MENÜ

Destekleme

Destekleme ile ilgili tüm haberleri, son dakika Destekleme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Destekleme haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 16.815 Destekleme haberi bulunmuştur.

Destekleme Haberleri

Türk bilim insanları H1N1 virüsünü 5 dakikada tespit eden taşınabilir cihaz geliştirdi

Türk bilim insanları H1N1 virüsünü 5 dakikada tespit eden taşınabilir cihaz geliştirdi

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezinde (İBG) görevli bilim insanları, kamuoyunda domuz gribi olarak bilinen H1N1 virüsünü 5 dakikada tespit edebilen taşınabilir cihaz geliştirdi.

28.01.2020Teknoloji
Akşener: Acılar ve felaketler üzerinden siyaset yapılmaz

Akşener: Acılar ve felaketler üzerinden siyaset yapılmaz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Elazığ depremine ilişkin "Acılar ve felaketler üzerinden siyaset yapılmaz. Böyle zamanlarda birlik ve dayanışma ruhu öne çıkmalıdır. Siyaset de bu ruhu destekleme odaklı yapılmalıdır" dedi.

28.01.2020Gündem
Depremden etkilenen KOBİlere acil destek kredisi

Depremden etkilenen KOBİ'lere acil destek kredisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu, Elazığ'daki depremden zarar gören KOBİ'lere sağlanacak faizsiz kredi uygulamasının detayları belli oldu.

28.01.2020Ekonomi
KOSGEB’ten deprem bölgesine acil destek kredisi

KOSGEB’ten deprem bölgesine acil destek kredisi

KÜÇÜK ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), depremden zarar gören Elazığ ve Malatya’daki işletmeler için Acil Destek Kredisi Programı başlattı. Depremden zarar gören KOBİ’ler, anlaşmalı bankalardan 100 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecek.

27.01.2020Ekonomi
Erdoğandan net mesaj: Gereği neyse sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz

Erdoğan'dan net mesaj: Gereği neyse sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Hafter'in (Libya'da) çok çirkin girişimleri var ve biz de bunların takipçisiyiz. Gereği neyse sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz" dedi. Erdoğan, "Depremden zarar gören KOBİ'lerimiz anlaşmalı bankalarda işletme başına 100 bin TL'ye kadar bir yıl ödemesiz, 24 ay vadeli, faizsiz kredi kullanabilecek" ifadelerini kullandı.

27.01.2020Gündem
Destek ödemeleri başladı

Destek ödemeleri başladı

Simav’da 2018 yılında doğan 13 bin 653 buzağı için, üreticilere toplam 4 milyon 812 bin TL ödeme yapılıyor.

25.01.2020Ekonomi
KOSGEBden girişimci kadınlara 5 yılda 1 milyar liralık destek

KOSGEB'den girişimci kadınlara 5 yılda 1 milyar liralık destek

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), 2015-2019 döneminde kadın girişimcilere ait 55 bin 46 işletmeye toplam 1 milyar 5 milyon 363 bin 551 lira destek sağladı.

24.01.2020Ekonomi
2018/2 Buzağı destekleme ödemesi ne zaman yapılacak Resmi açıklama

2018/2 Buzağı destekleme ödemesi ne zaman yapılacak? Resmi açıklama!

2018/2 Buzağı destekleme ödemeleri için merakla beklenen süreç başladı. Devletin Tarım ve Hayvancılık için verdiği destek kapsamında hesaplara yatırdığı buzağı destekleme ödemeleri için takvim belli oldu. Peki, 2018/2 Buzağı destekleme ödemesi ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

24.01.2020Ekonomi
Son dakika: Bakan Varank duyurdu: 2020 çağrısı hala açık 200 bin lira destek ödenecek

Son dakika: Bakan Varank duyurdu: 2020 çağrısı hala açık! 200 bin lira destek ödenecek

İstanbul Ticaret Odası(İTO) Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi açılış törenine katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Geçtiğimiz sene gençlerimiz bu program sayesinde 26 milyon liralık destekten faydalandı. Programın 2020 çağrısı hala açık. Gençlerimiz 200 bin liraya kadar hibe desteğinden faydalanabilirler. Ekonomik görünümümüz canlanmaya devam ediyor. Geçen senenin 3'üncü çeyreğinden itibaren yeniden büyüme eğilimine girdik. Faizler düşüyor, iç talep canlanıyor" dedi.

