MENÜ

Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Egemen Bağış

Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Egemen Bağış haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 898 Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Egemen Bağış haberi bulunmuştur.

Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Egemen Bağış Haberleri

Ak Partili kadın başkana FETÖden cinayet kumpası

Ak Partili kadın başkana FETÖ'den 'cinayet' kumpası

Ak Partili kadın başkana FETÖ'den 'cinayet' kumpası

14.8.2016Adana
TBMM Komisyonunun Yüce Divan kararı belli oldu

TBMM Komisyonu'nun Yüce Divan kararı belli oldu

TBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, eski AB Bakanı Egemen Bağış, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilmemesi yönünde karar aldı.

5.1.2015Gündem
CHP, Meclisin toplanması için 132 imzalı dilekçeyi verdi

CHP, Meclis'in toplanması için 132 imzalı dilekçeyi verdi

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 4 eski bakanın fezlekeleri ile ilgili Meclis’in 18 Mart saat 15.00'de toplanması için 132 milletvekilinin imzaladığı dilekçeyi TBMM’ye gönderdiklerini söyledi.

13.3.2014Gündem
Grup kucaklaşması

Grup kucaklaşması

ESKİ Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, dünkü AK Parti Grubu’nda karşılaşınca sarılıp kucaklaştı ve ayaküstü sohbet etti.

18.2.2014Gündem
Egemen Bağışa destek sloganları

Egemen Bağış'a destek sloganları

Başbakan Erdoğan'ı Atatürk Havalimanı'nda karşılamak için bekleyen binlerce kişi eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'a dakikalarca destek sloganları attı.

27.12.2013Gündem
Zarrab hayırsever Aslan saf ve dürüst

Zarrab hayırsever Aslan saf ve dürüst

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın dürüstlüğünden şüphesi olmadığını, olsa olsa saflığının kurbanı olabileceğini belirtirken, Reza Zarrab’ı ise ülkeye katkısı olan, hayır işlerine giren biri olarak değerlendirdi. Erdoğan, Zarrab'ın AB ofisine çantayla girip çantasız çıkması ile ilgili olarak da, "Teslim edilirken bir görüntü var mı? Sadece “Çantayla girdi, çantasız çıktı” gibi bir yaklaşım olabilir mi? Böyle bir hukuk var mı? Belki o çantayla kitap falan götürülmüştür" dedi.

26.12.2013Ekonomi
Erdoğan’ı dinledi

Erdoğan’ı dinledi

Başbakan Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu.

25.12.2013Gündem
Egemen Bağıştan 17 Aralık açıklaması

Egemen Bağış'tan 17 Aralık açıklaması

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, 'Devlet Himayesi Altındaki Genç Kızlara Meslek Edindirme Projesi Sertifika Töreni'ne katıldı. Bağış burada yaptığı açıklamada, "Gezi adı altındaki darbe girişimi milli irade duvarına nasıl tosladıysa bugün ki girişimlerde Allah'ın izniyle aynı şekilde toslayacaktır. Bizim alnımız ak, başımız dik. Bizim hamdolsun abdestimizden de şüphemiz yok, namazımızdan da itikadımızdan da" dedi.

23.12.2013Gündem
Bakan Bağış ile CHPli İnce TBMMde konuştu

Bakan Bağış ile CHP'li İnce TBMM'de konuştu

TBMM Genel Kurulu'nda CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, "Yüzde 50’yi evde zor tutuyorum dediniz, İşte burada çok haklıymışsınız. Gerçekten milyonları evde tutuyormuşsunuz'' dedi. AB Bakanı Egemen Bağış ise ''Şundan herkes emin olsun, alnımız ak, başımız dik. TBMM Genel Kurulu, burası kimsenin tapulu malı değil. Burası milletin. Ben bu kürsüye çıkıp bu sıralarda oturup, milletin huzuruna çıkmaktan onur duyarım'' diye konuştu.

21.12.2013Gündem
‘Tape’ler komedi

‘Tape’ler komedi

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, başlatılan yolsuzluk soruşturmasında isminin yer almasının ardından dün ilk kez konuştu.

