Aydınspor 1923'te Özdemir iddialı

Güncelleme Tarihi:

Aydınspor 1923te Özdemir iddialı
Oluşturulma Tarihi: Ekim 11, 2016 11:58

Aydınspor 1923'te Özdemir iddialı

Haberin Devamı

Cem ULUCAN / AYDIN, (DHA)- SPOR Toto 2'nci Ligi Kırmızı Grup'ta Bahaddin Güneş'in yerine teknik direktörlük görevine getirilen Göksel Özdemir, takımın başında sahaya çıktığı Kırklarelispor ve Karşıyaka maçlarını kazanarak 2'de 2 yaparken iddialı konuştu.
İki karşılaşmada da oyuncuların yürekleriyle mücadele ettiğini belirten Göksel Özdemir, çok daha iyi yerlere geleceklerini söyledi. Takımın tam anlamıyla hazır duruma gelmesi için 4 haftaya ihtiyaç duyduklarını ifade eden Göksel Özdemir, "Bu süreci kayıpsız atlatırsak, bizi kimse tutamaz" dedi.
Kulüpteki geleceği hakkında yorum yapmayan Göksel Özdemir, "Ben Aydınspor'a yıllarca hizmet verdik. Bu kulübün neferiyim. Şu an görvemin başındayım. Önümüzde bir genel kurul var. Zaman her şeyi gösterir" diye konuştu.
Başkan Hidayet Türen ise 13 Ekim'de yapılacak olağanüstü kongrede çoğunluğun sağlanamayacağını belirtti, "20 Ekim'de Aydınspor 1923'ün yeni yönetimi belli olur. Artık yeni yüzlerin bu camiaya girmesi lazım. Kim başkan olursa olsun, kulüple ve kentle bütünleşmeli" yorumunu yaptı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!