MENÜ

Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ev Dekorasyonu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ev Dekorasyonu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 882 Ev Dekorasyonu haberi bulunmuştur.

Ev Dekorasyonu Haberleri

Beyoğlunda Ev Dekorasyon Tasarım günleri

Beyoğlu'nda Ev Dekorasyon Tasarım günleri

Beyoğlu Belediyesinin himayesine, ev dekorasyon tasarımcılarını buluşturan "Maison Française Back to Home" adlı etkinlik başladı.

21.11.2019Keyif
Mutfak sektöründen cari açığın çözümüne çifte katkı

Mutfak sektöründen cari açığın çözümüne çifte katkı

İstanbul Demir ve Demir dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) Tahsin Öztiryaki, mutfak ürünleri sektöründe ihracatın geçen yıl 4,55 milyar dolara ulaştığını belirterek, "Geçen yıl sektörümüz ülkemize 3,5 milyar dolar dış ticaret fazlası sağladı. Mutfak sektörü bir yandan ihracatını artırırken diğer taraftan ithal ürünleri Türkiye'de üreterek cari açık probleminin çözümüne çifte katkı sağlıyor." açıklamasını yaptı.

13.02.2019Ekonomi
Mutfak ihracatçıları 15 milyar dolarlık Almanya pazarı için atakta

Mutfak ihracatçıları 15 milyar dolarlık Almanya pazarı için atakta

İMMİB tarafından 24 yıldır milli katılım organizasyonu ile Türk ürünlerinin görücüye çıktığı ve bu yıl 165 Türk firmasının katılacağı Ambiente 2019, 8 Şubat'ta Frankfurt'ta kapılarını açacak.

5.02.2019Ekonomi
Herkesin mutlaka bilmesi gereken ev dekorasyonu fikirleri

Herkesin mutlaka bilmesi gereken ev dekorasyonu fikirleri

Ev dekorasyonu konusu profesyonel olmayanlar için gizemli bir konu olabilir. Ancak herkes evini kendi zevkine göre dekore etmek ve fikirleri uygulamak ister. Bu noktada nereden başlayacağınızı ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Bu yazımızda herkesin mutlaka bilmesi gereken ev dekorasyonu fikirlerini sizlerle paylaşacağız.

18.07.2018Emlak
İOS 12 ne zaman gelecek İOS 12 WWDC 18 etkinliğinde resmen tanıtıldı

İOS 12 ne zaman gelecek? İOS 12 WWDC 18 etkinliğinde resmen tanıtıldı

İOS 12 ne zaman ve hangi modellere gelecek soruları teknoloji dünyasını kasıp kavururken, WWDC 18 etkinliğinde detaylar ortaya çıktı. İOS 12 özellikleri ile etkinliğin ilgi odağı olurken, Apple'ın yeni teknolojilerinden ARKit 2.0 ve macOS Majove gibi yenilikler de ele alınan konular arasında yer aldı. Peki, tüm bu yeniliklerin arasında belki de son kullanıcıyı en çok ilgilendiren İOS 12 ne zaman çıkacak? İşte, etkinlikte gündeme gelen bazı detaylar

4.06.2018Teknoloji
Özge Çolakoğlu: Yaratıcılık temel taşlardan biri

Özge Çolakoğlu: Yaratıcılık temel taşlardan biri

15.Kırmızı Ödülleri sponsorlarından IKEA’nın Pazarlama İletişim Müdürü Özge Çolakoğlu, tüketicilerin günlük yaşamlarındaki iç görülerinden yola çıkıyor, kendilerini bulabilecekleri, hayatlarına kolayca yer verebilecekleri fikirleri yaratıcılıkla birleştirdiklerini dile getirerek, “IKEA markasını deneyimleyen tüketicilerin, iletişimimizi samimi, inandırıcı bulmasının yanı sıra IKEA’nın esprili reklam anlayışıyla da yüzlerde tebessüm yaratmak istiyoruz” dedi.

