Belediye Başkanı Aşgın, esnaf ziyaretiyle start verdi

Güncelleme Tarihi:

Belediye Başkanı Aşgın, esnaf ziyaretiyle start verdi
Oluşturulma Tarihi: Ocak 23, 2024 20:43

Belediye Başkanı Aşgın, esnaf ziyaretiyle start verdi

Haberin Devamı

Yusuf ÇINAR/ÇORUM,(DHA)- ÇORUM Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, seçim çalışmalarına Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) ziyaretiyle başladı. Geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu dönemde de ilk ziyaretini ÇESOB’a yapan Başkan Aşgın, “Esnafımızla gönül gönüle yol yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, ÇESOB ziyaretinde Birlik Başkanı Recep Gür ve esnaf temsilcileri tarafından karşıladı. 5 yıl önce de aday adayı olduğu dönemde ilk ziyaretini ÇESOB’a yaptığını hatırlatan Başkan Aşgın “Allah’ın izniyle bu şehre 5 yıl daha hizmet edeceğiz. Bu dönemde de adaylık sürecine girdiğimizde ilk ziyaretimizi ÇESOB’a yapacağımızı söylemiştik. Rabbime hamdolsun, bu sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Geride kalan 5 yıllık dönemde her zaman esnafın yanında olduklarını kaydeden Başkan Aşgın “Esnafımız şehrimizin şah damarıdır. Bu anlamda hayatın her alanında esnafımızın katkısı vardır. Esnafımız bizim bel kemiğimizdir. Bizler de esnafımızın işlerini kolaylaştırmanın çabası içerisinde olduk. Özellikle pandemi gibi esnafı etkileyen zor günler yaşadık. Uzun süre işlerini açamayan esnafımıza belediye olarak destek verdik ve bu süreci birlikte atlattık. Geçtiğimiz yıl ise deprem felaketi yaşadık, o dönem de en çok esnafımızın ve odalarımızın desteğini aldık. Esnafımızın desteği ile yaraları birlikte sardık. 5 yıllık sürecin ardından hamdolsun çok güzel işlere birlikte imza attık. Bundan sonra da el ele gönül gönüle; samimiyetimizden taviz ermeden yol yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

"İNŞALLAH REKOR OY İLE SEÇİLECEĞİZ"

Çorum’da Cumhur İttifakı’nın adayı olarak kendisine görev verildiğini dile getiren Başkan Aşgın “Bize olan güvene layık olmanın gayreti içerisinde olacağız. İnşallah rekor oyla seçileceğiz. Buna yürekte inanıyorum. Allah’ın izniyle yüzde 60’ların üzerinde oy hedefliyoruz. Esnafımızın bir kez daha bizlere destek olmasını bekliyoruz.” dedi.

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!