İYİ Partili Belediye Başkanı istifa etti

Güncelleme Tarihi:

İYİ Partili Belediye Başkanı istifa etti
Oluşturulma Tarihi: Mart 16, 2023 16:49

İYİ Partili Belediye Başkanı istifa etti

Haberin Devamı

Ali Rıza ETCİ/ERMENEK,(Karaman)(DHA)- KARAMAN'ın Ermenek Belediye Başkanı İYİ Partili Atila Zorlu, partisinden milletvekili aday adayı olmak için belediye başkanlığından istifa etti. 
2019 yılında yapılan yerel seçimlerde Ermenek Belediye Başkanlığı'na seçilen Atila Zorlu, bugün görevinden istifa etti. Belediye personeliyle tek tek vedalaşan Zorlu, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde partisinden milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiğini belirtti. Zorlu, ''Görev süresi boyunca, iyisiyle kötüsüyle 4 yıl boyunca ilçemizde bir şeyler yapmaya çalıştık. Bu süreci en iyi şekilde yürütmeye gayret gösterdik. İncinmemeye ve incitmemeye de önem gösterdik. Hep birlikte hüzünlü ve sevinçli günlerde mücadele ettiklerini belirterek, destekleriniz ve bugüne kadar verdiğiniz hizmetleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun, hoşça kalın.'' dedi. 
Zorlu, 3 Nisan 2019 da yaklaşık 7 milyon TL borçla, devraldığı belediyeyi mart ayı sonu itibariyle kasasında 12 milyon TL ile bıraktığını belirtti.(DHA)
FOTOĞRAFLI  

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!