MENÜ

İstikbal

İstikbal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İstikbal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.843 İstikbal haberi bulunmuştur.

İstikbal Mobilya yada daha bilinen adıyla İstikbal 1957 yılında kurulan bir mobilya şirketidir.

Kayseri'de Boydak Grubunun Patronu Hacı Boydak tarafından kurulmuştur. "Her Ev Güzel İstikbal'le" sloganıyla ünlüdür. Yine Boydak Holding'e bağlı Bellona Firmasının Kardeş Kuruluşudur.

DEVAMI

İstikbal Haberleri

“Emeğine sahip çık, kendi ürettiğini tüket” kampanyası

“Emeğine sahip çık, kendi ürettiğini tüket” kampanyası

Türk Metal Sendikası Balıkesir Şubesi, Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik durumdan yerli üretimle kurtulacağına inanarak “Emeğine Sahip Çık Kendi Ürettiğini Tüket” kampanyasını başlattı.

12.11.2018Ekonomi
Özlemle anıyoruz

Özlemle anıyoruz

ULU Önder Atatürk, bugün ölümünün 80. yılında törenlerle anılıyor. Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için her yıl olduğu gibi saat 9’u 5 geçe sirenler çalacak, vatandaşlar bulundukları yerlerde saygı duruşunda bulunacak.

9.11.2018Gündem
Kendin üret kendin tüket

Kendin üret kendin tüket

Ekonomide yaşanan gelişmeler hem üretim hem tüketim ayağında ‘yerlileşme’ hamlelerinin artmasını sağlıyor. Son olarak da Türk-Metal, ‘Yerli Tüketim’ kampanyası başlattı. Türk-Metal Başkanı Pevrul Kavlak, “200 binden fazla üyemizle, yerli üretim ürünlerinin tüketilmesi için ‘Emeğine sahip çık, kendi ürettiğini tüket’ sloganı ile bir seferberlik başlatıyoruz” dedi.

1.11.2018Ekonomi
Teşkilata Cumhur uyarısı

Teşkilata Cumhur uyarısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, teşkilatlarına gönderdiği genelgede sosyal medya üzerinden yapılan kışkırtmalara itibar edilmemesi gerektiğini belirterek, “Bazen şahsımın bazen de merhum başbuğumuzun fotoğrafını profil resmi yapıp veya açtıkları sahte hesaplar üzerinden içe dönük dedikodu çıkaran, şerefsizce nifak çıkaran kişilerin tespiti süratle yapılacaktır.

1.11.2018Gündem
Bahçeli’den son dakika ‘Cumhur ittifakı’ açıklaması

Bahçeli’den son dakika ‘Cumhur ittifakı’ açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, teşkilatlara gönderdiği genelgede, "Cumhur İttifakı, Türk tarihinin bir anında tesadüfen, siyasi pazarlık neticesinde ortaya çıkmış gelip geçici bir heves, iş bitimi dağılacak kuru bir ortaklık değildir, asla da böyle görülmemelidir" dedi.

1.11.2018Gündem
Furniture İstanbul, bir milyar dolarlık iş hacmi hedefiyle açılıyor

Furniture İstanbul, bir milyar dolarlık iş hacmi hedefiyle açılıyor

MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Öztaşkın: "Fuarımızda hedef olarak belirlediğimiz 1 milyar dolarlık iş hacmine ulaşarak, yılın ilk yarısında 5,8 oranında küçülen mobilya sektörüne önemli bir katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Fuarımızda hedef olarak belirlediğimiz 1 milyar dolarlık iş hacmine ulaşarak, yılın ilk yarısında 5,8 oranında küçülen mobilya sektörüne önemli bir katkı sağlayacağımıza inanıyoruz." açıklamalarında bulundu.

30.10.2018Ekonomi
29 Ekim mesajlarında en güzel seçenekler | 2018 Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim mesajlarında en güzel seçenekler | 2018 Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı sosyal medyada yapacakları paylaşımlarla kutlamak isteyen çok sayıda vatandaş, Cumhuriyetin 95. yılına özel 29 Ekim mesajlarını araştırıyor. Bu özel günde sevdiklerinize gönderebileceğiniz en akılda kalıcı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajlarını sizler için derledik. İşte, 29 Ekim mesajlarında en akılda kalıcı seçenekler...

28.10.2018Gündem
Bahçeliden Cumhuriyet Bayramı mesajı

Bahçeli'den "Cumhuriyet Bayramı" mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhuriyetimizin harcı, cumhurun ittifak ve irade haysiyetiyle karılmış, muhafaza ve müdafaası da yine bu duruş ve mücadele anlayışıyla sağlanacaktır." ifadelerini kullandı.

28.10.2018Gündem
’NAR’ Projesi imzalandı

’NAR’ Projesi imzalandı

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Kritik alt bileşen teknolojisinin tamamen yerli ve milli olarak geliştirilmesiyle ilgili olarak ASELSAN önderliğinde bir dizi şirketimiz ve araştırma kurumlarımız bu projeye katılımda bulunacaklar" dedi.

18.10.2018Ekonomi
Erzurum’dan enflasyonla mücadeleye destek çağrısı

Erzurum’dan enflasyonla mücadeleye destek çağrısı

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), hükümetin Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek vermek amacıyla başlattığı indirim kampanyalarına Oda üyesi işyerlerinin de katılması çağrısında bulundu.

15.10.2018Ekonomi
Konfor Mobilyada önemli atamalar

Konfor Mobilya'da önemli atamalar

Beş yıl için 500 milyon TL yatırım planı belirleyen Konfor Mobilya, diğer yandan bünyesinde önemli atamalar yaptı.

