Büyükşehir’e 3 Ödül Daha

Güncelleme Tarihi:

Büyükşehir’e 3 Ödül Daha
Oluşturulma Tarihi: Aralık 02, 2015 14:18

TUREKS ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş. TARAFINDAN DÜZENLENEN VE BU YIL ÜÇÜNCÜSÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN PARLAYAN YILDIZ (SHİNİNG STARS AWARDS) ÖDÜLLERİNDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3 AYRI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ.

TUREKS Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Parlayan Yıldız (Shining Stars Awards) Ödüllerinde Büyükşehir Belediyesi 3 ayrı ödüle layık görüldü.
TUREKS Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Parlayan Yıldız (Shining Stars Awards) Ödülleri’nde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ‘En İyi Belediye Parkı’, ‘En İyi Müze’ ve ‘En İyi Festival’ kategorilerinde ödül almaya hak kazandı. Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sazova Bilim, Kültür ve Sanat Parkı, En İyi Belediye Parkı kategorisinde, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, En İyi Müze kategorisinde ve Eskişehir Uluslar arası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali’de En İyi Festival kategorisinde ödülün sahibi oldu. 4 Aralık Cuma Günü WOW İstanbul Hotels’de gerçekleştirilecek ödül törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen katılarak ödülleri alacak.
Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!