Türkiye’nin en kapsamlı markalama ve tasarım ofisi: Konseptiz

Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin en kapsamlı markalama ve tasarım ofisi: Konseptiz
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 15, 2023 05:27

Yetenekli ve büyük bir ekipten oluşan köklü ajans, yaratıcılığın insanın DNA’sında olduğuna ve tasarımlar aracılığıyla hikaye anlatıcılığının hala iletişim kurmanın merkezinde yer aldığına inanıyor. Bol seçenekli ve hızlı yenilik çağında, yaratıcı tasarımları ve fikirleriyle çekici hikayeler anlatıyor, ilgi uyandırıyor, müşterilerinin hedef kitleleriyle bağlantı kuruyor ve markalara hayat veriyor.

Haberin Devamı

 

İLETİŞİMCİLER, ürün tasarımcıları, mimarlar, grafik tasarımcıları, içerik üreticileri ve yazılımcılardan oluşan çok yetenekli ve büyük bir ekipten oluşuyor köklü ajans. Hizmet verdikleri markalara, markalama, endüstriyel ürün tasarımı, ofis ve fabrika markalama tasarımı, dijital tasarım ve yapay zeka ile tasarım hizmetleri veriyorlar. Yaratıcılığın insanın DNA’sında olduğuna ve tasarımlar aracılığıyla hikaye anlatıcılığının hala iletişim kurmanın merkezinde yer aldığına inanıyorlar. Bol seçenekli ve hızlı yenilik çağında, yaratıcı tasarımları ve fikirleriyle çekici hikayeler anlatıyor, ilgi uyandırıyor, müşterilerinin hedef kitleleriyle bağlantı kuruyor ve markalara hayat veriyorlar.

MARKANIN TASARIMLARI HEYECAN YARATMALI
Bir hedefe yönelik olmayan her tasarım gürültüdür. Her marka yöneticisinin hedefi ise markanın gerçek sahibi olan müşterisine yönelik yapacağı iletişim tasarımlarıyla, maruz kaldığı mesaj bombardımanından onu kopararak bir fark yaratmak, dikkatini çekmek, benzersiz deneyimler yaratmak olmalıdır. Bunun için yeni nesil iletişim fikirleri bulunmalı ve özgün bir etkileşim sağlanmalı. İşte burada biz devreye giriyoruz. Konseptiz olarak, multi-disipliner ekibimizle mimari markalamadan grafik tasarımlara, endüstriyel ürün tasarımından yapay zeka uygulamalarına kadar birçok alanda müşterilerimiz için heyecan yaratan fikirleri buluyor ve tasarımları hayata geçiriyoruz. Bu da müşterilerimiz için daha derin bir marka etkileşimi, daha fazla marka sadakati yaratıyor ve daha iyi yatırım getirisi sağlıyor.

Haberin Devamı

Türkiye’nin en kapsamlı markalama ve tasarım ofisi: Konseptiz

Coşku Çetiner (ürün tasarımcısı), Deniz Yıldırım (dijital pazarlama uzmanı), Hüseyin Çil (iç mimar), Yavuz Cengiz (ürün tasarımcısı&öğretim üyesi), Ceren Kupşen (içerik üreticisi), H. Hun Bozkır (iletişim stratejisti), Cihan Dikmen (yazılımcı), Çağla Kocagöz (grafik tasarımcı), Berfin Tutaklı (ürün tasarımcısı)

Haberin Devamı

MEKANLARINIZI BİR İLETİŞİM ENSTRUMANINA ÇEVİREBİLİRSİNİZ
Müşterilerinizin ve çalışanlarınızın markanızı benimsemesini istiyorsanız, iletişim sürecinde ne sattığınıza değil, kim olduğunuza odaklanmalısınız. İnanın; misyonunuz, var oluş amacınız ürünlerinizden çok daha önemli. Bir fabrikanız ya da bir ofisiniz olduğunu düşünelim. Bu alanları dört duvar bir üretim merkezi olarak da görebilirsiniz ya da vizyon sahibi bir yöneticiyseniz tüm paydaşlarınızla bağ kurabileceğiniz bir iletişim alanı olarak da kullanabilirsiniz. Marka kimliğinize ve marka konseptizinize uygun tasarlanmış, müşterinizle ve çalışanlarınızla olan tüm temas noktalarında doğru mesajı veren bir fabrikaya ya da ofise sahipseniz dikkat çeker, hayranlık uyandırır ve kendinize karşı olumlu duygular yaratabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için uzman bir iletişim ekibine ihtiyacınız var. Çünkü, ancak insan psikolojisi, alan ve malzemeler hakkında derin bir anlayışa sahip, grafik tasarım, materyal bilgisi, doku, renk ve mekansal planlamanın kullanımını iyi bilen bir ekip, insanları mekana bağlayan sürükleyici ortamlar yaratabilir. Bu yüzden masanızda her zaman bir iletişimci olmalı.

