VAN HABERLERİ

Kaya Kardeşlerden Van Büyükşehir Belediyespor’a Destek

IHA
12.08.2015 - 16:43 |Son Güncelleme :
IHA

Van’da, Vefa Bilişim ve Vefa Kağıt şirketleri ile Van Büyükşehir Belediyespor arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.
Şahabettin Özarslaner Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü Eş Başkanı Ayşen Harmancı, Vefa Bilişim Şirketi Sahibi Veysel Kaya, Vefa Kağıt Şirketi Sahibi Muhammet Fatih Kaya ve Van Büyükşehir Belediyespor Basın Sözcüsü Metin Doğrul katıldı. İmza töreni öncesinde bir açıklamada bulunan Doğrul, sponsorluk anlaşması çerçevesinde kulübün A takımının bütün malzeme ve beslenme giderlerinin bundan sonra Vefa Bilişim ile Vefa Kağıt tarafından karşılanacağını belirterek, “Vefa Bilişim ve Vefa Kağıt şirketleri bizlere 200 bin TL’lik bir destekte bulundular. Ben kulübüm adına spora ve sporcuya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu desteğin Van’daki diğer tüm işverenlere, iş adamlarına ve sivil toplum kuruluşlarına örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.
Van Büyükşehir Belediyespor’un bugüne kadar belediyenin katkılarıyla ilerlediğini ifade eden Doğrul, “Büyükşehir Belediyemizin bu yönde çok ciddi katkıları oldu. Belediye unvanı taşıyan takımların çoğu belediyelerden hiçbir destek almadan tamamen o bölgedeki iş adamlarının veya diğer dinamiklerin katkılarıyla ilerliyor. Bugüne kadar tamamen bu yük belediyemizin sırtındaydı. Biz bu yükü azaltmak anlamında iş çevreleriyle sıkı görüşmeler yapıyoruz. Vefa Bilişim bu anlamda bu işin öncüsüdür. Çok büyük bir firma olmadığı halde ciddi bir katkı sağlayarak aslında büyük firmaları utandıracak bir girişime imza attı. Yine Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı’nın bizlere bir katkı sözü var. Yine Sebze Hali Müdürlüğü ile il esnafının bizlere destek sözü var. Bu kapsamda bugün imzaladığımız sponsorluk antlaşmasının diğer iş dünyasına da örnek olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.
Vefa Bilişim ve Vefa Kağıt Şirketleri adına konuşan Veysel Kaya ise, antlaşmanın hayırlı olması dileklerinde bulundu.
Taraflar arasında sponsorluk anlaşmasının imzalanmasıyla devam eden tören, Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü Eş Başkanı Ayşen Harman tarafından Kaya kardeşlere plaket vermesi ile sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Kaya Kardeşlerden Van Büyükşehir Belediyespor’a Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ağustos 2015 tarihinde saat 16 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kaya Kardeşlerden Van Büyükşehir Belediyespor’a Destek haberi güncellenecektir.

VAN NAMAZ VAKİTLERİ

28 Mayıs 2022, Cumartesi
 • İmsak
  02:54
 • Güneş
  04:39
 • Öğle
  12:09
 • İkindi
  16:02
 • Akşam
  19:28
 • Yatsı
  21:06
Sayfa Başı