İnegöl Belediyesi'nden ödüllü bilgi yarışması

Güncelleme Tarihi:

İnegöl Belediyesinden ödüllü bilgi yarışması
Oluşturulma Tarihi: Şubat 11, 2021 14:21

İnegöl Belediyesi'nden ödüllü bilgi yarışması

Haberin Devamı

Yavuz YILMAZ/İNEGÖL,(Bursa),(DHA)-BURSA'da İnegöl Belediyesi Başkan Alper Taban ile dijitalleşme adına ciddi atılımlar gerçekleştirirken, herkesin hafta sonu evde kaldığı pandemi dönemini de sosyal medya etkinlikleri ile hareketlendirmeye devam ediyor.

Son dönemin en etkili iletişim kanalları sosyal medya hesapları ile birçok etkinlikler düzenleyen İnegöl Belediyesi, bu kez de 14 Şubat Pazar günü saat 20.00’de YouTube üzerinden canlı bilgi yarışması düzenleyecek. Her yaş gurubuna hitap eden çalışmalarını hızla sürdüren İnegöl Belediyesi, vatandaşların bilgi ve becerilerini geliştirme, etkili iletişim kurma ve etkinlik sonlarında hediye kazandırmaya devam ediyor. 14 Şubat Pazar günü saat 20.00’de İnegöl Belediyesi YouTube kanalı üzerinden canlı yayında bilgi yarışması başlatacak.

"BİLGİSİNE GÜVENEN GELSİN"

Başkan Alper Taban açıklamasında, ‘’İnegöl Belediyesi olarak yaşamın her alanında vatandaşlarımızla bir arada olarak zor günlerden geçtiğimiz pandemi döneminde de farklı video ve etkinlikler ile renklendirmeye devam ediyoruz. 14 Şubat Pazar günü saat 20.00’de İnegöl Belediyesi YouTube hesabımız üzerinden canlı yayın ile yarışma düzenleyeceğiz. Yarışmadaki soruların geneli genel kültür sorularından oluşacak. Yarışmada sadece doğru cevaplamak değil, hızlı cevaplamakta önemli. Puanlama sistemi doğru ve hızlı cevaplama olarak baz alınacak. Ben buradan tüm Türkiye’deki vatandaşlarımıza sesleniyorum. Bilgisine güvenen gelsin diyorum. Yarışmanın sonunda da dereceye girenlere de ödülümüz olacak. Katılacak tüm herkese şimdiden başarılar diliyorum’’ dedi.

DERECEYE GİRENLERE ‘DİJİTAL’ ÖDÜL

İnegöl Belediyesi YouTube kanalı üzerinden yapılacak olan canlı bilgi yarışmasında dereceye giren yarışmacılara dijital ödül verecek. Yarışma sonunda dereceye giren yarışmacılardan 1.’ye Wireless Bluetooth Kulaklık, 2.’ye Dijital Göstergeli Powerbank, 3.’ye ise Bluetooth Hoparlör hediye edilecek.

YARIŞMAYA NASIL KATILIM SAĞLANILIR?

Belediye tarafından yapılan bilgilendirmede, "Yarışmayı takip etmek için iki cihaza ihtiyacınız var. Bir cihazdan youtube.com/inegolbld canlı yayını açınız. Diğer cihazınızdan kahoot.it sitesine giriniz. YouTube’da canlı yayında verilen PİN numarasını ‘GAME PIN’ kısmına yazın. Gelen sayfadaki ‘nick name’ kısmına ‘Adınızı Soyadınızı’ tam olarak yazın. Ödül alabilmeniz için bu alanı doğru doldurmalısınız. Yarışma başladığında soruları YouTube kanalından takip edip, cevapları diğer cihazınız üzerinden vermelisiniz. Gelen soruda doğru olduğunu düşündüğünüz seçeneğe ekranınızda olabildiğince hızlı tıklayınız. Sıralamada doğruluk ve hız önemlidir." ifadelerine yer verildi.

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!