Başkan Yazıcıoğlu, başarılı gençlere bisiklet hediye etti

Güncelleme Tarihi:

Başkan Yazıcıoğlu, başarılı gençlere bisiklet hediye etti
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 20, 2024 16:26

Başkan Yazıcıoğlu, başarılı gençlere bisiklet hediye etti

Haberin Devamı

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)-TOKAT Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, derslerinde başarılı olan gençlere bisiklet hediye etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Herkes için Spor Federasyonu ve Tokat Belediyesi işbirliğinde Şehir Parkında düzenlenen festivalde farkındalık oluşturmak amacıyla bir çok etkinlik yer aldı. Festivale katılan Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, çocuklar ve gençler arasında düzenlenen aktivitelere eşlik ederek onların heyecanına, enerjisine ortak oldu. Festival kapsamında derslerinde başarılı olan öğrencilere bisiklet hediye eden Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Tokat Belediyesi olarak hayatla eğitimi birleştiren belediyecilik anlayışıyla eğitimin her kademesinde gençlerin yanında olduklarını belirtti.

Haberin Devamı

Başkan Yazıcıoğlu, "Bu yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında farklı bir etkinliğe imza attık. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile ortaklaşa güzel bir festival düzenledik. Sadece gençlerimiz değil, her yaştan vatandaşımız bu festivalde gençlik ve spor faaliyetleriyle buluştular. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden itibaren gençlerimizin yanında olmaya, onlar için projeler üretmeye devam ediyoruz. Bizim Belediyecilik anlayışımızda toplumun her kesimine, her yaşa özel projeler yer almaktadır. Bunlardan biri de gençlerimizi de yakından ilgilendiren Hayat ile Eğitimi Birleştiren Belediyecilik anlayışımızdır. Bu anlayıştan yola çıkarak eğitimin her kademesinde hayata hazırlanan gençlerimize yönelik etkinliklerimiz olacaktır" dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!