27.09.2018Ekonomi
Liselilerin uçağı, hayallerine uçtu

Liselilerin uçağı, hayallerine uçtu

Lise öğrencileri, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, İTÜ ve Teknofest işbirliğiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenen Model Uçak Yarışması’na katılarak ikinci oldu ve 4 bin liralık para ödülü kazandı

25.09.2018Eğitim
Polis amca ne olur annemi bekleyelim

'Polis amca ne olur annemi bekleyelim'

ZONGULDAK'ın Ereğli ilçesinde, paten süren Cafer Can Gezer (12), dengesini kaybetmesi sonucu yere düşerek, yaralandı. Çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ve polis ekiplerinin ambulansa bindirmek istemesine direnen Gezer, "Polis amca ne olur, annemi bekleyelim. Bana çok kızar. Sen arabanla ambulansın önünü kes, ne olur" diyerek, gözyaşı döktü.

24.09.2018Gündem
Bahçeli: Suriye’nin geleceğinde Esed yer almamalıdır

Bahçeli: Suriye’nin geleceğinde Esed yer almamalıdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter'dan İdlip'le ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli, İdlib bahanesiyle sahne alan küresel ve bölgesel güç mücadeleleri giderek şiddetlenirken, yönetilebilir istikrarsızlık ve dehşet verici kaos sarmalı tesir alanını genişletiyor. Suriye’de akan kan durmuyor, masumların canı üzerinden yapılan pazarlıklar bitmiyor. Bir defa Suriye’nin geleceğinde Esed yer almamalıdır.Buna yönelik siyasi kararı da Suriye halkı vermelidir" dedi. 

8.09.2018Gündem
Son dakika… Erdoğan: Bırakın o sahtekarları… Bunlar teşkilat...

Son dakika… Erdoğan: Bırakın o sahtekarları… Bunlar teşkilat...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazı sonrasında Balıkesir’de vatandaşlara seslendi. Erdoğan konuşmasında kredi derecelendirme kuruluşlarına sert sözlerle yüklenirken "Anlatıldığı gibi yok kredi derecelendirme kuruluşları şöyle söylemiş, böyle söylemiş. Bırakın o sahtekarları. Onlar bizim hakkımızda çok şey söylediler. Bu dünyada batan ülkelere bir anda 4 derece artırmak suretiyle not veren bunlar teşkilatlardır. Bunlar böyle teşkilat" dedi.

31.08.2018Gündem
TSKdan 100 kişiye özel mektup

TSK'dan 100 kişiye özel mektup

Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki pilot açığının kapatılması için TSK’dan emekli olup sivil havacılık sektöründe çalışan yaklaşık 100 pilota Hava Kuvvetleri Komutanlığı’ndan mektupla çağrı yapıldı.

28.08.2018Gündem
İzmir elektrik kesintisi İzmirde elektrikler ne zaman gelecek

İzmir elektrik kesintisi! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

İzmir elektrik kesintisi, kentte yaşayan birçok vatandaşın merakla araştırdığı husus oldu. Şebeke ve trafo bakımı kapsamında kentte planlı olarak gerçekleştirilen kesintilerin ne zaman sona ereceğini merak eden vatandaşlar, İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek sorusuna yanıt aradı. Peki, İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? İşte, o konıu hakkında detaylı bilgiler

27.08.2018Gündem
Malazgirt ruhunu unutursak ne öncemiz kalır ne sonramız

'Malazgirt ruhunu unutursak ne öncemiz kalır ne sonramız'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi’nin 947. yıldönümünde, “Biz Malazgirt’te sadece bir zafer kazanmadık, millet olduğumuzu tüm dünyaya ilan ettik” dedi. Erdoğan Muş Malazgirt’te on binlerce kişinin katıldığı törende özetle şunları söyledi:

26.08.2018Gündem
Bahçeli: Malazgirt zaferi tarihin rotasını değiştirdi

Bahçeli: Malazgirt zaferi tarihin rotasını değiştirdi

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Malazgirt Zaferi'nin 947. yıldönümüne halka hitap etti. Bahçeli, 'Malazgirt Zaferi, tarihin rotasını temelden değiştirdi. Türk milletini yurt tutma arayışı mükafatla neticelendi' dedi.

26.08.2018Gündem
‘1071’de başlayan şanlı yürüyüş Cumhuriyet’le taçlandı’

‘1071’de başlayan şanlı yürüyüş Cumhuriyet’le taçlandı’

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 26 Ağustos Zafer Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajda “Aziz milletimizin Malazgirt’te 1071’de başlattığı şanlı yürüyüş, Cumhuriyetimizin kuruluşuyla taçlanmıştır” dedi.

25.08.2018Gündem
Bahçeli: Tertip ve tuzaklarını akamete uğratacağız

Bahçeli: Tertip ve tuzaklarını akamete uğratacağız

MHP lideri Devlet Bahçeli Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında "Türkiye; sosyal dokusuyla, siyasi direnciyle, ekonomik dirayetiyle her saldırıyı püskürtecek, her kumpası dağıtacak, her karanlık senaryoyu yırtacak cesaret ve imandadır” dedi.

20.08.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Kodlama bilmeyen parmak kaldırsın

Kodlama, geleceğin dili. Bu bilinçle tüm dünyada okullar, çocuklara kodlama eğitimi vermek için yarışıyor. Bu nedenle Habitat Derneği, Aile-Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye Vodafone Vakfı çocuklara kodlama eğitimi vermek için bir araya geldi, ‘Yarını Kodlayanlar’ projesini hayata geçirdi. Ekip, bugün Antalya’da yarın da İzmir’de olacak.

10.11.2018