Yeniden aday gösterilen Mesut Ergin: Aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz

Güncelleme Tarihi:

Yeniden aday gösterilen Mesut Ergin: Aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz
Oluşturulma Tarihi: Ocak 28, 2024 14:11

Yeniden aday gösterilen Mesut Ergin: Aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz

Haberin Devamı

AYVALIK (Balıkesir), (DHA)-CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) tarafından yeniden Ayvalık Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ankara dönüşünde halkla buluştu. Halka ve partililere seslenen Ergin, "Gücümüze güç katacak aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz" dedi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde yapılan Parti Meclisi toplantısında Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin belediye başkan adayının Mesut Ergin olduğu açıklandı. Ankara'dan dönen Ergin, Ayvalık'ın tarihi At Arabacılar Meydanı'ndaki CHP Ayvalık İlçe Başkanlığı'nı ziyaret edip, teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Ergin'i, parti binasında önünde CHP Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı ve parti yönetiminin yanı sıra yüzlerce partili ve vatandaş tarafından karşılandı. Halkla kucaklaşan CHP Ayvalık Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Mesut Ergin, tezahüratlar arasında parti binası önünde kurulan kürsüden vatandaşlara seslendi.

'AZ ZAMANDA ÇOK BÜYÜK İŞLER YAPTIK'

Ayvalık Belediye Başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak bir kez daha halkın karşısında olmaktan duyduğu gururu ve memnuniyeti ifade eden Mesut Ergin, "Gücümüze güç katacak aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz" dedi.

Doğup büyüdüğü, taşı, toprağı, doğası, denizi, ormanı, zeytini ve yeşiliyle memleketi Ayvalık için, Belediye Başkanlığı görevine, 10 yıllık tecrübe, bilgi, birikim ve deneyimimle bir kez daha aday olduğunu vurgulayan Başkan Ergin, "2019'dan bu yana belediye başkanlığı görevini yürüttüğüm Ayvalık'ta yeni bir döneme heyecanla ve hedeflerimizi daha da büyüterek hazırız. 5 yıllık görev süremizce gerek pandemi gerek ekonomik krizler karşılaştığımız tüm zorluklara rağmen 'Mücadele bizim işimiz' dedik ve gece gündüz çalıştık. Sonunda Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi 'Az zamanda çok ve büyük işler yaptık'" dedi.

'AYVALIK'I GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ'

Her bölgesini karış karış gezerek, tüm sorunlarını çözüme kavuşturarak ve düşünülmemişi düşünerek ilerleyerek Ayvalık kadar güzel projeleri vatandaşlarla buluşturacaklarının sözünü veren Başkan Ergin, “Heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden, geleceğin Ayvalık’ını tasarlayacak Ayvalık'ımızı geleceğe taşıyacağız. Bu yolda tek yürek olup, hep birlikte gücümüze güç katarak dayanışmayla yürüyeceğiz. Birlikte yol yürümekten her zaman gurur duyduğum büyük ailem siz Ayvalıklı hemşehrilerimle ve benim dışımdaki beş değerli aday adayıyla çıktığımız bu yolda bundan böyle tek yumruk tek yürek tek ses olarak; Tüm Türkiye'de olduğu gibi Ayvalık'ta ve Balıkesir Büyükşehir'de partimizin bayrağını daha da yükseğe taşıyacağız" diye konuştu(DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!