23.01.2020Ekonomi
YÖK 5 üniversiteyi daha ihtisaslaşma kapsamına aldı

YÖK 5 üniversiteyi daha ihtisaslaşma kapsamına aldı

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, "Bölgesel Kalkınma Odaklı Üniversiteler Projesi kapsamındaki 10 üniversitemize, aynı kriterlerle değerlendirmeye alınarak seçilen Yozgat Bozok, Kırklareli, Hitit, Bartın, Artvin Çoruh üniversiteleri olmak üzere beş üniversitemiz daha katıldı" dedi.

23.01.2020Eğitim
Yenilenebilirde teşvik miktarı 38 milyar lirayı aştı

Yenilenebilirde teşvik miktarı 38 milyar lirayı aştı

Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Destekleme Mekanizması kapsamında verilen teşviklerden geçen yıl toplam kurulu gücü 20 bin 921 megavatı bulan 777 santral yararlandı.

21.01.2020Ekonomi
Dünya Ekonomik Forumu: Fırsat eşitliği ülke ekonomileri için de faydalı

Dünya Ekonomik Forumu: Fırsat eşitliği ülke ekonomileri için de faydalı

Dünya Ekonomik Forumu, fırsat eşitliğinin sadece bir hak olmakla kalmayıp aynı zamanda ülke ekonomileri için de yararlı olduğuna işaret etti.

20.01.2020Ekonomi
MEB destekleme ve yetiştirme kurslarının başarısını araştırdı

MEB destekleme ve yetiştirme kurslarının başarısını araştırdı

MEB ilk kez 81 ilde destekleme ve yetiştirme kurslarında Türkçe, matematik, fen bilimleri ve yabancı dilde öğrenci başarısını araştırdı. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Eş zamanlı olarak 2 bin 347 okulda uygulanan ve sorunsuz şekilde tamamlanan araştırmaya tekil 180 bin 177 öğrenci katıldı. Aynı öğrenci birden fazla araştırmaya katılabildiği için ders temelli katılımcı öğrenci sayısı 310 bin 76'ya çıktı" dedi.

20.01.2020Eğitim
Son dakika haberi Tarihi zirve sona erdi...  İşte alınan kararlar

Son dakika haberi! Tarihi zirve sona erdi... İşte alınan kararlar

Libya'da kalıcı ateşkes ve siyasi sürecin başlatılması amacıyla Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen konferans sona erdi. Zirvede temaslarını tamamlayan Erdoğan Almanya'dan ayrıldı. Zirve sonrası Merkel “Kapsamlı bir plan konusunda anlaştık” ifadelerini kullanırken BM Genel Sekreterinden "Tarafların silah ambargosuna uymasını bekliyoruz" çağrısı geldi. Guterres toplantıya katılan tüm tarafların ateşkesi destekleme taahhüdünde bulunduğu da söyledi.

19.01.2020Dünya
Fabrika çatısına kurdu Ayda 100 bin TL kazanıyor

Fabrika çatısına kurdu! Ayda 100 bin TL kazanıyor

Çanakkale'de 8 bin 500 metrekarelik alana kurulu unlu mamuller fabrikasının çatısına güneş enerjisi santrali (GES) kuran iş insanı Ali Polat, fabrikanın aylık 15 bin TL'lik elektriğini buradan karşılıyor. Ürettiği elektriği devlete de satarak, her ay 100 bin TL'lik kazanç elde eden Ali Polat, "Güneş hem içimizi, hem cebimizi ısıtıyor" dedi.

19.01.2020Ekonomi
Kırsal kalkınma için 38 projeye 52 milyon lira hibe verilecek

Kırsal kalkınma için 38 projeye 52 milyon lira hibe verilecek

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli "Kırsal Kalkınma Programı kapsamında verilen hibe sayesinde kırsal alanlara 125 milyon liralık yatırım kazandırılacak" dedi.

17.01.2020Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Akıncı açıklaması

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Akıncı açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı"nda "Ekonomimize kurulan tuzakları bozarak, hedeflerimize yöneldik. Yeni bir şahlanış döneminin kapılarını açıyoruz" açıklamasında bulunurken, projelere de değindi ve Kanal İstanbul projesine çok yakında başlanacağının altını çizdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan savunma sanayi alanına ilişkin olarak "Şimdi Akıncı geliyor. Donanımlarıyla çok güçlü. Dünyada bu sınıfta en iyi aracı üreten 3 ülkeden biri olduk." dedi.