21.12.2013Gündem
Egemen Bağış ilk kez konuştu

Egemen Bağış ilk kez konuştu

Ankara’da TBMM’de iktidar kulisine girerken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile birlikte gelen AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili açıklama yaptı.

20.12.2013Gündem
İSTANBULUN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ KOLTUĞUNA BÖYLE OTURDU

İSTANBUL'UN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ KOLTUĞUNA BÖYLE OTURDU

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Aksaray Valisi Selami Altınok 68 plakalı sivil araçla Ankara'da görüntülendi. Altınok, bu araçla Başbakanlık'a geldi.Başbakan Erdoğan, bir süre görüştüğü Altınok ile birlikte saat sıralarında Başbakanlık'tan ayrıldı. Altınok daha sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte özel uçak ANA ile saat Sabiha Gökçen Havalimanı'na geldi. Uçakta AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış da yeraldı. Altınok, daha sonra İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile birlikte İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi. Selami Altınok saat 01.30'a kadar Emniyet Müdürlüğü'nde kaldı. Altınok, emniyetten ayrılırken açıklama yaptı. Altınok bir soru üzerine, "Arkadaşlarımdan brifing aldım. Tanımaya çalışıyorum. Farklı bir teşkilat. Benim bugüne kadar içinde çalışmış olmama rağmen birebir fazla ilgilenmediğim bir teşkilat. Öğrenmeye gayret ediyorum" diye cevap verdi.Habip ATAM - İdris TİFTİKÇİ - Mehmet AKTARAN - DHA

20.12.2013Haber
Gereği Meclis’e

Gereği Meclis’e

Büyük Rüşvet Operasyonu’nda çocukları gözaltına alınan İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve yine soruşturmada ismi geçen AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’la ilgili bilgi notu UYAP üzerinden Meclis’e gönderildi.

20.12.2013Gündem
Başbakan Erdoğan İstanbula geldi

Başbakan Erdoğan İstanbul'a geldi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 18.30’da İstanbul’a geldi.

19.12.2013Gündem
Ankarada sıcak saatler

Ankara'da sıcak saatler

Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Yeni Konut'ta rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında oğlu gözaltına alınan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile görüştü.

19.12.2013 Gündem
AK PARTİDE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

AK PARTİ'DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kurmayları parti genel merkezinde programda olmayan bir toplantı yaptı. Toplantıya sabah saatlerinde makamında bulunan Zafer Çağlayan da katıldı. Adalet Bakanı Sadullah Ergin 'Herkes görevinin başında' dedi. Toplantıya sonradan katılan AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış 'Ben rahatım' dedi. İsimleri gündemde olan Bakanlar az önce Moldova Cumhurbaşkanı'nı karşılama töreninde görüntülendi.

18.12.2013Haber
AK Parti’de olağanüstü toplantı

AK Parti’de olağanüstü toplantı

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kurmayları parti genel merkezinde programda olmayan bir toplantı yaptı. Toplantıya sabah saatlerinde makamında bulunan Zafer Çağlayan da katıldı. Adalet Bakanı Sadullah Ergin 'Herkes görevinin başında' dedi. Toplantıya sonradan katılan AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış 'Ben rahatım' dedi. İsimleri gündemde olan Bakanlar az önce Moldova Cumhurbaşkanı'nı karşılama töreninde görüntülendi. İşte hükümet kanadında son gelişmeler...

18.12.2013Gündem
Komisere ince bellide çay

Komiser'e ince bellide çay

Türkiye-AB Vize Serbestisi Diyaloğu Mutabakat Metni ile Türkiye-AB Geri Kabul Anlaşması'nın Ankara Palas'ta imzalanması öncesinde, Türkiye-AB Vize Serbestisi Diyaloğu ilk toplantısı düzenlendi.

16.12.2013Gündem
Jean Monnet Burs başvuruları başladı

Jean Monnet Burs başvuruları başladı

Jean Monnet Burs Programı ile gelecek yıl 170 kişi AB üyesi ülkelerde akademik çalışma yapma fırsatı yakalayacak. Bursiyerlere yaklaşık 6,6 milyon avro destek verilecek.

