MENÜ

E Okul Öğrenci Girişi

E Okul Öğrenci Girişi ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Okul Öğrenci Girişi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Okul Öğrenci Girişi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 243 E Okul Öğrenci Girişi haberi bulunmuştur.

E Okul Öğrenci Girişi Haberleri

MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır - 2016 MEB Mebbis öğrenci giriş ekranı

MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır? - 2016 MEB Mebbis öğrenci giriş ekranı!

MEBBİS öğretmen girişi ve MEBBİS öğrenci giriş ekranı detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz. Peki; MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır? MEBBİS öğretmen atama sonuçları nasıl öğrenilir? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından geliştirilen Mebbis modülü sayesinde hem öğrenciler hem de öğretmenler başvuru işlemlerini veya sınav sorgulama bilgilerini kolaylıkla yapabiliyorlar.

8.02.2016Eğitim
e-Okul Vbs ile TEOG sınav sonucu sorgula

e-Okul Vbs ile TEOG sınav sonucu sorgula!

2015 2016 eğitim öğretim yılının 1. dönem TEOG sonuçları az önce açıklandı. TEOG sınav sonuçları e-okul sisteminde yayınlanıyor. Öğrenciler kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yaparak TEOG sınav sonuçlarını öğrenebilirler. Peki; e-Okul Vbs sistemine nasıl giriş yapılır?, E-Okul Vbs ile TEOG sınav sonuçları nasıl sorgulanır?

15.01.2016Eğitim
TEOG Sonuçları Açıklandı e-Okul Teog sonuçları sorgula

TEOG Sonuçları Açıklandı! e-Okul Teog sonuçları sorgula

2015 - 2016 eğitim öğretim yılının ilk yarısının bitmesine sayılı günler kaldı. Ancak 8. sınıf öğrencilerin girdikleri TEOG sonuçları gecikmeli de olsa saat 19:00'da açıklandı. Peki; TEOG sonuçları nasıl öğrenilecek? TEOG sonuçları, e-Okul uygulamasından öğrenilebilecek. e-okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır? İşte detaylar...

15.01.2016Eğitim
E-okul VBS girişi nasıl yapılır Yönetim Bilgi Sistemi girişi nasıl yapılır

E-okul VBS girişi nasıl yapılır? Yönetim Bilgi Sistemi girişi nasıl yapılır?

22 Ocak 2016 tarihinde sömestr tatiline başlayacak olan öğrenciler notlarını merak ediyor. Peki e-okul giriş nasıl yapılır? E-okul not sorgulaması nasıl olur? E-okul Yönetim Bilgi Sistemi girişi nasıl yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

14.01.2016Eğitim
2015 TEOG Sınav Sonuçları açıklandı Hemen Öğren

2015 TEOG Sınav Sonuçları açıklandı! Hemen Öğren!

8. sınıf öğrencilerinin heyecanlı bekleyişi nihayet sona erdi. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) milyonlarca 8. sınıf öğrencisinin beklediği TEOG sınav sonuçlarını bugün açıkladı. TEOG sınav sonuçları e-okul, meb.gov.tr ve EBA üzerinden yayınlandı. Peki; TEOG sonuçları sorgulama nasıl yapılır? İşte detaylar...

14.01.2016Eğitim
E-okul girişi nasıl yapılır TEOG sınavı sonuçları nasıl görüntülenir

E-okul girişi nasıl yapılır? TEOG sınavı sonuçları nasıl görüntülenir?

E-okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) girişi ile velisi olduğunuz öğrencinin tüm sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz. E-okul girişi nasıl yapılır? E-okul üzerinden sınav sonuçları ve TEOG sonuçlarına nasıl bakılır? E-okul işlemleri hakkında bilgiler haberimizde...

12.01.2016Eğitim
E-Okul veli bilgilendirme sistemi nedir Öğrenci durumu nasıl öğrenilir

E-Okul veli bilgilendirme sistemi nedir? Öğrenci durumu nasıl öğrenilir?

E-Okul ile tanıştığımızdan bu yana öğrenciler ve veliler için birçok kolaylıklar beraberinde geldi. E-Okul veli bilgilendirme sistemi nedir? Detaylar haberimizde.

