Yangın gönüllüleri Didim’de buluştu

Güncelleme Tarihi:

Yangın gönüllüleri  Didim’de buluştu
Oluşturulma Tarihi: Eylül 19, 2021 01:59

DİDİM Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği Başkanı Bilal Süren ile Dernek Genel Sekreteri Fatih Hasdemir, orman yangınlarının söndürülmesi için birlikte mücadele ettikleri ekip arkadaşlarını, yorgunluk atmaları için Didim Tavşanburnu Tabiat ve Orman Kampı’na davet etti. Didim’den gelen davet üzerine İzmir, İstanbul, Kocaeli, Karamürsel, Nazilli, Gebze gibi Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Didim’e gelen doğa ve hayvanseverler, 9-12 Eylül tarihleri arasında orman kampında bir araya geldi.

Haberin Devamı

 

DEVAMI GELECEK

Bu ilk buluşmanın Didim’de geleneksel hale gelmesini isteyen ve şimdiden çalışmalara başlayan DİHAD Başkanı Bilal Süren, “Yüreğinde doğa, hayvan, çevre ve insan sevgisi taşıyan, kriz anlarında bir şekilde zorunlu ya da gönüllü faaliyetler içerisinde bulunmuş bizim gibi insanların, derneklerin tanışmasına, buluşmasına, birlikte keyifli vakit geçirmesine ve dahası daha çok kişiye ulaşmasına DİHAD olarak vesile ve öncü olmak istiyoruz” dedi. Bu tür organizasyonlarda en zorunun ilkleri başlatmak olduğunu dile getiren Süren, şöyle devam etti:

TANITIMA DA KATKI

“Bu ilk buluşmayı organize ederken bizlere destek verenler, aynı zamanda yardımsever ve hayvansever ilçemiz Didim’in tanıtımına da katkı sağladı. Bu vesileyle bu özel organizasyonun gerçekleşmesine katkı sunan ‘Didim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne, Lea Restoran’a ve Neiva Otel’e, Didim Belediyesi’ne, Didim Tavşanburnu Tabiat ve Orman Kampı emekçilerine, keyifli minik organizasyonumuz için küçük büyük katkı sunan herkese, davetimizi kırmayarak bizleri mutlu eden misafirlerimize bir kez daha çok teşekkür ederiz.”

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!