MENÜ

Coskun Sabah

Coskun Sabah ile ilgili tüm haberleri, son dakika Coskun Sabah haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Coskun Sabah haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.176 Coskun Sabah haberi bulunmuştur.

Coskun Sabah Haberleri

Coşkun Sabah, Ayşen Grudadan özür diledi...

Coşkun Sabah, Ayşen Gruda'dan özür diledi...

'Yetkim olsa twitter'ı kapatırım' sözleriyle tepki çeken Çoşkun Sabah, twitter'da parodi Ayşen Gruda hesabından gelen mesaja 'Ayşen Gruda denen şey' diye yanıt verdi. Coşkun Sabah daha sonra usta oyuncu Ayşen Gruda'dan özür diledi.

19.03.2018Magazin
Yetkim olsa twitterı kapatırım demişti Coşkun Sabah kendini böyle savundu

'Yetkim olsa twitter'ı kapatırım' demişti! Coşkun Sabah kendini böyle savundu

Yavuz Bingöl’ün kayyum olarak görev yapmayı reddetmesinin ardından sanatçı Coşkun Sabah MESAM’a başkan olarak seçildi. Sabah göreve geldikten sonra verdiği röportajda 'yetkim olsa twitter'ı kapatırım' sözleriyle eleştirilerin hedefi haline gelmişti.

19.03.2018Magazin
Coşkun Sabah: Yetkim olsa Türkiye’de Twitter’ı yasaklarım

Coşkun Sabah: Yetkim olsa Türkiye’de Twitter’ı yasaklarım

MESAM’da sular bir türlü durulmadı. Yavuz Bingöl’ün kayyum olarak görev yapmayı reddetmesinin ardından sanatçı Coşkun Sabah MESAM’a başkan olarak atandı.

18.03.2018Magazin
Son dakika: MESAMın yeni başkanı Coşkun Sabah oldu

Son dakika: MESAM'ın yeni başkanı Coşkun Sabah oldu

Sanatçı Coşkun Sabah MESAM’ın başkanlığına seçildi.

13.03.2018Magazin
Görevi şerefle kabul ettim

Görevi şerefle kabul ettim

MESAM’ın yeni başkanı Coşkun Sabah, yönetim kurulundaki üyelerin tamamının başkanlık için kendisini aday gösterdiğini söyledi.

13.03.2018Magazin
Asena’nın aklı hâlâ Caner’de

Asena’nın aklı hâlâ Caner’de

Caner Erkin’in geçirdiği trafik kazası, eşi Şükran Ovalı’nın hamileliğini ortaya çıkardı. Bunun üzerine eski eşi Asena Atalay, sosyal medyada ilginç bir paylaşım yaptı. Ne diyorsunuz Atalay’ın paylaştığı görsele? Magazin Konseyi haftanın önemli olaylarını masaya yatırdı.

11.03.2018Magazin
Coşkun Sabahtan MESAM açıklaması

Coşkun Sabah'tan MESAM açıklaması

Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) yönetim kurulu işten el çektirilip, kayyum atanmıştı.

9.03.2018Magazin
Coşkun Sabah MESAM’ın yeni kayyum olarak atandı | Kayyum nedir

Coşkun Sabah MESAM’ın yeni kayyum olarak atandı | Kayyum nedir?

Kültür Bakanlığı tarafından Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği’nin (MESAM) yeni kayyumu Coşkun Sabah oldu. Kayyum için önce Yavuz Bingöl, ardından da Ali Kocatepe kayyumda görev almayı reddetmişti.

9.03.2018Gündem
Yavuz Bingölden sonra Ali Kocatepe de kabul etmedi

Yavuz Bingöl'den sonra Ali Kocatepe de kabul etmedi

Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği’ne (MESAM) atanan yönetim kurulu listesinde yedek üye olarak yer alan müzisyen Ali Kocatepe, görev almayı kabul etmedi.

8.03.2018Magazin
MESAMda flaş gelişme...Yavuz Bingöl görevi kabul etmedi

MESAM'da flaş gelişme...Yavuz Bingöl görevi kabul etmedi

Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği'nde flaş gelişme.. Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) yönetim kurulu işten el çektirilip, kayyum atanmıştı. Kültür Bakanlığı yaptığı inceleme neticesinde mevcut yönetim kurulunun yerine Yavuz Bingöl, Recep Ergül, Polat Yağcı, İpek Açar, Turhan Taşan, Fuat Güner ve Coşkun Sabah'ı üye olarak atadı. Bakanlık tarafından yönetim kuruluna atanan Yavuz Bingöl, görevi kabul etmediğini bildirdi...

