MENÜ

Cüneyt Genç

Cüneyt Genç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cüneyt Genç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.124 Cüneyt Genç haberi bulunmuştur.

Cüneyt Genç Haberleri

İşte Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcılığına atanan isimler...

İşte Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcılığı'na atanan isimler...

Strateji ve Bütçe Başkanlığına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcılıklarına Yılmaz Tuna ve Hayri Maraşlıoğlu atandı. Plan ve Programlar Genel Müdürlüğüne Kutluhan Taşkın, Bütçe Genel Müdürlüğüne İsa Atçeken, Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdürlüğüne Emin Sadık Aydın, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Abdullah Rıdvan Ağaoğlu getirildi.

16.08.2018Ekonomi
Siemensten Dijitalleşmeyle Değişim çağrısı

Siemens'ten 'Dijitalleşmeyle Değişim' çağrısı

Siemens Türkiye’nin geleneksel hale gelen Tedarikçi Günü, 6’ncı yılında Türkiye’nin önde gelen satın alma ve satış profesyonellerini bir araya getirdi. “Değişimi Dijitalizasyonla Yönet” ana teması ile 26 Ocak Perşembe günü Conrad Otel’de gerçekleştirilen Tedarikçi Günü’nde şirketin üst düzey yöneticileri ve ayrıca Pegasus CEO’su Mehmet Nane, tecrübe ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaştı.

27.01.2017Teknoloji
Canlı yayında birbirlerine girdiler

Canlı yayında birbirlerine girdiler

Sosyal medya fotoğraf paylaşmaları üzerine aralarında aşk olduğu iddiaedilen Şilan ve Cüneyt, 13 Haziran 2016 akşamı yayınlanan programa arkadaşolduklarını açıklamak için çıktı. Fakat konuşmaya Luvrita'nın dahilolmasıyla olay Arap saçına döndü ve stüdyo birbirine girdi. Cüneyt'in kendisini kıskandırmak için Şilan ile fotoğraflarpaylaştığını söyleyen Luvrita, canlı yayında büyük tartışma yaşanmasınasebep oldu.  Eski sevgilisinin kendisini programa çıkmaması için reziletmekle tehdit ettiğini söyleyen ve bomba açıklamalar yapan Luvrita,Cüneyt'in tepkisini topladı. Luvrita'nın davranışları karşısındasinirlerine hakim olamayan Cüneyt, genç gelin adayını tersleyinceolanlar oldu. Duyduğu cümleler karşısında canlı yayında adeta sinirkrizi geçiren Luvrita, hakkını helal etmediğini söyleyerek gözyaşlarıiçinde yayını terk etti.  Esra Erol'da programında tüm bunlar yaşanırken, Mehmet'in araya girmesiise tekrar stüdyoda gerilimin artmasına sebep oldu. Mehmet'in kendisiile ilgili söylediklerine sinirlenen Şilan, damat adayının üzerineyürürken, Cüneyt ise Mehmet'i Zuhal Topal'la ilgili çektiği videolarıaçıklamakla tehdit etti. Tartışma sebebiyle ne yapacağını şaşıran Esra Erol ise zaman zamanadaylara uyarılarda bulundu, zaman zamansa yayından seslerin alınmasınıistedi. Fakat tüm çabasına rağmen tartışan adayları sakinleştiremeyincereklama giderek yayını kesmek durumunda kaldı. 

14.06.2016Ne Oluyor
Jinekolog doktordan özür

Jinekolog doktordan özür

Ankara'da kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak görev yapan Dr. Cüneyt Genç, sosyal medya hesabında kadın kıyafetleri giymiş bir erkeğin fotoğrafını paylaşarak, cinsel yönelimini ve görüntüsünü aşağılayıcı ifadeler kullanmıştı.

17.05.2016Sağlık
Sosyal medyada günün konusu eşcinsel hastasıyla dalga geçen doktor

Sosyal medyada günün konusu 'eşcinsel hastasıyla dalga geçen doktor'

Ankaralı jinekolog doktor Cüneyt Genç'in Facebook'ta, eşcinsel erkek bir hastasıyla ilgili yaptığı paylaşım bugün, Ekşi Sözlük'te ve Twitter'da günün konusu oldu. hurriyet.com.tr olarak görüşünü almak istediğimiz Genç'in internet sitesinde yer alan numaralardan yaptığımız aramalar ise sonuç vermedi.