11.01.2016Gündem
E-Okul sistemine giriş | Teog Sınav Sonuçları

E-Okul sistemine giriş | Teog Sınav Sonuçları

Her yıl öğrencilerin ve ailelerinin yaşadığı sınav streslerinin başında gelen TEOG sınavları yapıldıktan sonra öğrenci ve velilerin ilk adresi e okul sistemi olmaktadır. Öğrencilerin ve velilerin uğrak adresi olan e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi nedir ve nasıl giriş yapılır? E-okul üzerinden TEOG sonuçlarına nasıl bakılabilir? gibi soruların cevabı ve daha fazlası haberimizde..

28.12.2015Eğitim
MEB E-OKUL VBS iOS Uygulaması nasıl indirilir | MEB E-OKUL VBS Nasıl Kullanılır

MEB E-OKUL VBS iOS Uygulaması nasıl indirilir? | MEB E-OKUL VBS Nasıl Kullanılır?

Ülkemizdeki örgün eğitimde öğrenim gören tüm öğrenci ve velilerinin kullandıları Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) resmi mobil uygulaması MEB Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından yayınlandı. MEB E-OKUL VBS adıyla kullanıma sunulan uygulama iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor. MEB E-OKUL VBS iOS nasıl indirilir? MEB E-OKUL VBS iOS nasıl kullanılır?

24.12.2015Eğitim
MEB E-OKUL Veli Bilgilendirme Sistemi Mobil Uygulaması | MEB E-OKUL VBS Nasıl indirilir

MEB E-OKUL Veli Bilgilendirme Sistemi Mobil Uygulaması | MEB E-OKUL VBS Nasıl indirilir?

Türkiye'de örgün eğitimde bulunan tüm öğrenci velilerinin kullandığı Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) resmi mobil uygulaması T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından yayınlandı. MEB E-OKUL VBS adıyla yayınlanan uygulama Android telefonlarda kullanılıyor. MEB E-OKUL VBS nasıl indirilir? MEB E-OKUL VBS nasıl kullanılır?

19.12.2015Eğitim
EBA Öğrenci ve Öğretmen Giriş Şifresi Nasıl Alınır EBAya Nasıl Giriş Yapılır

EBA Öğrenci ve Öğretmen Giriş Şifresi Nasıl Alınır? EBA'ya Nasıl Giriş Yapılır?

Tüm öğrencilerin sınavlar ve dersleriyle ilgili yapacakları tüm işlemlere tek bir yerden ulaşmalarını sağlayan Eğitim Bilişim Ağı’na (EBA) öğrenci girişi nasıl yapılır? Öğrenciler EBA şifresini nereden alacaklar? İşte tüm detaylar....

18.12.2015Eğitim
EBA öğrenci girişi nasıl yapılır eba.gov.tr detayları

EBA öğrenci girişi nasıl yapılır? eba.gov.tr detayları!

EBA öğrenci giriş ve eba.gov.tr ile ilgili merak edilenleri haberimizden öğrenebilirsiniz. Öğrencilerin sınav ve dersleriyle ilgili yapacakları tüm işlemlere hızlı bir şekilde ulaşabilecekleri EBA sistemine giriş şifresi nasıl alınır? Bunun cevabını sizler için hazırladığımız ''Öğrenci'nin EBA'ya giriş yapması'' başlıklı resimli anlatım rehberinden öğrenebilirsiniz.

17.12.2015Eğitim
E- Okul Veli Bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır | E-Okul not bilgisi sorgulama

E- Okul Veli Bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır? | E-Okul not bilgisi sorgulama

E- okul giriş ile açıklanan ders notlarını ve devamsızlık günlerinizin kaç gün olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.E-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.Peki E okul sistemine nasıl giriş yapılır? E okul vbs giriş ile not ve devamsızlık nasıl öğrenilir?

17.12.2015Gündem
E okul vbs girişi nasıl yapılır | E okul not bilgisi öğrenme

E okul vbs girişi nasıl yapılır? | E okul not bilgisi öğrenme

E okul ile ders bilgilerinizi kolayca öğrenebiliyoruz. E okul nedir? E okul girişi nasıl yapılır? E okul ile devamsızlık bilgileri nasıl öğrenilebilir?

