MENÜ

Okullar Ne Zaman Acilacak

Okullar Ne Zaman Acilacak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Okullar Ne Zaman Acilacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Okullar Ne Zaman Acilacak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 370 Okullar Ne Zaman Acilacak haberi bulunmuştur.

Okullar Ne Zaman Acilacak Haberleri

İlk ara tatil sonrası okullar ne zaman açılacak Etkinlik takviminde neler var

İlk ara tatil sonrası okullar ne zaman açılacak? Etkinlik takviminde neler var?

16 Kasım tarihinde milyonlarca öğrenci için ilk ara tatil dönemi başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) takvimine göre, tatiline devam eden öğrenciler, şimdiden okulların açılacağı tarihi sorgulamaya başladı. Özellikle tatil planlarını şekillendirecek olan veliler, ilk ara tatilin kaç gün süreceğini öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? İlk ara tatil hangi tarihte bitecek? İşte, ilk ara tatilin bitmesiyle okulların açılacağı tarihe yönelik bilgiler.

17.11.2019Gündem
Ara tatil ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak

Ara tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci için ilk ara tatile başladı. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ara tatilini sevinçle karşılayan öğrenciler, ara tatilin biteceği ve okulların açılacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, ara tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

16.11.2019Gündem
Ara tatil ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak

Ara tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, bugünden sonra ilk ara tatilini yapacak. Ara tatilde öğrenciler karne almayacak ve bu dönemi verimli geçirmeleri amacıyla 81 ilde etkinlikler düzenlenecek. Peki, ara tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

15.11.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Ara tatil ne zaman başlıyor

Okullar ne zaman açılacak? Ara tatil ne zaman başlıyor?

Okulların açılmasına günler kala, yaz tatilinin ne zaman biteceği en çok merak edilen konulardan oldu. 5 Eylül Perşembe günü itibariyle başlayan okula uyum haftası ile, gözler tüm sınıflar için okulların açılacağı tarihe çevrildi. Peki, Okullar ne zaman açılacak? Ara tatil ne zaman başlıyor? İşte, MEB'in takvimine göre, merak edilen o soruların yanıtı...

6.09.2019Gündem
Birinci ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak Okullar ne zaman açılıyor

Birinci ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılıyor?

Haziran ayında başlayan yaz tatili döneminin bitmesine günler kala, okula uyum haftası veliler tarafından merak konusu oldu. MEB'in açıkladığı 2019-2020 eğitim dönemi takvimini öğrenmek adına araştırmalarına hız veren vatandaşlar, 'Birinci ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak?' sorusunun yanıtını arıyor. İşte, okulların açılacağı tarihle ilgili bilgiler.

4.09.2019Gündem
Anaokulları ne zaman açılacak Okulların açılmasına kaç gün kaldı

Anaokulları ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı?

Eylül ayının ilk haftasının ortalarına gelinmesiyle beraber, anaokulları ne zaman açılacak sorusu, velilerin gündeminde yer almaya başladı. Okul alışverişini sürdüren vatandaşlar, anaokullarının açılacağı tarihe göre hazırlıklarına devam edecek. Peki, anaokulları ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı? İşte, o konu hakkında merak edilenler.

3.09.2019Gündem
Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak Ara tatiller ne zaman

Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak? Ara tatiller ne zaman?

Eylül ayının ilk haftasına girmemizle beraber yeni eğitim öğretim dönemine yönelik araştırmalar hız kazandı. Haziran ayında başlayan yaz tatili dönemi, günler sonra tamamlanacak ve ilk ders zili çalacak. 2019-2020 eğitim öğretim yılı takviminin Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesinden paylaştı. Peki, Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak? Ara tatiller ne zaman?

2.09.2019Gündem
Okullar onlar için erken başladı - 1. ve 9. sınıflar için okullar ne zaman açılacak

Okullar onlar için erken başladı - 1. ve 9. sınıflar için okullar ne zaman açılacak?

Yeni eğitim ve öğretim yılında okul öncesi, anasınıfı, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıflara kayıt olan öğrencilerin bir hafta sürecek 'okula uyum eğitimi' 2 Eylül itibariyle başlayacak. Sınıf düzeyi belirtilen sınıflardan farklılık gösteren öğrenciler, okulların kendileri için ne zaman açılacağını merak ediyor. Peki, 1. ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

1.09.2019Gündem
Kimler ne zaman okula başlıyor Okullar ne zaman açılıyor

Kimler ne zaman okula başlıyor? Okullar ne zaman açılıyor?

