Mesut Ergin: Muhtarlar, mahallelerdeki en yakın temsilcilerimiz

Güncelleme Tarihi:

Mesut Ergin: Muhtarlar, mahallelerdeki en yakın temsilcilerimiz
Oluşturulma Tarihi: Ocak 23, 2024 12:34

Mesut Ergin: Muhtarlar, mahallelerdeki en yakın temsilcilerimiz

Haberin Devamı

AYVALIK (Balıkesir), (DHA)-BALIKESİR'in Ayvalık ilçesi Belediye Başkanı Mesut Ergin, muhtarların yanında olduklarını belirtip, "Onların istek, öneri ve taleplerini yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Onlar bizim mahallelerdeki en yakın temsilcilerimiz" dedi.
 
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, ilçedeki muhtarlar ve eşleriyle Paşalimanı Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi. 5 yıl boyunca Ayvalık için birlikte çalıştıkları kırsal ve mahalle muhtarından hizmetlerin yürütülmesi sırasında büyük bir destek ve güç aldıklarını belirten Belediye Başkanı Mesut Ergin, "Belediye olarak gücümüzün yettiği yere kadar muhtarlarımızın yanındayız, istek, öneri ve taleplerini yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Onlar bizim mahallelerdeki en yakın temsilcilerimiz.  Muhtarlarımız bize hiçbir zaman şahsi talepleriyle gelmiyorlar. Her zaman öncelikleri mahalleleri. Sorunları iletirler, biz de önerileri en iyi şekilde değerlendiririz. Onları ilgili birimlerin sorumlularıyla sık aralıklarla ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımızla beraber çalışmaktan mutluyuz.  Birlikte Ayvalık anlayışıyla hizmet üretmeye devam ediyoruz" dedi.

Sorun ve problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesi amacıyla konuları Belediye birimlerine hızlı bir şekilde ileten mahalle muhtarlarının itici güç olduğunu dile getiren Başkan Ergin, "Muhtarlarımız, mahallesine, orada yaşayanlara,  hizmet aşkıyla dolu olan çalışmalar yapıyorlar.  Mahalle muhtarlarımızın belediyemize verdikleri hizmet, destek ve dayanışma için teşekkür ediyoruz" diye konuştu.(DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!