9.12.2015Bilgi
E okul girişi nasıl yapılır | E okul devamsızlık nasıl öğrenilir

E okul girişi nasıl yapılır? | E okul devamsızlık nasıl öğrenilir?

E okul ile ders bilgilerinizi kolayca öğrenebiliyoruz. E okul nedir? E okul girişi nasıl yapılır? E okul ile devamsızlık bigileri nasıl öğrenilebilir?

3.12.2015Bilgi
E okul üzerinden TEOG sonuçlarını nasıl öğrenebilirim

E okul üzerinden TEOG sonuçlarını nasıl öğrenebilirim?

TEOG sınavlarının yapılması ile beraber öğrenci ve velilerin ilk adresi e okul oldu. Peki, e okul VBS girişi nasıl yapılır? e okul üzerinden TEOG sonuçlarına nereden ulaşabilirim?

27.11.2015Bilgi
TEOG puanı nasıl hesaplanır | TEOG cevap anahtarı

TEOG puanı nasıl hesaplanır? | TEOG cevap anahtarı

TEOG sınavlarının tamamlanmasının ardından öğrenciler sınav sonuçlarını merak ediyor. Sınav puanı nasıl hesaplanır? TEOG soru ve cevapları açıklandı mı?

26.11.2015Bilgi
E okul veli bilgilendirme giriş nasıl yapılır | TEOG sonucu öğrenme

E okul veli bilgilendirme giriş nasıl yapılır? | TEOG sonucu öğrenme

TEOG sınavlarının yapılması ile beraber öğrenci ve velilerin ilk adresi e okul oldu. Peki, e okul VBS girişi nasıl yapılır? e okul üzerinden TEOG sonuçlarına nereden ulaşabilirim?

25.11.2015Bilgi
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır | E Okul nedir

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır? | E Okul nedir?

E Okul sistemi ile her öğrencinin notlarını ve sınav bilgilerine sene sonunu beklemeden ulaşabiliyoruz. E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır? E Okul sistemi nasıl çalışıyor? E Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?

16.11.2015Bilgi
E okul giriş | E okul not bilgisi öğrenme

E okul giriş | E okul not bilgisi öğrenme

E okul ile not bilgisini nasıl öğrenebilirim? E okul VBS' ye nasıl giriş yapabiliriz? E okul üzerinden devamsızlık nasıl öğrenilir? E okul sistemi nedir, nasıl çalışır?

13.11.2015Bilgi
E-Okul ile veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır

E-Okul ile veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır?

E-okul veli bilgilendirme sistemi hem öğrenciler hem de veliler için MEB tarafından konan hizmetlerdir. Peki, e-okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır?

10.11.2015Bilgi
E-okul giriş ve veli bilgilendirme sistemi

E-okul giriş ve veli bilgilendirme sistemi

E-okul veli bilgilendirme sistemi hem öğrenciler hem de veliler için MEB tarafından konan hizmetlerdir. Peki, e-okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır?

9.11.2015Bilgi
E- Okul VBS Mobil Servisi Nedir

E- Okul VBS Mobil Servisi Nedir?

MEB E okul Mobil Servisi nedir ? E- okul sistemi ile her öğrencinin notlarını ve sınav bilgilerini sene sonunu beklemeden öğrenebiliyoruz.Peki, E- okul SMS bilgi sistemi nasıl kullanılır ?

4.11.2015Bilgi
E-okul sistemi nasıl kullanılır

E-okul sistemi nasıl kullanılır?

E-okul sistemi nasıl kullanılır? E-okul sistemine giriş için yapılması gerekenler nelerdir? E-okul yönetim bilgi sistemi girişi nasıl yapılır? E-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.

27.10.2015Bilgi
E-Okul nedir | E-Okul öğrenci girişi nasıl yapılır

E-Okul nedir? | E-Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?

E-Okul sistemi ile her öğrencinin notlarını ve sınav bilgilerine sene sonunu beklemeden ulaşabiliyoruz. E-Okul sistemi nasıl çalışıyor? E-Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?

26.10.2015Bilgi
E-Okul nedir | E-Okul öğrenci girişi nasıl yapılır

E-Okul nedir? | E-Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?

E okul sistemi ile her öğrencinin notlarını ve sınav bilgilerine sene sonunu beklemeden ulaşabiliyoruz. E okul sistemi nasıl çalışıyor? E Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?