Okullar uyum haftası dolayısıyla bazı öğrenciler için normalden daha önce açılacak. Uyum haftasında, öğrencilerin yeni düzene ayak uydurması sağlanacak. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından belirlenen takvime göre okullar ne zaman açılacak? İşte, okulların açılacağı tarih ve ara tatiller hakkında öğrencilerin merak ettiği detaylar

31.08.2019Gündem
Lise 1’ler ve birinci sınıflar okula erken mi başlayacak Okullar ne zaman açılacak

Lise 1’ler ve birinci sınıflar okula erken mi başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte, yeni eğitim öğretim dönemi hazırlıkları da başladı. Yaklaşık üç ay süren yaz tatili döneminin tamamlanmasına günler kala, hem öğrenciler hem de veliler okulların açılacağı tarihe ilişkin araştırmalarını hızlandırdı. Özellikle liseye ve birinci sınıfa başlayacak olan öğrencilerin ne zaman ders başı yapacağı merak konusu oldu. Peki, lise 1’ler ve birinci sınıflar okula erken mi başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

30.08.2019 Gündem
Yaz tatili ne zaman bitiyor Okullar ne zaman açılacak

Yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılmasına kısa süre kala, yaz tatilinin biteceği tarih, öğrenci ve velilerin gündemine gelmeye başladı. "Okulların açılmasına kaç gün kaldı?" internette en çok araştırılan konular arasında yer alırken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayınladığı takvim merak konusu oldu. Peki, Yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

28.08.2019Gündem
İlkokul kayıtları nasıl yapılır MEB e-kayıt sorgulama ekranı

İlkokul kayıtları nasıl yapılır? MEB e-kayıt sorgulama ekranı

Eylül ayının yaklaşıp okulların açılmasına kısa süre kala, ilkokul ve ortaokula başlama yaşında çocuğu olan velileri kayıt telaşı sardı. Okul kayıt işlemleri Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hizmete sunulan e-kayıt üzerinden alınıyor. Peki, yeni dönem İlkokul kayıtları nasıl yapılır? E-kayıt sorgulama ekranı nasıl kullanılır? İşte, o konu hakkında merak edilen bilgiler.

27.08.2019Gündem
MEB açıklaması: 2019-2020 döneminde ilkokullar ne zaman açılacak

MEB açıklaması: 2019-2020 döneminde ilkokullar ne zaman açılacak?

Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasına günler kala, ilkokullar ve anaokulları ne zaman açılacak sorusu, birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği takvime göre okullar ne zaman açılacak sorusu yanıt buldu. Peki, yeni eğitim öğretim döneminde okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

27.08.2019Gündem
Okulların açılmasında kaç gün kaldı Yaz tatili ne zaman bitiyor

Okulların açılmasında kaç gün kaldı? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

14 Haziran tarihinde karnelerin alınmasıyla başlayan yaz tatili dönemi neredeyse tamamlandı. Eylül ayının yaklaşıp yavaş yavaş okul alışverişlerinin başlamasıyla, okulların açılacağı tarih gündemdeki yerini aldı. Peki, Okulların açılmasında kaç gün kaldı? Yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte, MEB''in yayımladığı 2019 2020 takvimine göre, okulların başlayacağı tarih.

26.08.2019Gündem
Anaokulları ne zaman açılıyor MEBden okulların açılacağı tarih açıklaması

Anaokulları ne zaman açılıyor? MEB'den okulların açılacağı tarih açıklaması!

Anaokulları ne zaman açılıyor sorusu, ağustos ayının sonlarına gelinmesiyle birlikte birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Çocuklarının ne zaman okula başlayacağını merak eden birçok vatandaş, anaokulları ne zaman açılacak sorusuna alacakları cevaba göre hazırlıklarını tamamlayacak. Peki, anaokuları ve diğer öğrenciler için okullar ne zaman açılacak? İşte, okullar ne zaman açılacak sorusunun cevabı

25.08.2019Gündem
9. sınıflar ve ilkokul 1. sınıflar ne zaman okula başlayacak

9. sınıflar ve ilkokul 1. sınıflar ne zaman okula başlayacak?

