MENÜ

40 Yaş Üstü Erkekler

40 Yaş Üstü Erkekler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 40 Yaş Üstü Erkekler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 305 40 Yaş Üstü Erkekler haberi bulunmuştur.

40 Yaş Üstü Erkekler Haberleri

Kas Gücüyle Yapılan Sporlar Kalbe Zararlı

Kas Gücüyle Yapılan Sporlar Kalbe Zararlı!

Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Baltalı, dünyada ölümlere neden olan hastalıkların başında gelen kalp – damar hastalıklarına dair önemli bilgiler verdi.

Sahnede tenor salonda herkül

Sahnede tenor salonda herkül

Mustafa Koray Damcıoğlu hem bir tenor sanatçısı hem de bilek güreşi sporcusu. Sahnede en tiz sesi çıkarırken, spor salonunda ise tüm fiziksel gücünü ortaya koymak zorunda. Bu iki uğraş da birbirine zıt görünse de Damcıoğlu ikisinde de başarılı. Operada birçok kez başrol üstlenirken geçen hafta yapılan Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’nda ikinci olarak milli takıma seçildi. 20 yıldır tenor sanatçısı olan Damcıoğlu, eylül ayında yapılması planlanan Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’na hazırlanıyor.

7.04.2018Gündem
Trans Taurusta zafer Rus sporcuların

Trans Taurus'ta zafer Rus sporcuların

Türkiye'nin ilk dağ bisikleti rallisi Trans Taurus'u erkeklerde Rus Ivan Seledkov, kadınlarda yine aynı ülkeden Marina Rostovtseva kazandı.

6.11.2016Bisiklet
40 yaş üstü erkeklerde daha fazla

40 yaş üstü erkeklerde daha fazla

Reçetesiz ilaç ve doktor tavsiyesi olmadan antibiyotik kullanımının, 40 yaş üstü erkeklerde, ortaokul üstü eğitime sahip, hane halkı geliri 2 bin liradan fazla kişilerde daha yaygın olduğu bildirildi.

28.10.2014Sağlık
40 yaş üstü erkekler dikkat

40 yaş üstü erkekler dikkat

Prostat kanseri erkeklerde akciğer kanserinden sonra en çok görülen vaka. 40 yaş üstü her erkeğin dikkat etmesi gerekiyor.

11.05.2010Kelebek
Kadınlar aslında ne söylemek ister

Kadınlar aslında ne söylemek ister?

Kadınlar bazı konularda erkeklere yalan söylüyor. Hatta onların duymak istediği şeyleri söylüyorlar. Bunlar sadece erkeği mutlu eden pembe yalanlar değil! Aslında bizim için, sanıldığından bile daha pembe!

21.07.2009Aşk
Uyku apnesine dikkat

Uyku apnesine dikkat!

Uykuda solunum bozukluğu yaşam kalitesini düşürüyor.

40 yaş üstü erkekler dikkat

40 yaş üstü erkekler dikkat

Sağlık Bakanlığı,Türkiye'de 40 yaş üstü erkeklerin yaşam sürelerinin kadınlara oranla daha kısa olduğunu açıkladı.
  Mutlaka düzelteceğiz

14.07.2005Gündem
Yaşlılığa hazır değiliz

Yaşlılığa hazır değiliz

AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, yaptıkları araştırmaya göre genç nüfusun azaldığını, yani Türkiye’nin yaşlandığını belirterek, “Tüm yaş gruplarında genel olarak yaşlanma ile ilgili kaygıların yüksek olduğu ve yaşlanmaya hazır olunmadığı görüldü” dedi.

23.09.2019Ekonomi
Ayvalık Film Festivalinin programı hazır

Ayvalık Film Festivali'nin programı hazır

4-9 Ekim tarihleri arasında Kariyo & Ababay Vakfı ana sponsorluğunda ikincisi düzenlenecek Başka Sinema Ayvalık Film Festivali’nin programı açıklandı.

5.09.2019Kitap Sanat
İstanbul Boğazı Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı başlıyor

İstanbul Boğazı Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı başlıyor

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı için yerli ve yabancı toplam 2 bin 400 yüzücü Pazar gününü bekliyor. Yarıştan bir gün önce 20 Temmuz Cumartesi günü Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda “Show Swim” etkinliği yapılacak.

19.07.2019Teknoloji
Milli tekvandoculardan 15 madalya birden

Milli tekvandoculardan 15 madalya birden

Türkiye, Antalya'da düzenlenen 14. Avrupa Tekvando Poomse Şampiyonası'nın ikinci gününde 4 altın, 6 gümüş ve 5 bronz madalya kazandı.

3.04.2019Diğer
İdeal Göğüs Ölçüsü Nedir

İdeal Göğüs Ölçüsü Nedir?