21.10.2015Bilgi
E-okul Nedir E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir

E-okul Nedir? E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir?

E-okul sistemi nasıl kullanılır? E-okul sistemine giriş için yapılması gerekenler nelerdir?E-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.

19.10.2015Bilgi
E-okul yönetim bilgi sistemi girişi nasıl yapılır

E-okul yönetim bilgi sistemi girişi nasıl yapılır?

E-okul yönetim bilgi sistemi girişi nasıl yapılır? İdareci ve öğretmenler hangi işlemleri e-okul üzerinden yapabilir?

19.10.2015Gündem
2015-TEOG ek yerleştirme başvuruları sona eriyor

2015-TEOG ek yerleştirme başvuruları sona eriyor!

TEOG yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından açık liseye kayıt olan öğrenciler için ek yerleştirme fırsatı 7 Ekim'de sona eriyor!

5.10.2015Gündem
Teşvik alan öğrenci bilgileri e-Okul’a işlenecek

Teşvik alan öğrenci bilgileri e-Okul’a işlenecek

Bu yıl özel okullarda eğitim alan ve burslu, ücretsiz ya da eğitim öğretim desteği alan öğrenci bilgilerinin 5 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında e-Okul’a işlenmesi gerekiyor.

1.10.2015Eğitim
Okulların çevresinde alınacak tedbirler belirlendi

Okulların çevresinde alınacak tedbirler belirlendi

Emniyet Genel Müdürlüğü, Kurban Bayramı'ndan sonra başlayacak 2015-2016 eğitim öğretim yılında, okul çevrelerinde alınacak tedbirleri belirledi.

15.09.2015Eğitim
E-okul ile nerelerden yararlanılır E-okul giriş nasıl yapılır

E-okul ile nerelerden yararlanılır? E-okul giriş nasıl yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Servisi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır. E-okul veli bilgilendirme sistemi detayları haberimizde.

10.08.2015Gündem
E okul not sorgulama işlemi nasıl yapılır E okul veli bilgilendirme sistemi mobil nasıl kullanılır

E okul not sorgulama işlemi nasıl yapılır? E okul veli bilgilendirme sistemi mobil nasıl kullanılır?

E okul veli bilgilendirme sistemi ve e okul öğrenci bilgi sistemi girişi nasıl yapılır? E okul öğrenci notu sorgulamak için haberimizi okuyun.

10.08.2015Gündem
Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği Resmi Gazete’de

Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği Resmi Gazete’de

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, Anayasa Mahkemesi’nin dershanelere ilişkin iptal kararları sonrası Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde yaptığı değişiklik Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Yönetmeliğe göre, Türk dili ve edebiyatı, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, felsefe (felsefe, sosyoloji, psikoloji, mantık) bilim gruplarında, özel öğretim kursları açılabilecek.

8.08.2015Eğitim
E-okul nedir E-okul ile nelerden yararlanılır, nasıl giriş yapılır

E-okul nedir? E-okul ile nelerden yararlanılır, nasıl giriş yapılır?

E-okul nedir? E-okul ile hangi bilgiler öğrenilebilir,E-okul ile hangi bilgilerden yaralanılır? Detaylar haberimizde..

3.08.2015Gündem
Kolejlere kayıt riske girdi

Kolejlere kayıt riske girdi

MİLLİ Eğitim Bakanlığı, YEP hesaplamalarında hata yapılan gayrımüslim öğrencilerle ilgili dün öğlen saatlerinde olağanüstü bir toplantı yaptı. Öğrenciler, YEP ile kayıt alan ancak ön başvuruları dün 17.00’da sona eren okullara başvuruyu kaçırırken, bakanlıktan beklenen açıklama akşam saatlerinde geldi. 519 öğrencinin puanlarının yeniden hesaplandığının belirtildiği açıklamada, hesaplamanın diğer 1 milyon 287 bin 428 öğrencinin yüzdelik dilimlerindeherhangi bir değişikliğe neden olmadığı vurgulandı.

1.07.2015Eğitim
CHPnin seçim bildirgesi

CHP'nin seçim bildirgesi

İşte CHP'nin 2015 Seçim Bildirgesi.

