Başkan Özyiğit, gece boyunca çalışmaları yerinde inceledi

Güncelleme Tarihi:

Başkan Özyiğit, gece boyunca çalışmaları yerinde inceledi
Oluşturulma Tarihi: Kasım 19, 2023 17:33

Başkan Özyiğit, gece boyunca çalışmaları yerinde inceledi

Haberin Devamı

Mustafa ERCAN/MERSİN/(DHA)-MERSİN'de gece boyunca etkili olan yağışlar ve fırtına nedeniyle Yenişehir Belediyesi ekipleri teyakkuz halinde çalışmalarını sürdürdü. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de kent genelinde incelemelerde bulunarak, ekiplerin çalışmalarını yerinde inceledi.
Yenişehir Belediyesi, dün gece kent genelinde etkili olan şiddetli yağışlar ve kuvvetli fırtına nedeniyle çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürerek, vatandaşların mağduriyet yaşamasına engel oldu. Ekipler, gece boyunca yoğun yağışlar nedeniyle olası su baskınları ve diğer acil durumlara karşı anında müdahale için hazır bekledi.
Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de ilçe genelinde incelemelerde bulunurken, ekiplerin çalışmalarını takip etti. Başkan Özyiğit, "Akşam saatlerinde başlayan ve gece boyunca devam eden yoğun yağışlar ve fırtına nedeniyle ekiplerimiz sahada aktif bir şekilde özveriyle görev aldı. Vatandaşlarımızın güvenliği bizim önceliğimiz. Ekiplerimiz, olası sıkıntılara karşı hazırlıklı bir şekilde çalıştı ve olumsuz durumların önüne geçmek adına koordineli bir çaba gösterdi" dedi. (DHA) 

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!