Eylül ayına kısa bir süre kala, iki aydan uzun süredir yaz tatiline devam eden öğrencileri, yeni dönem heyecanı sardı. Okullarının ne zaman açılacağını ve hangi tarihlerde ders başı yapacaklarını merak eden milyonlarca öğrenci, son günlerde araştırmalarına hız verdi. Peki, okullar ne zaman açılacak?

24.08.2019Gündem
Okullar bu yıl ne zaman açılacak İşte 2019-2020 eğitim-öğretim iş takvimi

Okullar bu yıl ne zaman açılacak? İşte 2019-2020 eğitim-öğretim iş takvimi

Yaz tatilinin son günlerini yaşayan öğrencilerin ana gündem konusu okulların açılış tarihi oldu 2023 Eğitim Vizyonu çalışmaları doğrultusunda yeni eğitim ve öğretim döneminde farklı uygulamalar devreye girecek. Yapılan değişiklikte, öğrenciler bu yıl yarıyıl tatiline ek ara tatil yapacak. Peki, Okullar bu yıl ne zaman açılacak? İşte, 2019-2020 eğitim-öğretim iş takvimi

23.08.2019Gündem
1. sınıflar okula ne zaman başlayacak Ara tatiller ne zaman

1. sınıflar okula ne zaman başlayacak? Ara tatiller ne zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2019 2020 eğitim öğretim takvimi, öğrenci ve veliler tarafından son günlerde yoğun şekilde aranmaya başlandı. Özellikle, ilköğretim birinci sınıf, okul öncesi ve 9. sınıfların uyum eğitiminin bu yıl ne zaman başlayacağı eylül ayına kısa süre kala merak konusu oldu. Peki, birinci sınıflar okula ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

22.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019 2020 takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019 2020 takvimi

Yeni eğitim öğretim dönemi kayıtları devam ederken, eylül ayının gelmesine kısa süre kala, okulların açılacağı tarihle ilgili araştırmalar hızlandı. Hem öğrenci hem de velilerin gündeminde yer alan okulların ne zaman açılacağı sorusu, MEB'in 2019 2020 eğitim öğretim takviminde yanıt buldu. Peki, okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak? İşte, o konular hakkında detaylı bilgiler.

21.08.2019Gündem
Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak 2019 2020 ara tatiller ne zaman

Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak? 2019 2020 ara tatiller ne zaman?

Yaz tatilini dönemini neredeyse tamamlayan öğrenciler, ilk ders zilinin çalmasına kısa süre kala okulların açılacağı tarihi sorgulamaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) daha önce yayınlamış olduğu 2019 2020 eğitim öğretim yılı takvimini öğrenmek isteyenler, yaz tatili planlarını bu bilgilere göre şekillendirecekler. Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak? 2019 2020 ara tatiller ne zaman?

19.08.2019Gündem
Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak

Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak?

Yaz tatilinin bitmesine çok az bir zaman kala yeni eğitim yılı için hazırlıklarını yapan öğrenciler, 2019-2020 döneminde okulların açılacağı net tarihi merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan yeni yıl iş takvimiyle birlikte okulların açılacağı tarih belli oldu. Peki, okullar ne zaman açılacak?

18.08.2019Gündem
Okullar eylülün kaçında açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar eylülün kaçında açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

Ağustos ayının sonlarına doğru gelinmesi dolayısıyla öğrenciler ve velilerin araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu ile ilgili araştırmalar hızlandı. Okulların açılmasına kısa süre kala, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi hem öğrenciler hem de veliler tarafından sorgulanıyor. Peki, okullar eylülün kaçında açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

17.08.2019Gündem
Çocuğum hangi okula gidecek E- okul kayıt sorgulama ekranı

Çocuğum hangi okula gidecek? E- okul kayıt sorgulama ekranı

Eylül ayının yaklaşmasıyla beraber, milyonlarca velinin okul kayıt telaşı başladı. 'Çocuğum hangi okula gidecek? sorusuna yanıt arayan veliler, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hizmete konulan e-kayıt sistemi üzerinden, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul kayıt sorgulama işlemlerini gerçekleştirecekler. Peki, e-okul kayıt sorgulama sayfası nasıl kullanılır? İşte, konuyla ilgili merak edilenler.

