Esat Karlıdağ: 2022’den beklentimiz çok yüksek

Güncelleme Tarihi:

Esat Karlıdağ: 2022’den beklentimiz çok yüksek
Oluşturulma Tarihi: Mart 13, 2022 17:00

AYDIN merkezli Logesa Lojistik’in sahibi Esat Karlıdağ, lojistik setkörünün 2022 yılından beklentilerini açıkladı. Lojistik sektörünün oldukça önemli bir alan olduğunu, bu nedenle sektörün gelişmesi adına firmaların önemli atılımlar gerçekleştirmesi gerektiğini ifade eden Esat Karlıdağ, “Biliyorsunuz lojistik sektörü birçok sektörün bel kemiği. Bu nedenle sektörün gelişmesi adına önemli çalışmalar yapılması gerekiyor. Fakat koranavirüsün ülkemizde de yayılması nedeniyle 2020 yılında beklentiler karşılanamadı. 2020 yılında pandemi nedeniyle çok önemli tedbirler alındı. Dolayısıyla birçok sektörde firmalar, istedikleri hizmeti sağlama noktasında birtakım sorunlarla karşılaştı. Bu nedenle 2020 yılının lojistik sektörü için de beklentileri karşılamayan bir yıl olduğunu söyleyebilirim” ded

 

Haberin Devamı

 i.

FIRSAT YILI OLDU

“2021 yılında normalleşme adımları atıldığı için birçok sektör toparlanabilmek için bir fırsat yakaladı” diyen Esat Karlıdağ, şöyle devam etti:

“Lojistik sektöründe de durum bu şekildeydi. Firmalar, daha efektif bir çalışma planı hazırlayabilmek adına ellerinden geleni yaptı. Açıkçası 2021, bir önceki yıla göre çok daha rahat bir yıl oldu. Fakat firmalar, 2022 yılından oldukça umutlu. Bu nedenle çalışmalarını 2022 yılını baz alarak gerçekleştiriyor.”

GENİŞ HİZMET BÖLGESİ

Esat Karlıdağ, “2022’den beklentimiz çok yüksek. Çünkü pandeminin etkisinin de iyiden iyiye azalacağını düşünüyoruz. Ayrıca 2021 yılında bir toparlanma yaşadık. Dolayısıyla yeni çalışmalar ve projeler için kendimizde bir güç bulduk. Bu nedenle sektörün gelişmesi adına da önemli olan çalışmalarımızı 2022 yılında hayata geçireceğimizi söyleyebilirim. Bunun yanı sıra geniş bir hizmet bölgesine hitap edeceğimizi de ifade etmem mümkün. Bunların her biri, yoğun ve planlı bir çalışma neticesinde meydana geleceği için çalışmalarımızı çok özel bir şekilde sürdürüyoruz” diye konuştu.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!