16.01.2020Ekonomi
Baklagil üretimi de tüketimi de artırılacak

Baklagil üretimi de tüketimi de artırılacak

Tarım ve Orman Bakanlığı, baklagil üretimine ve tüketime yönelik sorunların tespiti ve çözümü için politika belgesi hazırlandı.

16.01.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm imkanlarımızı güneyimizdeki coğrafyanın istikrarı için seferber etmeyi sürdüreceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm imkanlarımızı güneyimizdeki coğrafyanın istikrarı için seferber etmeyi sürdüreceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu. Erdoğan, Selahattin Demirtaş'ın yazdığı tiyatro oyunu ile ilgili "Enteresan olan bir şey var; bir bakıyorsunuz ki ana muhalefetin başı ve heyeti, o parti ile birlikte bir teröristin yazmış olduğu kitabın sahnelendiği tiyatroda tiyatro izliyorlar. İnanıyorum ki benim aziz milletim vakti geldiğinde bunlara da gereken dersi verecektir." ifadelerini kullandı. "Libya'daki meşru hükümetin ayakta kalması için bu ülkeye askerimizi gönderiyoruz." diyen Erdoğan, "Türkiye'nin güvenliğinin sınırları dışında başladığının bilinciyle siyasi, ticari, insanı, diplomatik ve askeri tüm imkanlarımızı güneyimizdeki coğrafyanın istikrarı için seferber etmeyi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

16.01.2020Gündem
Son dakika... Bakan Dönmezden önemli açıklamalar

Son dakika... Bakan Dönmez'den önemli açıklamalar

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı. Bakan Dönmez, "Yerli elektrikli otomobillerle birlikte 2030'da Türkiye'de 1 milyonun üzerinde elektrikli otomobil olacağını öngörüyoruz" açıklamasında bulundu.

16.01.2020Ekonomi
Buzağı destek ödemeleri ne zaman yatacak Tarih belli oldu mu

Buzağı destek ödemeleri ne zaman yatacak? Tarih belli oldu mu?

Buzağı destek ödemeleri hayvancılıkla uğraşan vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından üreticilere ödenen buzağı destek ödemeleriyle ilgili araştırmalar yoğunlaşırken başvuru tarihleri belli oldu. Peki, buzağı destek ödemeleri ne zaman yatacak? Tarih belli oldu mu? İşte, merakla araştırılan buzağı destek ödemeleri hakkında ayrıntılı bilgiler.

14.01.2020Gündem
TFF’den UEFA Grow sunumu

TFF’den 'UEFA Grow' sunumu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF), Türkiye’de 2020-2024 yılları arasında 81 ilde 129 bin 600 öğrencinin futbol oynamasına imkan sağlayacak UEFA Grow projesi ile ilgili bir sunum gerçekleştirdiği belirtildi. Sunumu TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü Rüştü Reçber yaptı.

13.01.2020Futbol
Son dakika... Bakan Varank: Ekonomiye olan güven artıyor, iç talep canlanıyor

Son dakika... Bakan Varank: Ekonomiye olan güven artıyor, iç talep canlanıyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Ekonomik görünüm günbegün canlanıyor. Geçen senenin üçüncü çeyreğinden itibaren büyüme eğilimine geçmiş durumdayız. Faizler düşüyor. Enflasyon hedefin de altında kaldı. Ekonomiye olan güven artmaya devam ediyor. İç talep canlanıyor. İhracatta rekorlar kırıyoruz yani dış talep cephesi de aslında gayet kuvvetli. Dolayısıyla bu sene ekonomik büyümenin güçlendiği bir yoldayız" açıklamasında bulundu.

12.01.2020Ekonomi
AB, Libya üzerinden yeni bir göç dalgasından korkuyor

AB, Libya üzerinden yeni bir göç dalgasından korkuyor

Avrupa Birliği Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Belçika’daki olağanüstü toplantıda, “AB olarak Libya üzerinden yeni bir göç dalgasından çekiniyoruz” dedi.

