Çerçioğlu'ndan yapımı süren Söke Otogarı'nda inceleme

Güncelleme Tarihi:

Çerçioğlundan yapımı süren Söke Otogarında inceleme
Oluşturulma Tarihi: Ocak 31, 2024 09:46

Çerçioğlu'ndan yapımı süren Söke Otogarı'nda inceleme

Haberin Devamı

AYDIN, (DHA)-AYDIN'ın Söke ilçesindeki yapımı süren ve şubat ayında hizmete açılması planlanan otogar inşaatını gezip, incelemelerde bulunan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Söke'de de verdiğimiz her sözü teker teker yerine getiriyoruz" dedi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yapımı süren Söke Otogarı'nda incelemelerde bulundu. Başkan Çerçioğlu'na Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan da eşlik etti. Şubat ayı içerisinde hizmete alınması planlanan112 milyon liralık otogar yatırımıyla ilgili bilgi veren Başkan Çerçioğlu, "2 bin metrekare alan üzerine kurulan Söke Otogarı'nın 12 peron barındıran toplam 4 bin 500 metrekarelik inşaat alanına yapılıyor. Söke'de de verdiğimiz her sözü teker teker yerine getiriyoruz. Şimdiden Söke'ye hayırlı olsun" dedi.

Söke'deki trafiğin büyük çoğunluğunun mevcut otogarın şehrin içerisinde kalmasından kaynaklandığına dikkati çeken Başkan Çerçioğlu, "Yeni otogar hizmete alındığında şehir içi trafiği de büyük oranda rahatlayacak" diye konuştu.(DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!