14.12.2013Eğitim
Hükümetten Balbayın tahliyesine ilk yorum

Hükümetten Balbay'ın tahliyesine ilk yorum

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, 4 yıl 277 gün sonra özgürlüğüne kavuştu. Balbay'ın tahliyesi siyasiler de memnuniyetle karşıladıklarını söylediler.

10.12.2013Gündem
Bağış, Erdoğan açıklamadan Topbaş’ı tebrik etti

Bağış, Erdoğan açıklamadan Topbaş’ı tebrik etti

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıklamadan önce Twitter'dan Kadir Topbaş'ın aday olduğunu duyurdu.

5.12.2013Gündem
Egemen Bağış da üç yıl dedi

Egemen Bağış da "üç yıl" dedi

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Türk vatandaşlarının en geç üç yıl içinde AB üyesi ülkelere vizesiz girebileceğini ümit ettiğini söyledi.

4.12.2013Dünya
Eğitimde reform durmayacak

Eğitimde reform durmayacak

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, dersahanelerin kapatılmasıyla ilgili tartışmalara da değinerek, “Eğitimde reform durmayacak. Çünkü eğitim bizim geleceğimiz. Biz üzüm yemek istiyoruz. İnanın bana bağcıyla hiçbir meselemiz yok. Bağcıyı da çok seviyoruz” dedi.

28.11.2013Eğitim
Bakan Bağış ne demek istedi

Bakan Bağış ne demek istedi

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın Twitter'da paylaştığı bir fotoğraf ve mesajı dikkat çekti.

27.11.2013Gündem
RedHack soruları

RedHack soruları

RedHack operasyonunda gözaltına alınanlara polis sorgusunda “RedHack kurucusu Manyak’ı tanıyor musun? Örgüt içindeki görevin ne? Talimatları kimden alıyordunuz? Gezi eylemlerinde halkı sokağa dökmeye çalışmak, eylemleri büyütmekteki amacınız neydi? ” soruları yöneltildi. Operasyon kapsamında gözaltına alınan oyuncu Barış Atay, poliste ifade vermedi. Bilişim Suçları Savcılığı, görevsizlik kararı vererek dosyayı Terör Savcılığı'na gönderdi.

24.11.2013Gündem
Sağlık kontrolüne bile kelepçe

Sağlık kontrolüne bile kelepçe

SİBER Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün, Redhack’e yönelik yaptığı operasyonda gözaltına alınan 14 kişi elleri kelepçeli olarak hastaneye götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Örgütlü suç kapsamında suçlanan şüphelilerden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın da şikayetçi olduğu öğrenildi.

24.11.2013Gündem
OHAL bitti ‘Herhal’ başladı

OHAL bitti ‘Herhal’ başladı

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Feshane’deki Sivas Günleri açılışına katıldı.

22.11.2013Gündem
Egemen Bağıştan İsveç Dışişleri Bakanına diplomatik tepki

Egemen Bağış'tan İsveç Dışişleri Bakanı'na 'diplomatik' tepki

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'tan AK Parti'nin Avrupa Parlamentosu'nda (AP) grup değiştirmesini eleştiren İsveç Dışişleri Bakanı Carl Bildt'e 'diplomatik' cevap geldi.

21.11.2013Dünya
Nejat Uygur son yolculuğuna uğurlanıyor

Nejat Uygur son yolculuğuna uğurlanıyor

Son yolculuğuna uğurlanan Nejat Uygur'un tabutun cenaze aracına getirilişi sırasında yaşanan izdihamda usta tiyatrocunun eşi Necla Uygur ve Kadir Topbaş ezilme tehlikesi geçirdi. Topbaş, izdiham sırasında Necla Uygur’a yardımcı oldu.

21.11.2013Hürriyet Arşiv
Mustafa Alabora: Sanatçılara ulan demeyin

Mustafa Alabora: Sanatçılara ulan demeyin

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur, Teşvikiye Camii'nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılan Mustafa Alabora, Başbakan Erdoğan'ın 'ulan' sözüyle ilgili açıklama yaptı.