12.01.2020Avrupa
Hacettepe Teknokentten erken aşama teknoloji girişimlerine destek

Hacettepe Teknokent'ten erken aşama teknoloji girişimlerine destek

Hacettepe Teknokent AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu, erken aşama teknoloji tabanlı girişimlerin ihtiyaç duyacağı sermayenin karşılanması amacıyla yatırım ve ticarileştirme çalışmaları yürüteceklerini bildirdi.

10.01.2020Teknoloji
İstanbul Adalet Sarayı’nda ’Down Cafe’ açıldı

İstanbul Adalet Sarayı’nda ’Down Cafe’ açıldı

ÇAĞLAYAN’daki İstanbul Adalet Sarayı’nın atrium alanında, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Alternatif Yaşamı Destekleme Derneği, Down Cafe adında bir büfenin açılışı gerçekleştirdi.

10.01.2020Gündem
Bakan Varanktan KOBİlere destek çağrısı

Bakan Varank'tan KOBİ'lere 'destek' çağrısı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank "KOBİ'lere yönelik destek programları kapsamında geçen yıl 70 bin işletmeye 2,3 milyar liralık kaynak kullandırdık. Destek bütçesini bu yıl yüzde 9 artırdık" dedi.

10.01.2020Ekonomi
Kırsal kalkınmaya 14 yılda 3 milyar liralık hibe

Kırsal kalkınmaya 14 yılda 3 milyar liralık hibe

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Programı ile geçen yıl 796 projeye 258 milyon lira hibe sağladık. Program kapsamında 2006-2019 yıllarında ise 11 bin 73 projeye toplamda 3 milyar lira hibe desteği verdik" dedi.

10.01.2020Ekonomi
Almanya’nın İranla ticareti yarıya düştü

Almanya’nın İran'la ticareti yarıya düştü

2019 Ocak-Kasım döneminde Almanya’nın İran’a ihracatı bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 48,2 düşerek, 1,3 milyar oldu.

10.01.2020Ekonomi
Libyada ateşkes çağrısı

Libya'da ateşkes çağrısı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ikili görüşmelerinin ardından her iki liderin imzasını taşıyan bir açıklama yayınlandı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov toplantının ardından basın toplantısı düzenleyerek ortak metnin başlıklarını gazetecilerle paylaştı. ABD-İran gerilimi için “Derin endişe duyuyoruz” denilen metinde özetle şu ifadeler kullanıldı:

9.01.2020Dünya
Son dakika haberi... Erdoğan ve Putinden ortak açıklama...

Son dakika haberi... Erdoğan ve Putin'den ortak açıklama...

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in görüşmesi sonrası iki lider adına ortak yazılı açıklama yapıldı.

8.01.2020Gündem
Samsung, insan merkezli teknolojileri ve deneyimleri sergiliyor

Samsung, insan merkezli teknolojileri ve deneyimleri sergiliyor

Samsung; kişisel bakım robotu, Yapay Zekâ destekli geleceğin evi, Nesnelerin İnterneti ve 5G ile çalışan akıllı şehir gibi insan merkezli teknolojileri ve deneyimleri sergiliyor.

8.01.2020Teknoloji
Buzağı destekleri ne zaman hesaplara yatacak

Buzağı destekleri ne zaman hesaplara yatacak?

2020 yılının başlamasıyla birlikte, hayvancılıkla uğraşan binlerce vatandaş tarafından sorgulanan 'Buzağı desteklemesi ne zaman ödenecek?' sorusunun yanıtı son günlerin en çok konuşulanları arasına yer almaya başladı. Peki, Buzağı destekleri ne zaman hesaplara yatacak?

7.01.2020Gündem
Vatandaş sahip çıktı

Vatandaş sahip çıktı

TOGG’un Türkiye’nin otomobili için bir araştırma yaptırdığını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Araştırmadan çok olumlu sonuçlar çıktı. Bu projeyi destekleme oranı yüzde 97.6. Sanırım bu oranda Türkiye’de desteklenen başka proje görülmemiştir. Bu aracı satın almak isteyenlerin oranı yüzde 89” dedi.

7.01.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Pakdemirli: Koç, teke başına 500 lira destekleme ödemesi yapacağız

Son dakika... Bakan Pakdemirli: Koç, teke başına 500 lira destekleme ödemesi yapacağız

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Islah programı kapsamında soy kütüğü kaydı tutulan koyun keçi başına 100 lira, soy kütüğünden doğan damızlık koç-tekeleri kullanan yetiştiricilerimize de koç, teke başına 500 lira destekleme ödemesi yapacağız" dedi.

