Cam Piramit'te çağdaş sanat fuarı

Güncelleme Tarihi:

Cam Piramitte çağdaş sanat fuarı
Oluşturulma Tarihi: Ocak 19, 2024 14:30

Cam Piramit'te çağdaş sanat fuarı

Haberin Devamı

 

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da ilk kez açılan 'Antalya Çağdaş Sanat Fuarı'na sanatçı ve sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Sanatın her dalından rengârenk eserlerin yer aldığı fuara farklı illerden de katılım oldu.
Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi'nde Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde, MSR Uluslararası Fuarcılık ile Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltıraşlar Derneği (BRHD) tarafından düzenlenen fuar, sanatçı ve sanatseverleri bir araya getirdi. 'Antalya Çağdaş Sanat Fuarı'na Antalya bölgesinden 38, yurt genelinden 150, yurt dışından 50 sanat grubu ile sanatçılar katıldı. 
Sanatın kalbinin attığı fuarın, Antalya'nın kültür-sanat yaşamına, turizme önemli katkılar sağlaması bekleniyor. Fuara Antalya'daki sanatçı derneklerinin sanatçı üyeleri, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden akademisyenler, özel sanat galerileri katkıda bulundu.
'Antalya Çağdaş Sanat Fuarı'nda resim, fotoğraf, seramik, heykel, geleneksel el sanatları, geleneksel Türk sanatları gibi birçok dalda eser sergileniyor. Fuar, 21 Ocak Pazar günü saat 20.00'ye kadar açık kalacak. 

FOTOĞRAFLI
 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!