7.03.2018Magazin
Tebligat ulaştı...Arif Sağ hastanelik oldu

Tebligat ulaştı...Arif Sağ hastanelik oldu

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından alınan kararla Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) yönetim kurulu işten el çektirilmiş ve yeni yönetim kurulu atanıp bakanlık tarafından atanan kayyum çalışmalarına başlamıştı.

6.03.2018Magazin

Arif Sağ hastaneye kaldırıldı

Sanatçı Arif Sağ, MESAM'da yaşanan gelişmeler yüzünden yoğun stres ve üzüntüye bağlı olarak rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

6.03.2018Magazin
Coşkun Sabah kimdir Coşkun Sabah kaç yaşında ve nereli

Coşkun Sabah kimdir? Coşkun Sabah kaç yaşında ve nereli?

Türk müzik dünyasının önemli isimlerinden olan Coşkun Sabah, en çok merak edilen ve araştırılan isimlerden biri. Zaman zaman magazin basınında yer alan haberlerle tekrar gündem olan Coşkun Sabah'ın hayranları, ünlü sanatçı hakkında merak ettikleri konuları internette araştırıyor. Peki Coşkun Sabah Kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

6.03.2018Magazin
MESAMda flaş gelişme... Görevden alınan yönetim kurulundan sert açıklama

MESAM'da flaş gelişme... Görevden alınan yönetim kurulundan sert açıklama

Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) yönetim kurulu işten el çektirildi, yeni yönetim kurulu atandı. Kültür Bakanlığı yaptığı inceleme neticesinde mevcut yönetim kurulunun yerine Yavuz Bingöl, Recep Ergül, Polat Yağcı, İpek Açar, Turhan Taşan, Fuat Güner ve Coşkun Sabah'ı üye olarak atadı. Bu gelişmenin ardından görevden alınan yönetim kurulu bu karara tepki göstererek sert bir açıklama yaptı.

5.03.2018Magazin
Eve baskın davasında Coşkun Sabah tanık olacak

Eve baskın davasında Coşkun Sabah tanık olacak

 Ünlü sanatçı Coşkun Sabah ile eski Türkiye güzeli Ceyda Sabah 19 yıllık evliliklerini “İhanet” iddiaları ile bitirmişlerdi. Ancak Ceyda Sabah’ın boşanma sürecinde yaptığı gizli baskın başına iş açtı.

8.02.2018Magazin
Bu ceza çok saçma

Bu ceza çok saçma

Seren Serengil, kendisi hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Gülben Ergen’le ilgili konuşmaya devam ettiği için 3 gün hapis yatacak. Bu da Türkiye’de bir ilk olacak. Ne diyorsunuz bu işin hapishanelere kadar uzanmasına? Bu hapis cezası Seren’i “kahraman” yapar mı?

28.01.2018Magazin
Coşkun Sabah: Burnuma para kokusu geliyor

Coşkun Sabah: Burnuma para kokusu geliyor

Sanatçı Coşkun Sabah ile Türkiye eski güzeli Ceyda Sabah'ın 19 yıllık evlilikleri geçen aylarda bitmişti. Ceyda Sabah, önceki yıl eşinin evde unuttuğu cep telefonuna gelen aşk mesajlarını görünce çılgına dönüp boşanma davası açmıştı.

25.01.2018Magazin
Ceyda Sabah, eski eşi Coşkun Sabahı sevgilisiyle yakalayayım derken...

Ceyda Sabah, eski eşi Coşkun Sabah'ı sevgilisiyle yakalayayım derken...

Ceyda Sabah, Coşkun Sabah’tan şüphelendi, yanlış evi bastı!

23.01.2018Magazin
Evet, karara itiraz ettim ama...

Evet, karara itiraz ettim ama...

COŞKUN Sabah’la Ceyda Sabah’ın 19 yıllık evliliklerini bitirmek için açtıkları davada geçen mayıs ayında verilen boşanma kararının iptal edildiği öne sürüldü.

9.01.2018 Magazin
Şaşırtan gelişme Boşanma kararı iptal mi edildi

Şaşırtan gelişme! Boşanma kararı iptal mi edildi

Coşkun Sabah boşanmaktan vazgeçti, mahkemenin verdiği karara itiraz etti.

