Falezlerdeki belediye plajı ücretsiz

Güncelleme Tarihi:

Falezlerdeki belediye plajı ücretsiz
Oluşturulma Tarihi: Nisan 17, 2024 11:19

Falezlerdeki belediye plajı ücretsiz

Haberin Devamı

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi'nin bir yaşam alanı haline getirdiği dünyaca ünlü falez sahil bandındaki İnciraltı Plajı'nda sezon başladı. Plaja giriş bu yıl da ücretsiz.

Antalya'nın dünyaca ünlü falez sahil bandından turistleri, kent sakinlerini Akdeniz'in masmavi sularıyla buluşturan Muratpaşa Belediyesi falez plajlarından İnciraltı'nda yeni sezon başladı. Belediyenin 5 plajı içinde asansörle de inilebilen tek plajı olan İnciraltı'na bu yıl da girişler ücretsiz. Saat 06.00'da açılan ve plaj hizmetlerinin 08.00'de başladığı plajda şezlong ve şemsiye kiralama ücreti ise 100 lira.

Yiyecek ve içecek satın alabilecek bir belediye işletmesinin de yer aldığı plajda tuvalet ve duş imkanı da bulunuyor. Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2016'da açılan İnciraltı Plajı'nın sahil ve kıyılarının halkın kullanımında kalması noktasında Muratpaşa'da gösterdikleri önemli kamu hassasiyetinin somut örneklerinden biri olduğunu söyledi. Uysal, bunu gerçekleştirirken kamu kurumu ve kuruluşları için örnek bir işletme anlayışını da hayata geçirdiklerini belirtti.

Haberin Devamı

İnciraltı Falez Plajı'nda yeni sezonun ilk misafirlerinden Ali Demir ise arkadaşının tavsiyesi üzerine geldiği plajda fiyatları çok uygun bulurken manzaradan da etkilendiğini söyledi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!