5.05.2016 Gündem
Telekulak iddianamesi: Dink cinayeti izi

Telekulak iddianamesi: Dink cinayeti izi

Aralarında siyasetçi, işadamı, gazeteci ve bürokratların da bulunduğu 402 kişinin usulsüz dinlenilmesine ilişkin hazırlanan iddianamede, gazeteci Hrant Dink’in öldürülmesi davasının sanıklarından polis memuru Muhittin Zenit’in, suikast davasına bakan mahkemenin hâkimi Erkan Canak’ın, idari soruşturma sonunda “Polisler yargılanmalı” raporu veren Başmüfettiş Ayşegül Genç ve eşinin de sahte suçlama ve isimlerle dinlenildiği ortaya çıktı. 

22.04.2016Gündem
Alman dev Siemens yüksek hızlı tren için Türkiyede ortak arıyor

Alman dev Siemens yüksek hızlı tren için Türkiye'de ortak arıyor

Siemens'in ulaştırma birimi ülke bölüm direktörü Cüneyt Genç, şirketin Ulaştırma Bakanlığı'nın bu yıl ortasında yapmayı öngördüğü 80 adet yüksek hızlı tren (YHT) seti alım ihalesine teklif vermeye istekli olduğunu söyledi.

7.03.2016Ekonomi
Bayanlarda şampiyon Elçin

Bayanlarda şampiyon Elçin

Geleneksel Levent Open Tenis Turnuvası, 13-23 Eylül tarihleri arasında Levent Tenis Kulübü'nde gerçekleştirildi.

28.09.2012Diğer
Kafe cayır cayır yandı

Kafe cayır cayır yandı

ADAPAZARI'nda Çark Caddesi'ndeki bir kafetaryada çıkan yangında 3 katlı bina tamamen yandı.

19.09.2009Gündem
İsviçre bankacılığına Amerika’dan büyük darbe

İsviçre bankacılığına Amerika’dan büyük darbe

Dünyanın en büyük özel bankacılık şirketi UBS, perşembe günü artık Amerikalı hiçbir vergi mükellefine İsviçre’den bankacılık hizmeti vermeyeceğini açıkladı. 11 Eylül’den sonra terör finansmanı konusunda başlattıkları takibi İsviçre’nin kimseye sır vermeyen bankalarına kadar sürdüren Amerikalılar, nihayet son kaleyi de düşürdüler. Yorumculara göre, UBS’ten sonra şimdi sırada diğerleri var.

19.07.2008Ekonomi
Genç, Millenium Banktan neden ayrılıyor

Genç, Millenium Bank'tan neden ayrılıyor

Millenium Bank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Cüneyt Genç, görevinden ayrılma kararı aldı. Ayrılma nedeni ise şu:

10.02.2007Ekonomi
Tezgah altı faize bankacıların bakışı farklı

'Tezgah altı faize' bankacıların bakışı farklı

Bakanlar Kurulunun geçen hafta Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “ekstra menfaat” kararında yer alan, 'mevduata faizi dışında menfaat temin edilemeyeceği' yönündeki madde, bankacılar arasında değişik yorumlara neden oldu.

28.11.2006Ekonomi
Bankacılıkta yabancı payı yüzde 40ların aşmaz

Bankacılıkta yabancı payı yüzde 40'ların aşmaz

BankEuropa Genel Müdürü Cüneyt Genç, bankacılık sektöründeki yabancı payının yüzde 40'ları aşacağını düşünmediğini belirtti.

21.11.2006Spor Arena
BankEuropa iki yeni şube açtı

BankEuropa iki yeni şube açtı

BankEuropa'nın İstanbul Kozyatağı ve Şişli'de iki yeni şubesinin hizmete açıldığı bildirildi.

4.04.2006Gündem
Konut faizinde düşüş beklentisi

Konut faizinde düşüş beklentisi

Bankeuropa İcra Kurulu Başkanı Cüneyt Genç, kıyasıya rekabetin yaşandığı ve enflasyondaki düşüşle birlikte aylık 1.20'lere inen konut kredilerinde, yüzde 1'lik oranın altının, gelecek yıl mutlaka görüleceğini bildirdi.

17.11.2005Ekonomi
Borsadan çifte rekorlu kutlama

Borsadan çifte rekorlu kutlama

Kıbrıs'ın bir sorun olarak ortaya çıkmasıyla gergin saatlerin yaşandığı AB-Türkiye görüşmeleri anlaşmayla sonuçlanınca borsa çifte rekor kurdu. İMKB 24.360 puandan kapanarak tarihi boyunca en yüksek puana ulaşmış oldu. İşlem hacmiyse 2.1 katrilyon liraya ulaşarak bu yılın rekorunu kırdı.

18.12.2004Ekonomi
Borsadan çifte rekorlu kutlama

Borsadan çifte rekorlu kutlama

İstanbul Borsası, Türkiye’nin sözlü taahhüdü üzerine varılan mutabakatla coştu ve biri tarihi, diğeri yıllık çifte rekor kırdı.