20.11.2013Gündem
Egemen Bağış: Ailenin reisi bellidir

Egemen Bağış: Ailenin reisi bellidir

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Polonezköy'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

9.11.2013Gündem
EGEMEN BAĞIŞTAN ARINÇIN SÖZLERİNE İLGİNÇ YORUM

EGEMEN BAĞIŞ'TAN ARINÇ'IN SÖZLERİNE İLGİNÇ YORUM

vrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Polonezköy'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.Bağış, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın, "Öğrenci evleri ile ilgili tartışmaya ilişkin sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna , "AK Parti büyük bir ailedir. Aile mensupları içerisinde muhabbet olması çok doğaldır. Bunu da aile içerisinde konuşup, netleştiririz. Bunda sıkıntı yok. Ailenin reisi de bellidir" karşılığını verdi.

9.11.2013Haber
AB ile üç yıl sonra ilk fasıl açıldı

AB ile üç yıl sonra ilk fasıl açıldı

Türkiye, Avrupa Birliği (AB) ile yürüttüğü üyelik müzakerelerinde üç yılı aşkın bir sürenin ardından ilk faslı açtı.

5.11.2013Gündem
Avrupa Birliği ile yeniden

Avrupa Birliği ile yeniden

Avrupa Birliği, 3 yılı aşkın bir sürenin adından ilk faslı bugün müzakerelere açıyor.

4.11.2013Gündem
Egemen Bağış paylaştı, bakın ne fotoğrafı çıktı

Egemen Bağış paylaştı, bakın ne fotoğrafı çıktı

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, dün gece attığı Marmaray tweetiyle eleştiri oklarının hedefi oldu. Haberi okuyan hurriyet.com.tr okurlarının gözünden 'cep telefonu' ayrıntısı da kaçmadı.

4.11.2013Gündem
ŞÖVALYE OLDU

ŞÖVALYE OLDU

Fransa tarafından Sanat ve Edebiyat Şövalyesi (Chevalier dans l'Ordre National des Arts et Lettres) nişanına layık görülen Süper Star Ajda Pekkan'a nişanı Fransa'nın Türkiye Büyükelçisi Laurent Bili tarafından takdim edildi.

2.11.2013Hürriyet Arşiv
Bağış: Ak Parti TBMMnin ayıbını temizliyor

Bağış: Ak Parti TBMM'nin ayıbını temizliyor

AVRUPA BİRLİĞİ (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, "(Mecliste başörtüsü tartışmaları) Ak Parti grubu bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bir ayıbını temizlerken CHP de geçmişte kendi partisinden kovduğu kişilerin liderlik sürecini başlatıyor" dedi.

31.10.2013Gündem
Bağış: Helal Schengen vakti geldi

Bağış: 'Helal Schengen vakti geldi'

Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, "Helal ürünlerin denetim altında serbestçe dolaşabileceği bir 'Helal Schengen' veya 'Helalgen' ağı oluşturmanın vakti geldi" dedi.

25.10.2013Gündem
Bağış CeBIT zirvesinin açılışında konuştu

Bağış CeBIT zirvesinin açılışında konuştu

CeBIT Bilişim Eurasia, CeBIT Sinerji Zirvesi ve CeBIT Global Konferansı’nın açılış töreninde konuşan Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, teknolijinin faydaları gibi konularda da manipilasyona açık olduğunu söyledi. Mail hesabı geçtiğimiz günlerde Redhack tarafından hacklenen Bağış, "Terörizm bazen sosyal medya teröristleri tarafından yapılabiliyor" dedi.

24.10.2013Gündem
Bakan Bağıştan hediye nazar boncuklu vazo

Bakan Bağış'tan hediye nazar boncuklu vazo

Görev süresi dolan AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Jean-Maurice Ripert için bugün Ankara'da AB Bakanı Egemen Bağış tarafından bir veda yemeği verildi. Bakan Bağış, Ripert'e veda hediyesi olarak nazar boncuk desenli bir vazo verdi ve ''Yeni görev yeriniz Moskova’da sizi kem gözlerden korusun'' deyince salonda gülüşmelere neden oldu. Ripert, ODTÜ'de ağaçların kesilmesiyle başlayan gerilim sürerken ''Birileri olaylardan ders almamış'' sözleriyle gündeme gelmişti.