4.06.2018Ekonomi
2018 dekorasyon trendleri

2018 dekorasyon trendleri

2018 geldi geçiyor. Evlerine yeni bir hava katmak isteyenler ise bu yılın modasını merak ediyor. Ev dekorasyonu alanında uzman kişiler, 2018 dekorasyon trendleri hakkında fikirlerini açıklamaya başladı. Bu içerikte sizlerle 2018 dekorasyon trendleri arasında en fazla ön plana çıkan fikirleri paylaşacağız.

12.03.2018Emlak
Kadınlar Hepsiburada ile 18 kat büyüdüler

Kadınlar Hepsiburada ile 18 kat büyüdüler

HEPSİBURADA geçen yıl başlattığı Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla teknoloji gücünü toplumsal gelişimin teminatı olan kadınlar için seferber ediyor. Programa katılan girişimci kadınlar e-ticarette işini kurarken ya da büyütürken Hepsiburada’nın teknoloji ve pazarlama gücünden yararlanıyor. Hepsiburada Girişimci Kadınlar Proje Koordinatörü Duygu Aktaş, “Biz, kadının ekonomiye katılmadığı bir toplumun büyümesinin mümkün olmayacağına inanıyoruz. Bu sebeple, Hepsiburada olarak hayata geçirdiğimiz Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamında, Türkiye genelinde girişimciliği teşvik ediyor ve binlerce kadın girişimcinin özel imkânlarla kendi işlerini e-ticarette kurmasına, büyütmesine destek oluyoruz. Şimdiye kadar program, Türkiye genelinde bir yıldan az bir sürede, 64 ildeki girişimci kadına teknoloji gücünü ulaştırmayı başardı” diye konuştu.

7.03.2018Ekonomi
Herkesin evine girmek istiyoruz

Herkesin evine girmek istiyoruz

Uluslararası mutfak eşyaları, ev dekorasyonu, züccaciye, aksesuvar ve hediyelik eşya fuarı Ambiente 2018, Frankfurt’ta açıldı. Fuar, 100’e yakın ülkeden 4 bin 500’ün üzerinde şirket katıldı. Türkiye’den de 150 şirket ürünlerini tanıtıyor.

12.02.2018Dünya
Mutfakçı Almanya’ya 150 firma ile çıkarma yaptı

Mutfakçı Almanya’ya 150 firma ile çıkarma yaptı

Uluslararası mutfak eşyaları, ev dekorasyonu, züccaciye, aksesuar ve hediyelik eşya fuarı "Ambiente 2018" Frankfurt’ta kapılarını açtı. Ambiente 2018 fuarına, 100’e yakın farklı ülkeden 4 bin 500’ün üzerinde firma katılırken Türkiye’den fuara 150 firma katıldı.

11.02.2018Ekonomi
Merdiven Raf ile Duvarlarımızı Süslüyoruz | Evim

Merdiven Raf ile Duvarlarımızı Süslüyoruz | Evim

Ev dekorasyonu konusunda her zaman yeni yaratıcı fikirler ve çözüm önerileri için takipte kalın.

8.01.2018Nasıl
Bu ürünü sepetinize eklediniz

Bu ürünü sepetinize eklediniz!

70. sayımızın Bakın Burada Ne Var sayfasında online alışverişin nabzını tutalım dedik.

13.11.2017Kampüs
36 saatte Aarhus

36 saatte Aarhus

Eğitimle özdeşleşen küçük Danimarka sahil şehirlerinden Aarhus’da yaşayan her yedi kişiden biri üniversite öğrencisi. Şehir kültür kurumları açısından pek çok metropolü kıskandıracak kadar zengin. Anıtsal mimari örnekleri, yeniden işlevlendirilen yapılarıyla 2017’nin Avrupa Kültür Başkenti unvanını taşımayı hak ediyor. Limanda sürdürülen restorasyon tasarımcılara, barlara, restoranlara yeni alanlar açılmasını sağladı. Yürüyerek gezilebilecek canlı kent merkezi çatılardaki sanat işlerinden arka sokaklarına keşfetmeye değecek pek çok detayla dolu. Üstelik Kopenhag’dan trenle ulaşmak üç saat bile sürmüyor.