18.12.2004Ekonomi
Devlet bankaları uysun ‘tatlı rekabet’ yapalım

Devlet bankaları uysun ‘tatlı rekabet’ yapalım

Bankeuropa İcra Kurulu Başkanı Cüneyt Genç, temmuzdan itibaren bankalardaki mevduat garantisinin 50 milyar liraya çekilecek olmasının, sektördeki faiz rekabetini sona erdireceğini belirtti.

12.06.2004Ekonomi
BankEuropa: Türkiye’de banka satın alarak büyüyebiliriz

BankEuropa: Türkiye’de banka satın alarak büyüyebiliriz

Avrupa'nın ilk 15 bankası arasında yer alan Portezli BCP, Sitebank'ı alarak kurduğu BankEuropa ile 2004 yılında büyümeyi planladı. BankEuropa'nın Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Genç, Türkiye'de her türlü yatırıma sıcak baktıklarını belirterek, ‘‘Türkiye'de büyümek istiyoruz. Bunu da Türkiye'de mevcut bazı bankaları satın alarak yapabiliriz’’ dedi.

28.12.2003Ekonomi
BCP: Avrupa’da büyümek için Türkiye’ye geldik

BCP: Avrupa’da büyümek için Türkiye’ye geldik

Yunanistan'daki bankası Novabank aracılığıyla Fon'dan Sitebank'ı alıp BankEuropa yapan Banco Comercial Portugues'in (BCP) Yönetim Kurulu başkanı Jorge Manuel Jardim Gonçalves, ‘‘10 milyon nüfuslu Portekiz bize küçük geliyor. Avrupa'da büyümek için Yunanistan'dan sonra Türkiye'ye geldik’’ dedi.

25.06.2003Ekonomi
Aile Arasında filminin oyuncuları kimdir İşte Aile Arasında filminin oyuncu kadrosu ve hikayesi

Aile Arasında filminin oyuncuları kimdir? İşte Aile Arasında filminin oyuncu kadrosu ve hikayesi

Aile Arasında oyuncuları, TV başındaki izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Gülse Birsel'in yazıp oynadığı filmin oyuncu kadrosunda, Erdal Özyağcılar, Demet Evgar ve Engin Günaydın gibi isimler öne çıkıyor. Fikret ve Solmaz arasındaki komik hikayenin anlatıldığı filmde, mizah hız kesmiyor. Peki, Aile Arasında oyuncuları kimdir? İşte, o isimler ve filmdeki karakterleri

15.11.2018Televizyon
Türkiye, psikoaktif madde kullanımından ölümlerde Avrupada birinci sırada

Türkiye, psikoaktif madde kullanımından ölümlerde Avrupa'da birinci sırada

MADDE kullanımı son yıllarda ilkokul çağına kadar düşerken uzmanlar da gençleri özendirmek için birçok yöntemin kullanıldığını belirtti.  Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde "Yeni Sentetik Maddeler, Yeni Sorunlar ve Güncelleme" başlıklı sempozyumda konuşan Kamu Hastaneleri Hizmetleri-3 Başkanı ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Mustafa N. Namlı Türkiye’nin psikoaktif madde olarak adlandırılan uyuşturucu kullanımı nedeniyle ölümlerde Avrupa’da birinci sırada yer aldığını söyledi.

3.11.2018Gündem
Türk mimara İtalya’dan sonra İngilter’den de tasarım ödülü

Türk mimara İtalya’dan sonra İngilter’den de tasarım ödülü

İngiltere’de yapılan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında ‘En İyi İç Tasarım’ ödülünü, Rubi Platinum Hotel projesi ile Türk mimar Cüneyt Darı kazandı.

26.10.2018Avrupa
Cocu gidebilir ama Koça sarılsınlar

Cocu gidebilir ama Koç'a sarılsınlar

Fenerbahçe’nin bu yılı 30 milyon Euro artıda kapama mecburiyetinin sorumlusu kim? Yönetim mi, Comolli mi, Cocu mu? Kulübü 20 yıl sonunda 621 milyon Euro borçla bırakan ve bu borcu en fazla G.Saray şampiyonluğu görerek yapan kişi kim?

2.10.2018Futbol

Yazar Sonuçları

Bizim tohum en verimli yere düştü

İSTANBUL’daki buluşma noktası Taksim’deki Atatürk Kültür Merkezi’nin (AKM) önü... Yolcular birer-ikişer buluşma noktasına geliyor...

1.07.2004

Ömrüne bereket Şener Abi

Son 3-4 senedir Şener Şen’le ilgili en sivri çıkışları yapan benim...

9.11.2018