Haberin Devamı


İLETİŞİMCİLER HER ZAMAN BİR ADIM ÖNDEDİR
Günümüzde müşterilerin beklentilerinin markalardan daha hızlı ilerlediğini biliyoruz. Markaların hedef kitleleriyle istedikleri düzeyde etkileşim kurması, tutarlı ve olumlu bir marka deneyimi sürdürmesi çok kolay değil. Ülkemizdeki birçok marka, sahibinin ya da yöneticisinin eskiden kalma, geçerliliğini yitirmiş marka iletişim metodojileriyle hareket ediyor ve bu yanlış reklam stratejilerine hala çok büyük bir miktarda paralar harcanıyor. Oysa ki doğru bir iletişim ekibi ortaya cesur bir vizyon koyacak kadar yetenekli, donanımlı, iyi eğitimli ve deneyimlidir. Marka için ‘etrafında toplanmaya değer büyük bir fikir’ yaratarak, müşterisinden çalışanına, tedarikçisinden kamuoyuna tüm paydaşları bir ateş etrafında toplayabilir, tüm iletişim ve ilişki sürecini yönetebilir.

Haberin Devamı

STRATEJİK TASARIM EN BÜYÜK GÜCÜNÜZDÜR
Markanın kimliğiyle bütünleşmiş, hikayesini anlatan grafik tasarımlar, endüstriyel ürün tasarımları ya da mimari tasarımlar, tüketici davranışını satın alma kararlarına doğru değiştirme misyonunu taşır. Çünkü doğru yerde, doğru bir şekilde verdiğiniz mesajlarınız, müşterinizi markanıza karşı duygusal olarak bağlar, sizin ürününüzü alması konusunda motive eder, olumlu bir önyargı yaratarak hikayenizi daha net algılamasını sağlar. Finalde marka, ürün ya da hizmet değildir. Onlar değişir, gelişir ya da bir gün portföyünüzden çıkabilir. Fakat markanız, ilişkide olduğu insanlarla bağ kuran, onların sorunlarını çözen, hayatlarına değer katan bir organizasyonun idealize edilmiş sembolleridir. Vaat ettiği yaşam tarzıdır, yarattığı kültürdür, müşterilerinin toplumdaki itibarlarının ölçüsüdür ve hatta kimliklerini şekillendiren unsurlardan biridir.

Haberin Devamı

 
HUN KİMDİR?

İSPANYA, Hollanda, Almanya, İsviçre ve Türkiye’de sektörlerinin önde gelen kurumsal devlerinden start up’lara kadar geniş yelpazedeki müşterilerine iletişim danışmanlığı, yaratıcı tasarım ve dijital pazarlama hizmeti veriyor. Başarılı iletişim stratejisti, profesyonel ekibiyle birlikte, markalar, liderler ve organizasyonlara, insan ve toplum için değer yaratan, onlara iyi gelen, potansiyellerini artıran, hayatlarının kalitesine doğrudan pozitif etki yapan iletişim fikirlerini buluyor, konseptlerini yaratıyor ve hayata geçiriyor. Geleneksel reklamcılığı yeni nesil metodolojilerle birleştiren, sektöründe uluslararası bir üne sahip olan, başarılarıyla İzmir’e pek çok gurur yaşatan Konseptiz Markalama ve Tasarım Ofisi’nin kurucusu ve iletişim stratejisti.

 

İspanya, Veranya, showroom tasarımı

Türkiye’nin en kapsamlı markalama ve tasarım ofisi: Konseptiz


İsviçre, Teıszmann, markalama

Türkiye’nin en kapsamlı markalama ve tasarım ofisi: Konseptiz


Pivora, markalama

Türkiye’nin en kapsamlı markalama ve tasarım ofisi: Konseptiz


Vıaqua, ürün tasarımı

Türkiye’nin en kapsamlı markalama ve tasarım ofisi: Konseptiz

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!