Sınav stresine karşı motivasyon pikniği

Güncelleme Tarihi:

Sınav stresine karşı motivasyon pikniği
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 30, 2024 15:54

Sınav stresine karşı motivasyon pikniği

Haberin Devamı

İSTANBUL, (DHA) - Sultangazi Belediyesi Eğitime Destek Akademisi (SEDA), sınava sayılı günler kala öğrenciler için motivasyon pikniği düzenledi. Piknikte öğrencilere Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun da eşlik etti.

Sultangazi Belediyesi Eğitime Destek Akademisi, bu kez öğrencilerinin sınav stresini atması için piknik programı düzenledi. Hacı Bektaş-i Veli Şehir Ormanları’nda düzenlenen pikniğe Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ile SEDA öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

Gençlerle bol bol sohbet eden Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, öğrencilerle top oynadı. Öğrencilere özel motivasyon pikniği, renkli görüntülere sahne oldu. Gönüllerince eğlenen gençler, sınav öncesi moral depoladı.

“ÖNCE KENDİNİZE GÜVENİN”

İyi bir insan olmanın da iyi bir meslek sahibi olmak kadar önemli olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Sınava çok az kaldı. İnşallah hepiniz istediğiniz üniversiteyi kazanacaksınız. Sizler daima kendinize güvenin. Önce kendinize güvenin, ardından hedefinize odaklanın ve önünüzdeki engelleri aşarak yolunuza devam edin. İyi bir meslek sahibi olmak kadar daha iyi bir insan olmayı da önemseyin. Bu devletin sizin gibi pırıl pırıl gençlere ihtiyacı var. Bizler belediye olarak eğitime, gençlerimize önem veriyoruz. SEDA olarak da başarı grafiğimizi her yıl yukarılara taşıyoruz. Sizlere bir kez daha gireceğiniz sınavda başarılar diliyorum” dedi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!