
Öğrenciler heyecanla araştırıyor: Okullar ne zaman açılacak

Öğrenciler heyecanla araştırıyor: 'Okullar ne zaman açılacak?'

Ağustos ayının başlamasıyla birlikte okulların ne zaman açılacağı da merak konusu oldu. 8 Haziran'da karnelerini alarak tatile çıkan 18 milyon öğrenci, yaz tatilinin biteceği ve okulların eğitime başlayacağı tarihi öğrenmek istiyor. Öğrencilerin yanı sıra velilerde okul alışverişi ve diğer işlerini planlamak için okulların MEB tarafından ne zaman açılacağını öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

3.08.2018Gündem
MEBe bağlı okullar ne zaman açılacak Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı

MEB'e bağlı okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

3 aylık yaz tatili sürecine devam eden öğrenciler kaç gün tatillerinin kaldığını sorguluyor. Eylül ayına yaklaşmasıyla birlikte, okulların ne zaman açılacağını ve yaz tatilinin ne zaman biteceğini merak eden öğrenciler, konu hakkında araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, okullar ne zaman açılacak?

31.07.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Okulların kapanmasıyla birlikte yaz tatiline çıkan öğrencileri, yeni eğitim yılı için hazırlıklarına başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

28.07.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek İşte 2018-2019 eğitim yılının başlangıcı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte 2018-2019 eğitim yılının başlangıcı

Yorucu geçen eğitim ve öğretim döneminin ardından 8 Haziran'da tatile başlayan öğrenciler yaklaşık bir buçuk aydır tatilin keyfini çıkarıyor. Temmuz ayının son günlerine gelinmesi ve Eylül ayına yaklaşılmasıyla birlikte, okulların ne zaman açılacağını ve yaz tatilinin ne zaman biteceğini merak eden öğrenciler, konu hakkında bilgi almak ve MEB'in okulları tekrar eğitim faaliyetine açacağı tarihi öğrenmek adına internette araştırma yapıyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

27.07.2018Gündem
Yaz tatili ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak İşte MEBin belirlediği tarih

Yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak? İşte MEB'in belirlediği tarih!

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı Ağustos ayının yaklaşmasıyla birlikte milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Tatil beldelerine kaçan öğrenciler, geçtiğimiz dönemin stresini atıyor ve gelecek eğitim yılına hazırlanıyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte o tarih.

24.07.2018Gündem
2018-2019 yeni eğitim dönemi ne zaman başlayacak Okullar ne zaman açılacak

2018-2019 yeni eğitim dönemi ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yaz aylarının gelmesiyle tatile çıkan öğrenciler, yeni eğitim yılı öncesinde hazırlıklarını yapabilmek amacıyla okulların açılacağı tarihi bekliyor. Peki, 2018-2019 yeni eğitim dönemi ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

20.07.2018Gündem
Okullar ne zaman ve ayın kaçında açılacak MEB yaz tatili süresi

Okullar ne zaman ve ayın kaçında açılacak? MEB yaz tatili süresi

Okullar ne zaman açılacak sorusu ile 2018-2019 eğitim öğretim dönemine ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlar, konuyla ilgili detayları internet üzerinden sorguluyor. Yaz tatilinin biteceği tarihe göre hareket edecek olan birçok vatandaş, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayımlayacağı tarihe odaklandı. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte, yeni eğitim öğretim döneminin başlayacağı tarih hakkında MEB'den alınan resmi bilgiler

18.07.2018Gündem
Okullar ne zaman hangi gün açılacak İşte 2018-2019 eğitim yılı tarihi

Okullar ne zaman hangi gün açılacak? İşte 2018-2019 eğitim yılı tarihi

Okullar ne zaman açılacak, yaz tatili ne zaman bitecek sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Peki, okullar ne zaman hangi gün açılacak? İşte 2018-2019 eğitim yılı tarihi.

15.07.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman sona erecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman sona erecek?

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından araştırılmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Okulların kapanmasıyla birlikte yaz tatiline çıkan öğrenciler, yeni eğitim yılı hazırlıklarını tamamlamak için okulların açılacağı net tarihi merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman sona erecek?

13.07.2018Gündem
Okullar bu yıl ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek İşte 2018-2019 eğitim tarihi

Okullar bu yıl ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte 2018-2019 eğitim tarihi

Okullar ne zaman açılacak sorusu milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanmaya başladı. Okulların kapanmasının ardından yaz tatiline çıkan öğrenciler, yeni eğitim yılının planlamasını yapabilmek için okulların açılacağı tarihi sorguluyor. MEB tarafından yayımlanan iş takvimiyle okulların açılacağı tarih belirlendi. İşte o tarih.