17.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili kaç gün sonra bitecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili kaç gün sonra bitecek?

Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biri de okulların açılacağı tarih oldu. Yaklaşık iki aydır tatil yapan milyonlarca öğrenci, okulların açılacağı ve eğitimlerine devam edecekleri tarihi öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili kaç gün sonra bitecek?

15.08.2019Gündem
Okulların yeni sezonda açılmasına kaç gün kaldı

Okulların yeni sezonda açılmasına kaç gün kaldı?

'Okullar ne zaman açılacak?' sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yaz tatilinin bitmesine artık sayılı gün kala öğrenciler yeni eğitim yılı için hazırlıklarını yapmaya başladılar. Peki, okullar ne zaman açılacak?

14.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Okulların açılmasına kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı?

Yaz tatilinin büyük bir kısmını geride bırakan öğrenciler ve veliler, okulların açılacağı tarihe odaklandı. MEB 2019-2020 eğitim öğretim yılı çalışma takvimini hazırlamıştı. Peki, okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı?

13.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

Milyonlarca öğrencinin 14 Haziran'da karneleri almasıyla başlayan yaz tatili sürecinde sona yaklaşıldı. Eylül ayına kısa süre kala, yeni eğitim öğretim dönemi başlangıç tarihi ile ilgili araştırmalar hem öğrenciler hem de veliler tarafından hızlandı. Planlarını yaz tatilinin biteceği tarihe göre şekillendirecek olanlar internet üzerinden, 'Okullar ne zaman açılacak?' sorusunun cevabını arıyor. İşte, 2019-2020 eğitim öğretim dönemi başlangıç tarihi.

11.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili o tarihte bitiyor

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili o tarihte bitiyor!

Milyonlarca öğrenci ve velinin ağustos ayı ile beraber okulların açılış tarihi hakkındaki araştırmaları hız kazandı. Yeni eğitim öğretim döneminin bu yıl hangi tarihte başlayacağını sorgulayan vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından netleşen takvim bilgilerini öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

7.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili bitimi için geri sayım başladı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili bitimi için geri sayım başladı!

Ağustos ayının ortalarına gelinmesi dolayısıyla öğrenciler ve velilerin araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda netleştirilmişti. Peki, birçok vatandaşın merakla soruşturduğu bu bilgiler doğrultusunda okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

6.08.2019Gündem
Googlea giren burç tarihlerini arıyor

Google'a giren burç tarihlerini arıyor

NASA tarafından yapılan yeni burç tarihleriyle ilgili açıklama Google Arama Trendleri’ne de damgasını vurdu.

5.08.2019Teknoloji
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

Ağustos ayının gelmesiyle birlikte, okulların açılacağı tarihe yönelik araştırmalar hız kazandı. İlk ve ortaöğretim düzeyinde eğitim hayatına devam eden milyonlarca öğrenci, geçtiğimiz haziran ayında başlayan yaz tatilinin ne zaman son bulacağını ve 2019-2020 eğitim döneminin başlayacağı tarihi merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak?

4.08.2019Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı Okullar ne zaman açılacak

Okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak?

Ağustos ayının gelmesiyle birlikte, yaklaşık üç ay süren yaz tatillerinin bir kısmını geride bırakan milyonlarca öğrenci, okulların yeni eğitim döneminde ne zaman açılacağını merak etmeye başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

1.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Okulların açılmasına kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı?

Okullar ne zaman açılacak ve yaz tatili ne zaman bitecek sorusu, planlarını netleştirmek isteyen öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yıllık olarak belirlediği takvim içerisinde yaz tatilinin ne zaman biteceğini merak edenler, konuya dair detaylar internetten araştırıyor. Peki, 2019- 2020 eğitim öğretim döneminde okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı?

29.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Temmuz ayının ilerlemesiyle birlikte, öğrenciler için haziran ayında başlayan yaz tatili döneminin bitip, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin başlayacağı tarih gündemdeki yerini aldı. Okullar açılmadan önce, yaz tatili dönüşlerini planlayacak vatandaşlar, okulların açılış tarihini internet üzerinde sorguluyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte, o konuya dair bilgiler.