9.01.2018Magazin
Coşkun Sabah avukatıyla icralık oldu

Coşkun Sabah avukatıyla icralık oldu

Sanatçı Coşkun Sabah'ın, avukatlık ücretini ödemediği gerekçesiyle icralık olduğu Burhan Ateş'e 18 bin TL ödemesine karar verildi. Sanatçı Coşkun Sabah ile 19 yıldır evli olduğu Türkiye eski güzeli Ceyda Sabah, geçen Mayıs ayında boşandı. Coşkun Sabah'ın 30 yıllık avukatı Burhan Ateş, Sabah'ın kendisinden habersiz başka avukatla da anlaşması üzerine son iki duruşmaya girmedi. Anlaştıkları avukatlık ücretini alamadığını iddia eden avukat Burhan Ateş, sanatçı hakkında 35 bin TL'lik icra davası açtı. Coşkun Sabah da 35 bin TL'ye itiraz etti. Avukat Burhan Ateş ise “Haksız ve mesnetsiz itirazın kesin olarak kaldırılması" için 1. İcra Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Davanın ilk duruşması 1. İcra Hukuk Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmaya davalı Coşkun Sabah ve davacı Avukat Burhan Ateş hazır bulundu.Duruşmada söz alan Davacı Burhan Ateş, “Karşı taraf ile anlaşamadık. Sulh olma durumu söz konusu değildir" dedi. Coşkun Sabah'ın avukatı Nazlı Tuğba Çatı da karşı taraf ile anlaşamadıklarını ve sulh olma durumun olmadığını kaydederek, “Müvekkilim ile davacı arasında avukatlık sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme 35 bin TL üzerinden yapılmıştır. 15 bin TL müvekkilim elden ödeme yapmıştır. Bu konuda tanıklarımız vardır. Kalan 20 bin TL borç da davacı boşanma davasını sonuçlandırmak üzere anlaşmıştır. Ancak mahkemedeki dava dosyasına katılmadığı için müvekkilim yeni bir avukat tutmuştur. Müvekkilimden kaynaklanan bir kusur mevcut değildir. Davacı (Burhan Ateş), vekili müvekkilimin (Coşkun Sabah) boşanma davasında cevap dilekçesini zamanında sunmamıştır" dedi.

19.10.2017Magazin
Coşkun Sabah: Türk adaleti gereğini yaptı

Coşkun Sabah: Türk adaleti gereğini yaptı

Sanatçı Coşkun Sabah’ın, avukatlık ücretini ödemediği gerekçesiyle icralık olduğu Burhan Ateş’e 18 bin TL ödemesine karar verildi.

19.10.2017Magazin
Coşkun Sabah’a eski avukatından 35 bin liralık icra davası

Coşkun Sabah’a eski avukatından 35 bin liralık icra davası

SANATÇI Coşkun Sabah’ın eski avukatı Burhan Ateş, kendisine avukatlık parasını ödemediği gerekçesiyle 35 bin TL’lik icra davası açtı. Avukat Ateş’in açtığı davanın ilk duruşması bugün(19 Ekim) Bakırköy İcra Mahkemesi’nde görülecek.

18.10.2017Magazin
Coşkun Sabahın kızı güzelliğiyle dikkat çekti

Coşkun Sabah'ın kızı güzelliğiyle dikkat çekti

Sibel Can önceki akşam Harbiye Açıkhava'da konser verdi. Coşkun Sabah, konseri 18 yaşındaki kızı Roza ile izledi. Roza’nın güzelliği dikkat çekti.

17.10.2017Magazin
Kara duvaklı Sibel

Kara duvaklı Sibel

Sibel Can konseri yoğun ilgi gördü, Harbiye Açıkhava hıncahınç doldu.

16.10.2017Magazin
Türk pop tarihinin en çok satan 6 albümü

Türk pop tarihinin en çok satan 6 albümü

Günümüzde çok ilgilenilmese de eskiden sanatçılar yeni bir kaset, plak ya da albüm yaptılar mı satış rakamlarıyla ilgili çok ciddi araştırmalar yapılırdı. Bandrol üzerinden yapılan sayımlarla en çok satan olmak gibi bir yarış sürerdi. Bu satışları artırmak için günümüzdeki imkanlar olmadığından şarkılarla ilgili filmler ve magazin haberleri ortalarda uçuşurdu. 90'larda başlayan klipler sayesinde bir nebze olsun sakinleyen bu yarışın, internet sayesinde artık hiçbir anlamı kalmadı. 1 milyar izlenmeye ulaşmış bir şarkıyı neye göre değerlendirebiliriz ki.