19.04.2015Gündem
Türkiye’den YGS manzaraları

Türkiye’den YGS manzaraları

Üniversiteye girişte birinci aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) yapıldı. Adaylar şimdi de haziran ayında iki hafta sonu, 5 oturumda yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavları’na (LYS) hazırlanacak. LYS’ler haziran ayında iki hafta sonu 5 oturum olarak düzenlenecek. LYS başvuruları 8-21 Nisan’da alınacak.

15.03.2015Eğitim
E-karne ile notlar nasıl öğrenilir | E-Okul not sorgulama

E-karne ile notlar nasıl öğrenilir | E-Okul not sorgulama

Bakan Nabi Avcı'dan velilere karne uyarısı... 2014-2015 eğitim yılı yarıyıl karneleri heyecan yarattı. E-okul sistemindeki e-karne aracı ile karne notları internetten de öğrenilebiliniyor. Öğrencilerde ve velilerde karne telaşı artarak çoğaldı. Peki e-Karne sistemi ile karne notları nasıl öğrenilir? E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi sayesinde öğrencinin okul ile ilgili tüm bilgilerini öğrenmek mümkün. E-Okul'a giriş yapmak için haberimize tıklayabilirsiniz.

23.01.2015Gündem
Okul öncesi için para yardımı müjdesi

Okul öncesi için para yardımı müjdesi

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılından itibaren okul öncesi eğitim kurumlarına devam eden ihtiyaç sahibi velilerin 48-72 aylık çocuklarına şartlı eğitim yardımı yapılacağını bildirdi.

21.11.2014Eğitim
Suriyeli öğrencilere tek tuşla ulaşılacak

Suriyeli öğrencilere "tek tuşla" ulaşılacak

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türkiye'de geçici koruma altında bulunan eğitim çağındaki Suriyeli çocukların okullara elektronik sistem üzerinden kayıt olmasını sağlayan Yabancı Öğrenci Bilgi İşletim Sistemi'ni (YÖBİS) kurdu.

17.11.2014Eğitim
Bütün servisler kaldırılıyor

Bütün servisler kaldırılıyor

Metro, tren gibi raylı sistem hattındaki okul, üniversite, işyeri servisleri kaldırılacak; vatandaş toplu taşıma araçlarına yönlendirilecek. Servis aracı kullanıcılarına toplu taşıma bileti ve/veya ücretsiz veya indirimli kart verilecek. Yakıtı az, emisyonu düşük arabalar ile elektriği en az tüketen buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesinin vergisi de düşecek. İşte milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren adımlar...

7.11.2014Ekonomi
Üniversiteli özel güvenlik

Üniversiteli özel güvenlik

Okullarda olası şiddet, taciz ya da akran zorbalığına karşı Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda özel güvenlik görevlileri yetiştirilecek. Öğrenciler 2 yıllık eğitim sürecinde staj da yapacak.

10.07.2013Gündem
Türkiye’de LYS heyecanı

Türkiye’de LYS heyecanı

Sınav salonlarında ter döken üniversite adayları için aileleri, okul önlerinde dua etti.

15.06.2013Eğitim
Okullarda neler oluyor

Okullarda neler oluyor

Karabağlar'da, 15 gün önce öğretmeni Rabia Sevilay Durukan’ı sınıftaki öğrencilerin gözü önünde öldüren 15 yaşındaki H.K.’ye özenen Rakım Erkutlu İlköğretim Okulu öğrencisi 14 yaşındaki C.E. okulda bıçakla dolaşıp öğretmenini aradığı sırada son anda yakalandı.

12.10.2012Ege
2011’e şifre skandalı damgasını vurdu

2011’e şifre skandalı damgasını vurdu

Eğitim dünyası 2011'de oldukça hareketli bir yıl geçirdi, pek çok da skandala sahne oldu.Bunlar arasında ilk akla gelen şüphesiz YGS'de yaşanan şifre skandalıdır.2011’de eğitim dünyasında dikkat çeken olayları derledik.

Yazar Sonuçları

Okan’la yemeğe gittim masamızda cinayet işlendi

Önceki akşam Okan Bayülgen yemeğe çağırdı, gittim gitmesine de Etiler’in göbeğinde masamızda cinayet işlendi iyi mi...

13.11.2015