27.07.2019Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı Okullar ne zaman açılacak

Okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak?

Haziran ayında karnelerin alınmasıyla başlayan yaz tatili döneminin ortalarına gelinirken, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin başlayacağı tarih gündemdeki yerini aldı. Yaz tatili dönüşlerini planlayacak olan öğrenciler ve veliler Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayınladığı bilgiler doğrultusunda okulların açılış tarihini merak ediyor. Peki, okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak?

25.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Okullar ne zaman açılacak? 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Yaklaşık üç aylık sürecek olan yaz tatili devam ederken, okulların yeni eğitim öğretim yılında başlangıç tarihi öğrenci ve velilerin gündemine gelmeye başladı. Okulların ne zaman açılacağını merak edenler, MEB'in yayınladı 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimini internette araştırıyor. Takvime göre, okullar eylül ayında başlayacak. Peki, yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak?

23.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

14 Haziran'da 18 milyon öğrencinin karnelerini almasıyla beraber, yaz tatili dönemi başladı. Tatil devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) daha önce paylaşmış olduğu 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi, öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitecek? İşte, o konuya dair bilgiler.

19.07.2019Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak

Okulların açılmasına kaç gün kaldı? Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılmasına uzun bir dönem olmasına rağmen, son zamanlarda yeni eğitim öğretim yılının başlayacağı tarihle ilgili araştırmalar hız kazandı. Öğrenci ve veliler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yeni döneme ilişkin yayınlamış olduğu 2019-2020 eğitim öğretim takvimini sorguluyor. Peki, okulların açılmasına kaç gün kaldı? Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak?

16.07.2019Gündem
Yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitiyor

Yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

Üç aylık sürecek olan yaz tatili dönemi devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2019-2020 eğitim öğretim dönemini duyurdu. Öğrenci ve veliler, son zamanlarda internet üzerinden okulların ne zaman açılacağını be yaz tatilinin ne zaman biteceğini merak edip araştırmaya başladı. Okulların açılacağı tarihe göre tatil planlarına yön verecek olan vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı'nın açıkladığı takvimi sorguluyor. Peki, yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

15.07.2019Eğitim
Okullar ne zaman açılacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor

Okullar ne zaman açılacak? 2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor?

Haziran ayında milyonlarca öğrencinin karnelerini almasıyla beraber başlayan yaz tatili dönemi devam ederken, yeni eğitim öğretim yılı takvimine ilişkin araştırmalar da hız kazanmaya başladı. Okulların ne zaman açılacağını merak eden öğrenci ve veliler, internet üzerinden, '2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor?' sorusuna yanıt arıyor. MEB, internet sitesi üzerinden yeni eğitim öğretim yılı takvimini duyurdu. İşte, okulların açılacağı tarihe ilişkin bilgiler.

14.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

14 Haziran Cuma günü milyonlarca öğrencinin karneleri almasıyla birlikte, yaklaşık üç aylık sürecek olan yaz tatili dönemi başladı. Tatilin ilerlediği günlerde, henüz zaman olmasına rağmen 2019-2020 eğitim öğretim takvimi ve okulların açılacağı tarih gündeme gelmeye başladı. Öğrenci ve veliler, bu sene okulların hangi tarihte açılacağını merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayınladığı 2019-2020 eğitim öğretim takvimi.

12.07.2019Gündem
2019-2020 eğitim dönemi ne zaman başlayacak Okullar ne zaman açılacak

2019-2020 eğitim dönemi ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

17 Eylül 2018 Pazartesi başlayan 2018-2019 eğitim öğretim yılı yaklaşık 1 ay önce sona erdi. Gözler şimdi yaz tatilinin biteceği ve okulların yeni sezona başlayacağı tarihte. Peki, okullar ne zaman açılacak? 2019-2020 eğitim dönemi ne zaman başlayacak?