Göğüs estetiğinde en sık yapılan operasyon göğüs büyütme ameliyatıdır. İkinci sırada ise göğüs küçültme ameliyatı geliyor. Peki büyük mü, küçük mü? Estetik Cerrah Op. Dr. Alper Mete Uğurlu, American Society of Plastic Surgeons (ASPS)’ın resmi yayın organı Plastic and Reconstructive Surgery'de yer alan bilimsel araştırmanın detayları hakkında şu bilgileri verdi…

Yaşlı nüfus yeni işler yaratıyor

Yaşlı nüfus yeni işler yaratıyor

Türkiye ve dünyada yaşlı nüfus oranı giderek artıyor. Bu durum bakım hizmetleri alanında yeni iş fırsatları doğmasını sağlıyor. Uluslararası Çalışma Örgütü’nün (ILO) çalışmasına göre 2030 itibariyle Türkiye dahil 45 ülkede yaşlı bakım hizmetleri alanında en az 24 milyon iş fırsatı doğabilir.

Türkiyede mutluluğun formülü ortaya çıktı

Türkiye'de mutluluğun formülü ortaya çıktı!

"Türkiye'de Mutluluk" araştırma sonuçlarına göre, Türk halkının yarısı kendini mutlu hissederken, mutluluğun formülünü "Genç, evli, çocuklu ve iş sahibi olmak" olarak açıklıyor. Türk insanı genç yaşlarda mutluluğu "aşk"a bağlarken, 35 yaşından sonra ise mutluluğun "aşk"la bağlantısı neredeyse kalmıyor. Erkekler ve gençler para eksikliğini daha fazla hissediyor, mutluluğun kaynağının sağlık olduğunu düşünen kadınların oranı erkeklere göre daha yüksek seviyede.

19.01.2019Ekonomi
Kalp Sağlığınızla İlgili Bilmeniz Gereken 7 Gerçek

Kalp Sağlığınızla İlgili Bilmeniz Gereken 7 Gerçek

Kalp sağlığının korunması kaliteli ve uzun bir yaşam için büyük önem taşıyor. Her gün kalple ilgili yeni çalışmalar yapılıyor, pek çok sağlık kuruluşu, pek çok uzman kalp sağlığı için uyarılarda bulunuyor. Ancak buna rağmen kulaktan kulağa yayılan bilgiler kalp sağlığıyla oynayabiliyor. Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez, kalp sağlığıyla ilgili bilinmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.

Şimdi yetenekler yarışacak

Şimdi 'yetenekler' yarışacak

İyi bir üniversiteye girmek için uğraşan adaylar, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nı atlattı. Sonuçlarını, 31 Temmuz’da öğrenecekler. Ancak ‘yetenekli’ öğrenciler için sınavlar henüz bitmedi. Uzmanlar, üniversitelerin yetenek sınavları için hazırlıklarına hız veren adaylara önerilerde bulundu.

11.07.2018Eğitim
Bebek isteyenlere Türkiyeden müjde

Bebek isteyenlere Türkiye'den müjde

Türkiye kısırlık tedavisinde başarı oranıyla Avrupa’yı solladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Haşim Cemaloğlu : "Sonuçsuz tedavilere para saçmayın. Bu iş karşılıklı duyguları anlamaktan ve deneyimden geçer. Kendinizi Türk doktorlarına emanet edin" dedi...

4.11.2017Avrupa
40 yaş üstü erkeklerle ilişkide dikkat edilmesi gereken 5 durum

40 yaş üstü erkeklerle ilişkide dikkat edilmesi gereken 5 durum

40 yaş üstü erkeklerle yaşadığınız ilişkilerde, onların uzun süreli bir birliktelik için hazır olmadıklarını bildiren bazı işaretler olabilir. Ve bu işaretler, aile kurmak isteyen bir kadın olarak size onunla boşa vakit kaybettiğinizi gösterir...

3.10.2017Hayat

Yazar Sonuçları

Arap kadını seksi, Türk kadınından daha mı çok seviyor, yoksa sekste Arap erkeği Türk erkeğinden daha mı başarılı

Geçen hafta şu korkunç gerçekle yüzleştik: Seksten hoşlanan Türk kadınlarının oranı yüzde 25. Ortadoğu genelinde ise kadınların zevk alma oranı yüzde 37’ye çıkıyor.

21.04.2006

Bizi garip teyzeler olarak görmesinler

1 Haziran’da vizyona giren “Kitap Kulübü” (Book Club) aşkı geride bırakmış 4 arkadaşın kurdukları kitap kulübündeki maceralarını anlatıyor. Barbaros Tapan, filmin başrol oyuncuları Diane Keaton, Mary Steenburgen ve Candice Bergen ile Los Angeles’ta bir araya geldi.

3.06.2018

Kanser tarama testleri iSe yarıyor mu?

Kanser büyük bir bela. Sonuçları hâlâ vahim olabilen bir sağlık tehdidi. Tedavide başarı için erken teşhis çok önemli.

29.03.2018

‘Kadının gücü’ne hazır mısınız?

Konferansın amacı şahane: Kadınların toplumsal yaşamdaki güçlü seslerini duyurmak ve ilham veren hikayelerini geniş kitlelere ulaştırmak. İsim gayet motive edici: Kadının Gücü!

7.03.2018

Hs-CRP testi neden önemli?

Biz kan testlerini sadece hastalıkların teşhisi ya da teşhisi konulmuş hastalıkların takibinde kullanmayız. Bazıları “gelecekte olabilecekler” hakkında da fikir verirler. Bunlardan biri de “yüksek hassasiyetli CRP testi” yani “Hs-CRP” analizleridir.

28.11.2017