Hayatpark çiçek gibi oldu

Güncelleme Tarihi:

Hayatpark çiçek gibi oldu
Oluşturulma Tarihi: Nisan 17, 2024 12:09

Hayatpark çiçek gibi oldu

Haberin Devamı

ANTALYA, (DHA) - KONYAALTI'nın gözbebeği HayatPark'ın peyzajı yenileniyor. Çiçeklerle donatılan HayatPark'ın yeni hali vatandaşların da beğenisini topladı.

Konyaaltı Belediyesi, ilçe merkezinde bulunan 117 dönüm alana sahip HayatPark'ın çehresini değiştiriyor. Yaz çiçekleriyle donatılan HayatPark, vatandaşların da beğenisini topladı. HayatPark'ta çimleri biçen Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ardından parkın bir çok noktasına yaz çiçekleri dikti.

VATANDAŞ MEMNUN

Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde peyzaj mimarı olarak görev yapan Hatice Ayaz, HayatPark'ta çimlendirme ve çiçek ekim çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi. Ayaz, "HayatPark'ta yaza hazırlık çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Yaza hazırlık derken gerek mevsimlik çiçeklerimizin gerekse çalı grubu çimlerimizin ekimini gerçekleştirdik. HayatPark'a yaklaşık 5 bin adet mevsimlik çiçek ektik. 15 bin metrekare alanda çim ekme çalışmalarını tamamladık. Vatandaşlarımız yaptığımız çalışmalardan memnuniyet duymakta" dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!