Başkan Böcek'in ilk protokol ziyareti Vali Şahin'e

Güncelleme Tarihi:

Başkan Böcekin ilk protokol ziyareti Vali Şahine
Oluşturulma Tarihi: Nisan 16, 2024 16:45

Başkan Böcek'in ilk protokol ziyareti Vali Şahin'e

Haberin Devamı

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk protokol ziyaretini Vali Hulusi Şahin'e gerçekleştirdi. Vali Şahin, Başkan Böcek'e görevinin ikinci döneminde başarılar dilerken, Başkan Böcek de Antalya için azimle, gururla çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Vali Hulusi Şahin'i makamında ziyaret etti. Nezaketinden dolayı Başkan Böcek'e teşekkür eden Vali Şahin, hayırlı olsun dileğinde bulundu. Vali Şahin, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ikinci döneminizde, Antalya'ya hizmet için çalıştığınız süre zarfında, bizler de sizlerle birlikte bu hizmetlere destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

Haberin Devamı

Başkan Muhittin Böcek de ikinci dönem Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ilk ziyaretine Antalya Valiliği ile başlamak istediğini belirterek, “Başta siz olmak üzere tüm kurum kuruluşlarla, 19 ilçe belediye başkanı arkadaşımla Antalyamız için ayrımız gayrımız olmadan hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!