Forum Gaziantep Ziyaretçilerine Bayram Hediyesi

Güncelleme Tarihi:

Forum Gaziantep Ziyaretçilerine Bayram Hediyesi
Oluşturulma Tarihi: Eylül 28, 2015 19:39

Forum Gaziantep, Happy Hours Kampanyası ile ziyaretçilerine hediye dağıtmaya devam etti. Haziran’dan Aralık’a kadar devam eden kampanyalar kapsamında belli gün ve saatlerde Forum Gaziantep’e giden ziyaretçiler, sinema bileti, hediye çeki ve çeşitli hediyelerin sahibi oldu.
Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, kazandıran kampanyalarından Happy Hour ile çok sayıda ziyaretçisinin yüzünü güldürmeye devam etti.
Uzun dönemli kampanyası Happy Hours ile ziyaretçilerinin ilgisini çeken Forum Gaziantep, ziyaretçilerine çeşitli indirim ve hediye fırsatları sundu. Haziran’da başlayan Happy Hours kampanyası Aralık ayı da dahil olmak üzere 7 ay boyunca belli gün ve saatlerde devam ediyor.
Cinemaximum sinema biletinden, Flormar, Autowax, ENN Kuaför, Playland, Bayazhan Gusto, Koçtaş ve MediaMarkt markalarından hediye çeki kazanan Gaziantepliler evine mutlu döndü. Forum Gaziantep ziyaretçileri kampanya boyunca birbirinden farklı etkinlik ve kampanyalarından dolayı Forum Gaziantep’e teşekkür etmeyi ihmal etmedi
Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!