19.07.2017Keyif
Başkandan Aleyna Tilki için gülümseten yorum

Başkandan Aleyna Tilki için gülümseten yorum

Bursa’nın Orhaneli İlçesi’nde, bu yıl 26'ncısı düzenlenen Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni’nde son gününde Coşkun Sabah, Aleyna Tilki ve Bengü sahneye çıktı. Aleyna Tilki’yi tanıyamayan Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, "Biz 62 model olduğumuz için hanımefendiyi tanımıyorduk, önce internetten gösterdiler, şimdi de kendisini gördüm. Çıtı pıtı bir kızımız ancak Allah muhteşem bir ses vermiş" dedi.

10.07.2017Gündem
Türk pop tarihinin en çok satan 6 albümü

Türk pop tarihinin en çok satan 6 albümü

 Günümüzde çok ilgilenilmese de eskiden sanatçılar yeni bir kaset, plak ya da albüm yaptılar mı satış rakamlarıyla ilgili çok ciddi araştırmalar yapılırdı.

3.07.2017Keyif
Ceyda Okay evleniyor mu

Ceyda Okay evleniyor mu?

Coşkun Sabah, boşandıktan sonra beraber yaşamaya devam ettiği eşi Ceyda Okay’la yeniden evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusuna “Hukuki duruma göre hareket edeceğim” yanıtını verdi.

3.07.2017Magazin
Ceyda ve Coşkun Sabah yeniden mi evleniyor

Ceyda ve Coşkun Sabah yeniden mi evleniyor?

Geçen mayısta boşanan Ceyda ve Coşkun Sabah, Orhan Gencebay’ın önceki gün verdiği iftar davetine birlikte katıldı.

16.06.2017Magazin
Ünlüler iftar  yemeğinde

Ünlüler iftar yemeğinde

Yapımcı Polat Yağcı, önceki akşam Etiler Gürkan Şef’te iftar yemeği verdi.

30.05.2017Magazin

Coşkun Sabah'a şok! Bu mesaj başını yaktı: 'O fare suratını görme işkencesinin tek tesellisi...'

Eşi Ceyda Sabah'tan 2 milyon liranın üzerinde tazminatla boşanan Coşkun Sabah, eski piyanisti Murat Manap'a "çulsuz gudubet, fare surat, zekâ özürlü" sözleriyle hakaret ettiği gerekçesiyle tazminata mahkûm edildi.

20.05.2017Magazin

Yazar Sonuçları

E hani direniş falan?

YPG, Afrin’de arkasına bile bakmadan kaçtı.

19.03.2018

Çok açık sözlü gördüm sizi Mevlüt Bey

İSTANBUL Belediye Başkanı Mevlüt Uysal şöyle demiş:

18.03.2018

MESAM’a bakanlık el koydu şimdi ne olacak?

Orhan Gencebay-Arif Sağ arasında yaşanan tartışmalarla ayyuka çıkan MESAM krizine sonunda Kültür Bakanlığı el koydu.

5.03.2018

Saat 6’da Yunan adasında Akşam 8’de İstanbul’da maçta

Eser Yenenler, Levent’teki La Boucherie’de arada bir şarkılı türkülü stand-up şovu yapıyor.

26.01.2018

Neden Tulum Şeyma?

Meksika’nın popüler yazlık kasabası Tulum hep popülerdi.

19.01.2018

Vasiyetimdir, ben gömülürken o şarkı çalsın

İlkokulda öğretmenlerine sınav iptal ettirebilecek kadar güçlü bir sesti... Komşuların şikayet için kapılarını aşındırmasına aldırış etmeden bağıra çağıra şarkılarını söylemeye devam etti... Janis Joplin ile içine düşen müzik aşkının peşini bırakmadı... 16’sında “TRT’yi karıştıran amatör ses” oldu. Müzik dünyasına adını altın harflerle yazdıran Zerrin Özer, ne yazık ki son dönemde sağlık sorunlarıyla manşetlerdeydi. Ama o acı günler bitti. Şimdi karşımızda; yeni single hazırlığında, kilo vermiş, “Çok güzel olmaya karar verdim, estetik de yaptıracağım. Herkes bilsin ayaktayım” diyen bir Zerrin Özer var.

16.10.2017

Tez konusu olacak mevzu: Özge Ulusoy ve o üniversiteli

 Bir arkadaşımın sit-com karakteri gibi bir yengesi var, hep anlatır.

20.05.2017