11.07.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı yaz tatiline çıkan öğrenciler tarafından büyük bir merakla araştırılmaya devam ediyor. Okulların kapanmasının ardından kendilerini yazlık beldelere atan öğrenciler, yeni eğitim yılı öncesinde planlarını ayarlamak için okulların açılacağı tarihi merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

5.07.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte MEBin belirlediği tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte MEB'in belirlediği tarih

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı yüz binlerce öğrenci tarafından büyük bir merakla sorgulanmaya devam ediyor. Okulların kapanmasının ardından yaz tatiline çıkan öğrenciler, tatil planlarını okulların açılacağı tarihe göre yapmak istiyorlar. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte MEB'in belirlediği tarih.

30.06.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek İşte belirlenen tarih

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte belirlenen tarih

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı tatile yeni yeni çıkmaya başlayan öğrenciler tarafından araştırılmaya başlandı. Yeni eğitim yılı öncesinde tatil planlarını ona göre düzenlemek isteyen öğrenciler MEB tarafından belirlenen tarihi merak ediyorlar. İşte, okulların açılacağı tarih.

26.06.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitiyor

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

Uzun ve yorucu geçen bir eğitim döneminin ardından geçtiğimiz günlerde yaz tatiline çıkan öğrenciler henüz tatilin ilk günlerinde olmalarına rağmen, şimdiden okulların yeniden açılacağı tarihi sorguluyor. 2018 - 2019 eğitim öğretim yılının açılış tarihini öğrenmek isteyen öğrenciler, bir yandan tatillerine devam ederken bir yandan da tatilin ne zaman biteceği konusunda bilgi almak istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

22.06.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte MEBin belirlediği tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte MEB'in belirlediği tarih

Okullar ne zaman açılacak sorusu, yaz tatiline çıkan öğrenciler tarafından merak edilmeye başlandı. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı ve öğrenciler kendilerini yazlık yerlere attılar. Yaz tatilini sürdüren öğrenciler yeni eğitim yılı için hazırlıklarını tamamlamak amacıyla okulların açılacağı tarihi merak ediyor. Peki, Okullar ne zaman açılacak? İşte, MEB'in belirlediği tarih.

18.06.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte yeni eğitim yılının başlama tarihi

Okullar ne zaman açılacak? İşte yeni eğitim yılının başlama tarihi

Uzun ve yorucu geçen 2017-2018 eğitim öğretim yılının tamamlanmasının ardından aylardır hayalini kurdukları yaz tatiline başlayan ve tatilin tadını doyasıya çıkaran öğrenciler, bir yandan da okulların tekrar ne zaman açılacağını sorgulamaya başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak?

12.06.2018 Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman sona erecek İşte 2018-2019 eğitim yılı başlama tarihi

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman sona erecek? İşte 2018-2019 eğitim yılı başlama tarihi

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci karne alarak 3 ay sürecek yaz tatiline girdi. Okulların kapanması ve yaz tatilinin başlamasıyla birlikte okulların ne zaman açılacağı da merak konusu oldu. 2018 2019 eğitim öğretim yılının ne zaman başlayacağını sorgulayan öğrenciler, konu hakkında bilgi almak istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak?

8.06.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte MEB’in takvimi

Okullar ne zaman açılacak? İşte MEB’in takvimi

Yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 1 milyona yakın öğretmen 8 Haziran Cuma günü karneler verildikten sonra yaz tatiline çıkacak. Okulların ne zaman açılacağı sorusu ise MEB’in açıkladığı çalışma takvimi ile cevap buldu. MEB’in 2018-2019 eğitim öğretim yılı çalışma takvimine göre okullar 17 Eylül Pazartesi günü açılacak.