23.10.2017Seyahat
Değişken ruh hallerinden yansıyan kadın çizimleri…

Değişken ruh hallerinden yansıyan kadın çizimleri…

Tasarımcı ve çizer Başak Erdemir'in kadın figürleri tabak, tuval, kasnak, seramik ve taşlar üzerinde yer buluyor. Çizimlerinin her birinde kadının farklı bir yönü ortaya çıkıyor. Değişken ruh halini canlı renkler kimi zaman da sert çizgilerle betimleyen Erdemir; komik, dramatik, grotesk figürleri vurgulamayı tercih ediyor. Floripa Art Works adını verdiği minik atölyesinde çalışmalarına devam eden Erdemir’le çizimleri üzerine konuştuk...

11.09.2017Keyif
Betondan süs harfler yapıyoruz - Kendin Yap

Betondan süs harfler yapıyoruz - Kendin Yap!

İster kitap desteği olarak kullanın isterseniz de sadece aksesuar olarak, bu beton harfler evinizin havasını değiştirecek!Ev dekorasyonu konusunda her zaman yeni yaratıcı fikirler ve çözüm önerileri.

28.04.2017Nasıl
Çukurcumaya yolu düşenlerin uğrayabileceği mekanlar

Çukurcuma'ya yolu düşenlerin uğrayabileceği mekanlar

İstanbul'un vintage ruhunu en derinden hissedebileceğiniz yerlerinden Çukurcuma aynı zamanda en popüler buluşma noktalarına da ev sahipliği yapıyor.

Modern dekorasyonların vazgeçilmez rengi: Gri

Modern dekorasyonların vazgeçilmez rengi: Gri

Modern dekorasyonun anahtar renklerinden biri olan ve hemen her renkle uyum içinde kullanılabilen, her türden mobilyaya ve aksesuara uyan, sanılan aksine hiç de donuk ve soğuk olmayan bir renktir gri.

21.12.2016Stil
Yatak odaları için duvar fikirleri

Yatak odaları için duvar fikirleri

Yatak odanızın duvarlarını baştan aşağı değiştirecek yaratıcı fikirler...

6.11.2016Stil
Önemli olan markanın mesajını tüketiciye iletebilmek

Önemli olan markanın mesajını tüketiciye iletebilmek

IKEA Pazarlama Direktörü Senem Sadıklar, bu yılki Kırmızı Ödülleri ve IKEA reklamlarının rakiplerinden farklılaşmayı nasıl sağladığı hakkında konuştu.

2.09.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ekmeğini taştan çıkarıyor

Kendini bildi bileli hep resim yapar. İlk parasını da doğal yeteneğini kullanarak yaptığı resimlerini satarak kazanır.

21.05.2017

İstanbul’un yıldızı yükselen semti: Tomtom

Bugünlerde Tomtom Mahallesi’nde ciddi bir dönüşüm yaşanıyor. Bir zamanların en zengin, en görkemli mahallesi yeniden eski günlerine kavuşuyor. Binalar yenileniyor, yepyeni tasarım butikleri, mağazalar, sanat galerileri, kafeler açılıyor…

11.01.2017

İstanbul’un yıldızı yükselen semti:Tomtom

Bugünlerde Tomtom Mahallesi’nde ciddi bir dönüşüm yaşanıyor. Bir zamanların en zengin, en görkemli mahallesi yeniden eski günlerine kavuşuyor. Binalar yenileniyor, yepyeni tasarım butikleri, mağazalar, sanat galerileri, kafeler açılıyor…

23.05.2016

Tartışmalara açık günler

Haftanın ilk günleri, tartışmalara açık ve hafif gergin olabilir.

10.04.2016