Başkan Akpolat, Beşiktaş Kulübü başkanlık seçimi için oy kullandı

Güncelleme Tarihi:

Başkan Akpolat, Beşiktaş Kulübü başkanlık seçimi için oy kullandı
Oluşturulma Tarihi: Aralık 03, 2023 16:48

Başkan Akpolat, Beşiktaş Kulübü başkanlık seçimi için oy kullandı

Haberin Devamı

İSTANBUL, (DHA) – Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda kulübün yeni başkanının belirleneceği seçim için oyunu kullandı.

Kızlarıyla birlikte Akatlar Spor Kompleksi’nde oyunu kullanan Rıza Akpolat, ‘’Beşiktaşımızın seçimli genel kurulunda kızlarımla beraber oyumuzu kullandık. Beşiktaş’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Her iki adaya da başarılar dilerim’’ ifadelerini kullandı.

“BEŞİKTAŞIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün 35. Başkanını seçeceği Olağanüstü Seçimli Genel Kurul, Akatlar Spor Kompleksi’nde başladı. Serdar Adalı ve Hasan Arat’ın başkanlık için yarıştığı kongrede üyeler saat 10.00 itibarıyla salona alınmaya başlarken, 11.00 itibarıyla da oy kullanma işlemi başlatıldı. Beşiktaş Kongre üyesi olan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da oyunu kullanmak için kızlarıyla birlikte Akatlar Spor Kompleksi’ne geldi. Akpolat, oyunu kullandıktan sonra her iki adaya da başarılar diledi.

Rıza Akpolat seçimle ilgili olarak da kişisel hesaplarından bir paylaşımda bulunarak, ‘’Beşiktaş sen bizim her şeyimizsin. Beşiktaşımızın olağanüstü seçimli genel kurulunda kızlarımla beraber oyumuzu kullandık. Beşiktaşımıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!