Gaziemir’de Minikler Atletizm Şenliğinde Ter Döktü

Güncelleme Tarihi:

Gaziemir’de Minikler Atletizm Şenliğinde Ter Döktü
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 16, 2015 12:44

GAZİEMİR BELEDİYESİ VE İZMİR ATLETİZM SPOR KULÜBÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN 2. EĞLENCELİ ATLETİZM ŞENLİĞİNE KATILAN ANAOKULU VE İLKOKUL 1. SINIF ÖĞRENCİLERİ HEM SPOR YAPTI, HEM DE EĞLENDİ.

Gaziemir Belediyesi ve İzmir Atletizm Spor Kulübü tarafından düzenlenen 2. Eğlenceli Atletizm Şenliğine katılan anaokulu ve ilkokul 1. sınıf öğrencileri hem spor yaptı, hem de eğlendi.
Gaziemir Belediyesi ve İzmir Atletizm Spor Kulübü tarafından düzenlenen 2. Eğlenceli Atletizm Şenliği gerçekleştirildi. Şenliğe, kentteki okullarda eğitim gören anaokulu ve 1. sınıf öğrencileri ile Gaziemir Belediyesi Cimnastik kursu öğrencileri ile okul öncesi spor kursu öğrencileri katıldı. Çocukları spora yönlendirmek amacıyla yapılan Atletizm Şenliği’ne katılan 200 minik sporcu, dört farklı parkurda yeteneklerini sergiledi. Takım halinde yarışan minikler koşu, engelli koşu, ağırlık atma ve uzun atlama parkurlarında ter döktü. Spor yapmanın keyfine varan öğrenciler hem yarıştı, hem de gönüllerince eğlendi. Şenlik sonunda öğrenciler madalya ve ödüllerini, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ersin Sayköse, öğretmenleri ve spor eğitmenlerinin ellerinden aldı.
Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!