22.10.2013Gündem
AB-Türkiye müzakereleri 5 Kasımda yeniden başlıyor

AB-Türkiye müzakereleri 5 Kasım'da yeniden başlıyor

Avrupa Birliği Avrupa İşleri Bakanları'nın bugün Lüksemburg'da yaptığı toplantıdan Türkiye ile müzakerelere üç yıllık aranın ardından yeniden başlanması kararı çıktı.

22.10.2013Gündem
AB ile yeni başlık için geri sayım başladı

AB ile yeni başlık için geri sayım başladı

Avrupa Birliği (AB) üyelerinin geçtiğimiz aylarda açılmasına karar verdiği ancak resmi açılışını İlerleme Raporu sonrasına bıraktığı "Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu" başlığının 5 Kasım'da açılması bekleniyor.

21.10.2013Gündem
Egemen Bağıştan New York Timesa cevap

Egemen Bağış'tan New York Times'a cevap

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, New York Times gazetesinde 8 Ekim tarihinde Halil Karaveli imzasıyla çıkan "Erdoğan Mezhepsel Yangını Körüklüyor" başlığıyla yayımlanan makaleye yanıt verdi.

18.10.2013Gündem
Dünya Bankası’ndan karamsarlar

Dünya Bankası’ndan karamsarlar

Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (EUROCHAMBRES) ile Küresel Oda Platformu (Global Chamber Platform-GCP) işbirliğinde hazırlanan 2014 Küresel Ekonomi Raporu’na göre, GCP üyeleri, 2014 için büyüme seviyesinin Dünya Bankası’nın öngördüğü kadar sağlam olmayacağını düşünüyor.

17.10.2013Ekonomi
Müzakere süreci Guinness’e aday

Müzakere süreci Guinness’e aday

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Haliç Kongre Merkezi’ndeki Eurochambres (Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği) Ekonomik Forumu’nda Türkiye’nin üyelik süreciyle ilgili AB’ye eleştirilerde bulunarak “Müzakere süreci Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek noktaya geldi. Hiçbir ülke 54 yıl bekletilmedi” dedi.

16.10.2013Gündem
Egemen Bağıştan Gözde Kansu açıklaması: Şık olmadı

Egemen Bağış'tan Gözde Kansu açıklaması: Şık olmadı

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in bir televizyon sunucusuna ilişkin sözleriyle ilgili olarak, "Gerçekten de zamanlaması da tavrı da belki şık olmadı diyebiliriz" dedi.

13.10.2013Gündem
Ölmek istemiyorsan denizleri temiz tutacaksın

"Ölmek istemiyorsan denizleri temiz tutacaksın"

Deniz Temiz Derneği TURMEPA Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç, Sanayide Atık Yönetimi ve Mavi Dönüşüm Konferansı'nda konuştu. Rahmi Koç "'Ölmek istemiyorsan denizleri temiz tutacaksın. 'Memnuniyetle altını çizmeliyim ki ülkemizde deniz ve su varlıklarımızın korunması ve kirlilikle mücadelede epey yol alındı. Övünmek gibi olmasın ama bunda derneğimizin de büyük rolü oldu"

11.10.2013Ekonomi
Comenius projesiyle 65 bin öğretmen ve öğrenci yurtdışına gitti

Comenius projesiyle 65 bin öğretmen ve öğrenci yurtdışına gitti

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Türk Ulusal Ajansı tarafından yürütülen Comenius Programı ile bugüne kadar 65 binden fazla öğretmen ve öğrencinin yurtdışına gittiğini söyledi.

9.10.2013Eğitim
Bağış’tan Atina’ya cami formülü

Bağış’tan Atina’ya cami formülü

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Atina’da Müslümanların ibadeti için bir cami bulunmamasının “Yunanistan’ın ayıbı” olduğunu belirterek Yunan başkentinde Osmanlı’dan kalma iki caminin küçük onarımlarla kısa sürede pekâlâ ibadete açılabileceklerini söyledi.

8.10.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Zarrab Hayırsever Aslan Saf ve dürüst

Zarrab Hayırsever Aslan Saf ve dürüst

Başbakan Erdoğan’ın operasyondaki kilit isimler hakkında yorumu:

26.12.2013Vahap MUNYAR