6.01.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Varanktan yerli otomobil açıklaması

Son dakika... Bakan Varank'tan yerli otomobil açıklaması

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yerli otomobile ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Varank, yapılan anketlerin sonuçlarında yerli otomobili almak isteyenlerin yüzde 89'luk kısmı oluşturduğunu belirtti.

6.01.2020Ekonomi
Bakan Varank: İhracat rekoru kırdık

Bakan Varank: İhracat rekoru kırdık

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank “İhracatımız 180 milyar doları aşarak Cumhuriyet tarihi rekorunu kırdık” dedi.

4.01.2020Ekonomi
Zigana Tüneli’nin yüzde 65’i tamamlandı

Zigana Tüneli’nin yüzde 65’i tamamlandı

TRABZON-Gümüşhane karayolu üzerinde yapılan ve 17 Mart 2017'de temeli atılan Yeni Zigana Tüneli'nde delme çalışmaları, çift yönlü sürdürülüyor.

4.01.2020Ekonomi
Son dakika… İşte Libya tezkeresi oylama sonucu

Son dakika… İşte Libya tezkeresi oylama sonucu

TBMM Genel Kurulu’nda oylanan, Libya'ya asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi kabul edildi. Tezkere 184 ret oyuna karşın 325 kabul oyu ile Meclis'ten geçti.

2.01.2020Gündem
IEA Başkanı Birol: Türkiye elektrikli otomobilde iyi bir oyuncu olmaya aday

IEA Başkanı Birol: Türkiye elektrikli otomobilde iyi bir oyuncu olmaya aday

Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Fatih Birol, elektrikli araç sektöründe küresel bir rekabet olduğunu belirterek, "Türkiye'nin bu dönemde attığı adım oldukça isabetli. Bu adım, Türkiye'nin dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel hareket ettiğini gösteriyor. Üretim hedeflerine ulaşırsak, Türkiye bu alanda hatrı sayılır bir oyuncu olmaya adaydır." dedi.

30.12.2019Otomobil
Tohumculukta 500 milyon dolarlık ihracat hedefi çok uzak değil

Tohumculukta 500 milyon dolarlık ihracat hedefi çok uzak değil

Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş "Tohumculukta 2023 hedefimiz 2 milyon ton üreterek, 500 milyon dolarlık ihracat yapmak. Türkiye bu hedeflerine ulaşacak" dedi.

29.12.2019Ekonomi
Doğal gaz abone bağlantı bedeli belli oldu

Doğal gaz abone bağlantı bedeli belli oldu

Doğal gaz dağıtım şirketleri tarafından 2020'de uygulanacak abone bağlantı bedeli 656 lira 70 kuruş oldu.

29.12.2019Ekonomi
İsmail Demir: Bursanın yerli otomobilin merkezi olarak seçilmesi yerinde tercih

İsmail Demir: Bursa'nın yerli otomobilin merkezi olarak seçilmesi yerinde tercih

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Bursa'nın yerli otomobilin merkezi olarak seçilmesi, yerinde bir tercih. Bursa farklı sektörlerdeki sanayi alt yapısıyla bunu hak eden bir şehir" ifadesini kullandı.

28.12.2019Ekonomi
Bakan Pakdemirli müjdeyi verdi: Yılbaşından önce 425 milyon destek ödemesi yapılacak

Bakan Pakdemirli müjdeyi verdi: Yılbaşından önce 425 milyon destek ödemesi yapılacak

TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yılbaşı öncesi üreticilere 425 milyon liralık destek ödemesi yapılacağını açıkladı.

28.12.2019Ekonomi
2019 Buzağı desteği ödemeleri ne zaman yapılacak

2019 Buzağı desteği ödemeleri ne zaman yapılacak?

Buzağı destek ödemeleri ne zaman sorusu hayvancılıkla uğraşan vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Özellikle yeni yıla kısa süre kala, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından üreticilere ödenen buzağı destek ödemeleriyle ilgili araştırmalar hız kazandı. Peki, 2019 buzağı desteği ödemeleri ne zaman yapılacak? İşte, buzağı destek ödemeleri ve başvuruları hakkında ayrıntılar.

27.12.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Metilasyon bozulunca neler oluyor

MUHTEŞEM, mükemmel, benzersiz bir metabolik yapılanmamız var.

16.01.2020