9.07.2019Gündem
Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak  İşte yaz tatilinin biteceği tarih

Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak? İşte yaz tatilinin biteceği tarih

Okullar ne zaman açılacak ve yaz tatili ne zaman bitecek sorusu, planlarını şekillendirmek isteyen vatandaşların araştırdığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Bakanlığın yıllık olarak yayımladığı takvim içerisinde cevap bulan okullar ne zaman açılacak sorusu, aynı zamanda yaz tatilinin ne zaman biteceği bilgisine de cevap niteliği taşıyor. İşte, merakla araştırılan o konu hakkında bazı bilgiler...

7.07.2019Gündem
MEB 2019 2020 takvimini duyurdu - Okullar ne zaman açılacak

MEB 2019 2020 takvimini duyurdu - Okullar ne zaman açılacak?

Dönem boyunca sınavlar ve sözlülerle yorulan milyonlarca öğrenci, 14 Haziran'da karnelerini alarak yaklaşık 3 ay sürecek olan yaz tatili dönemine girdi. Temmuz ayının gelmesiyle birlikte, uzun bir süre olmasına rağmen okulların açılacağı tarih de öğrenci, veli ve eğitimciler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte, MEB'in yayınladığı 2019 2020 eğitim öğretim takvimi.

5.07.2019Gündem
Yaz tatili kaç gün sonra bitecek Okullar ne zaman açılacak

Yaz tatili kaç gün sonra bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

Eğitim öğretim yılının yorgunluğunu atacakları yaklaşık 3 ay sürecek yaz tatiline başlayan öğrenciler, henüz uzun bir süre olmasına rağmen yaz tatilinin biteceği ve okulların yeni sezona başlayacağı tarihe odaklandı. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili kaç gün sonra bitecek?

2.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2019 yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitecek?

Yaklaşık 3 ay sürecek olan yaz tatili, 14 Haziran'da 18 milyon öğrencinin karnelerini almasıyla beraber başladı. Tatil devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) daha önce paylaşmış olduğu 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi de gündeme gelmeye başladı. Öğrenci ve veliler, bu bilgiler doğrultusunda bu sene okulların ne zaman açılacağını merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitecek?

30.06.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019 2020 eğitim öğretim takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019 2020 eğitim öğretim takvimi

14 Haziran Cuma günü son ders zilinin çalıp yaz tatili döneminin başlamasının ardından, yeni eğitim öğretim dönemi milyonlarca öğrenci, eğitimci ve velinin gündemine gelmeye başladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, daha önce yaptığı açıklamada yaz tatili dönemiyle ilgili düzenlemeye gidileceğini duyurmuştu. Peki, bu sene okullar ne zaman açılacak? İşte, MEB 2019 2020 eğitim öğretim takvimi ile ilgili bilgiler.

25.06.2019Gündem
Yaz tatili ne zaman bitecek 2019-2020 okullar ne zaman açılacak

Yaz tatili ne zaman bitecek? 2019-2020 okullar ne zaman açılacak?

2018-2019 eğitim-öğretim dönemi 14 Haziran Cuma günü sona erdi. Yaz tatili sürecine giren öğrenciler, bir yandan stresli ve yorucu bir dönemin yorgunluğunu üzerinden atmaya çalışırken bir yandan da yeni eğitim-öğretim döneminin tarihini merak ediyor. Peki, yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

23.06.2019Gündem
Okullar bu yıl ne zaman açılacak İşte, tarih açıklaması

Okullar bu yıl ne zaman açılacak? İşte, tarih açıklaması!

Aileleri ve arkadaşları ile serbest zaman geçirme fırsatını yaz tatili ile yakalayacak olan öğrenciler, okullar ne zaman açılacak sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi verilerine göre okullar bu yıl ne zaman açılacak? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı okullar ne zaman açılacak sorusunun cevabı

17.06.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2019 yaz tatili ne zaman bitiyor

Okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitiyor?

Milyonlarca öğrenci 2018-2019 eğitim öğretim yılını tamamlayarak karneleri 14 Haziran Cuma gününde aldı. Karnelerin alınması ile birlikte, bir dönem boyunca sınavlarda yorulan öğrenciler 3 aylık yaz tatili sürecine girdi. Okulların kapanması ile, 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi de şimdiden merak konusu oldu. İlk ders zilinin ne zaman çalacağını merak edenler '019 yaz tatili ne zaman bitiyor?' sorusu ile ilgili araştırma yapıyor. İşte, o konu ile ilgili detaylar.

14.06.2019Gündem