'Masallarla Yola Çık', Eskişehir'de okurlarıyla buluştu

Güncelleme Tarihi:

Masallarla Yola Çık, Eskişehirde okurlarıyla buluştu
Oluşturulma Tarihi: Aralık 09, 2017 15:31

'Masallarla Yola Çık', Eskişehir'de okurlarıyla buluştu

Haberin Devamı

Kemal ATLAN / ESKİŞEHİR,(DHA)-  YAZAR Judith Malika Liberman, son kitabı 'Masallarla Yola Çık'ı  Eskişehir'de okurlarına imzaladı.
Büyük ilgi gören yeni kitabı Masallarla Yola Çık'ın yazarı Judith Malika Liberman Eskişehir Adımlar Kitabevi'nde okurlarıyla buluştu. Masal Terapi kitabının yazarı Judith Malika Liberman, Hep Kitap'tan çıkan yeni kitabı Masallarla Yola Çık'ta hayalbazlar, oyunbazlar ve yolcular için yeni bir serüven sunuyor. Masal anlatıcısı, eğitmeni ve sanat terapisti Judith Malika Liberman'ın imza gününe çok sayıda hayranı katıldı. Masalların içsesimizle ve birlikte yaşadığımız insanlarla bağlantı kurmamıza yardım ettiğine, dünyayı değiştirmek adına ilham verdiğine inanan yazar Liberman, kendisine ve kitabına gösterilen ilgiden memnun olduğunu söyledi.
MASALLARLA YOLA ÇIK HAKKINDA
Judith Malika Liberman'ın ikinci kitabı Masallarla Yola Çık, okurları 40 haftalık yeni bir serüvene davet ediyor. Bu 40 haftalık yolculuğun belli bir güzergahı var. Önce orman. Korkuların karanlık dünyası. Korkularla yüzleşmek ve onları gözden geçirmek gerek. Karanlığın içine dalmadan ışık bulunamaz çünkü. Ormandan sonra dağ var sırada. Burada zirvelere doğru uçulur ve ruhlar ilhamla dolar. Ardından çöle uzanır yol. Çöl, eyleme geçebilmesi için insanı tutkuların ateşiyle bağ kurmaya ve hayatta cesurca ilerlemeye hazırlar. Ve en nihayet, deniz. Duygu dünyası. Orada ilişkilere, çevreyle nasıl bir bağ kurulduğuna bakılır.
Okurlar ormanı, dağı, çölü ve denizi 40 masalla aşacak, masalların büyülü dünyasında bilinenin içindeki bilinmeyeni görecek, hayal ettikleri hayata doğru dönüştürücü adımlar atacaklar. Bu tılsımlı yolculukta masallar onlara rehberlik edecek. Kapak görselini ve kitap illüstrasyonlarını Gamze Yalçın'ın hazırladığı Masallarla Yola Çık, Sibel Subaşı Hill tarafından Türkçeye çevrildi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!