6.06.2018Eğitim
Okullar ne zaman kapanacak Yaz tatili ne zaman başlayacak Sınav öncesi uyarılar

Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak? Sınav öncesi uyarılar

Haziran ayına sayılı günler kala öğrencilerin aklındaki temel soru, 'Okullar ne zaman kapanacak?' oldu. Yaz tatilinin ne kadar süreceğini merak eden öğrenciler, yeni dönemin hangi tarihte başlayacağını da sorgulamaya devam ediyor. Peki, 2018/2019 eğitim öğretim dönemi ne zaman açılacak? İşte, yaz tatiline çok kısa bir süre kala vatandaşların araştırdığı sorunun cevabı ve detaylı bilgiler

30.05.2018Gündem
Okullar ne zaman kapanacak Yaz tatili ne zaman MEB bilgisi

Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman? MEB bilgisi

Mayıs ayına girilecek olması dolayısıyla okullar ne zaman kapanacak sorularına cevap arayan vatandaşlar, konuyla ilgili sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın takviminde yer alan bilgilere göre okullar ne zaman kapanacak sorusuna yanıt alacak olan bireyler, bu tarih bilgisine göre planlarını şimdiden organize etmeye başlayacak. Peki, merakla beklenen araştırılan okullar ne zaman açılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

28.04.2018Gündem
15 tatil ne zaman sona erecek Okullar ne zaman hangi gün açılacak İşte resmi tatil günleri

15 tatil ne zaman sona erecek? Okullar ne zaman hangi gün açılacak? İşte resmi tatil günleri

Okullar ne zaman açılacak sorusu yüz binlerce öğrenci tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. 22 Ocak tarihinde 15 tatile çıkan öğrenciler, ikinci dönemin hangi gün başlayacağını merak ediyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan iş takvimiyle birlikte ikinci dönemin ne zaman başlayacağı belli oldu. Peki, okullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman bitecek?

3.02.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Sömestr tatili uzayacak mı

Okullar ne zaman açılacak? Sömestr tatili uzayacak mı?

Okullar ne zaman açılacak sorusu sömestr tatilinde olan yüz binlerce öğrenci tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Öte yandan bazı öğrenciler 15 tatil uzayacak mı sorusuna da yanıt arıyorlar. Peki, okullar ne zaman açılacak? Sömestr tatili uzayacak mı?

26.01.2018Gündem
15 tatil ne zaman bitecek Okullar ne zaman hangi gün açıklanacak İşte MEBin verdiği tarih

15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman hangi gün açıklanacak? İşte MEB'in verdiği tarih

Karne heyecanı yerini okulların açılış tarihine yönelik araştırmalara bıraktı. Eylül ayından bu yana yoğun bir dönemin içerisinde olan öğrenciler ve veliler, 19 Ocak Cuma günü ilk yarı yılı tamamladı. Peki okullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman bitiyor?

23.01.2018Gündem
15 tatil için büyük gün yaklaşıyor Peki okullar ne zaman açılacak

15 tatil için büyük gün yaklaşıyor! Peki okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak konusu, 15 tatil ne zaman sorusunu yönelten vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Karnelerin bu cuma günü verilmesinin ardından ikinci dönemin ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlar, okullar ne zaman açılacak sorusunu yöneltiyor. Peki, 15 tatil ne zaman başlıyor? İkinci dönemde okullar ne zaman açılıyor? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

16.01.2018Gündem
Sömestr tatili için tarih netleşti: 15 tatil ne zaman başlıyor

Sömestr tatili için tarih netleşti: 15 tatil ne zaman başlıyor?

Okullar ne zaman kapanacak sorusunu ilgiyle yönelten öğrenciler, konuyla ilgili araştırmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu çalışma takvimi açıklamasıyla birlikte netlik kazanan 15 tatil ne zaman sorusu, öğrenciler kadar veliler tarafından da merak ediliyor. Peki, sömestr tatili ne zaman başlayacak? İşte, 15 tatil hakkında MEB'in resmi bilgisi

25.11.2017Gündem
Okullar ne zaman açılacak sorusuna MEBden tarihli yanıt... İstanbul, Ankara ve Adanada okulların açılacağı tarih

Okullar ne zaman açılacak sorusuna MEB'den tarihli yanıt... İstanbul, Ankara ve Adana'da okulların açılacağı tarih!

Okullar ne zaman açılacak sorusu milyonlarca öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yaz tatilinin bitmesinin ardından okulların başlamasına artık çok az bir zaman kaldı. İstanbul'da okulların saat kaçta açılacağı belli oldu. Saat uygulamasının ortadan kaldırılmasıyla birlikte veliler çocuklarının okula gidiş saatinden rahatsız olmuş ve çözüm bulunmasını istemişti. Peki, İstanbul, Ankara ve Adana'da okullar saat kaçta açılacak? İşte MEB tarafından verilen o tarih.

16.09.2017Gündem