ANKARA HABERLERİ

Senaryolar virüse karşı revize edildi

Haşim KILIÇ
26.03.2020 - 09:42 | Son Güncelleme :

Ankara’da üç yıldır izleyici ile buluşan ‘Beni Bırakma’ ve sezonun yeni dizilerinden ‘Sevdim Seni Bir Kere’nin çekimleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında kafe gibi kalabalık iç mekânlardan dış mekânlara geçti.

Haşim KILIÇ

MGA Yapım’ın kurucularından Mehmet Erişti, virüsün Türkiye’de ilk ortaya çıktığı dönemde tüm ekiple toplantı yaptıklarını ve ekibin çalışmaya devam etme kararı aldığını belirtti. Platolar ve çekim yapılan alanlarda dezenfekte çalışması gerçekleştirdiklerini aktaran Erişti, “Senaryoda kişisel teması olan sahneleri çıkardık, kronik rahatsızlığı olan arkadaşları ya çıkardık yada dinlenmeye aldık. Evde çok yaşlı annesi babası olan oyuncu arkadaşlara tolerans gösteriyoruz” dedi. Kalabalık mekânlar yerine kendi platoları ile dış çekimleri arttırdıklarını aktaran Erişti, “Kapıdan girişte herkesin ateşini ölçüyoruz, ellerini dezenfekte ediyoruz” diye konuştu.

OYUNCULAR ROLLERİNİ ANLATTI

Beni Bırakma dizisi, zengin oyuncu kadrosu ve hikâyesiyle geniş bir izleyici kitlesine sahip. Dizinin yeni oyuncularının yanı sıra sezon başından beri kadroda bulunan isimler, set ortamını ve rollerini anlattı.

BİRBİRİMİZİN UĞRUNA İNANIYORUZ

ŞEBNEM GÜRSOY: “Günlük dizi başka bir prensip. Biz birbirimizin uğruna da inanıyoruz, çok da severek yapıyorum. ‘Seher hala’ karakterindeyim. Seher hala, başta ne söylediyse aynı şeyleri söylemeye devam ediyor.”

Senaryolar virüse karşı revize edildi

TEMPO DAHA YOĞUN

FATİH GÜHAN: “Günlük dizinin temposu daha yoğun ve farklı bir matematiği var. ‘Bora Aydın’ karakterini oynuyorum. Aile özlemi çeken, güçlü bir karakter. Hikâyenin ilerlemesiyle ailesini buluyor ve yeni bir aşka başlıyor.”

Senaryolar virüse karşı revize edildi

ANKARALI MİSAFİRPERVER

GÜZİDE ÇİĞDEM AKIN: “‘Defne’ karakteriyle diziye girdim. Ankara’da insanlar çok sıcak ve misafirperver. Burada kendimi çok rahat hissediyorum. Herkes işini bildiği ve alışılmış bir sistem olduğundan benim için sonradan ekibe dahil olmam problem olmadı.”

Senaryolar virüse karşı revize edildi

SET YOĞUN GEÇİYOR

NUR YAZAR: “Set yoğun geçiyor. Diziye yeni girdiğimiz için hikâye biraz bizim üzerimize kuruluyor. ‘Feraye Karaman’ karakterini canlandırıyorum. Kötü karakter diyebilirim.”

Senaryolar virüse karşı revize edildi

DEMİR ÇAPKIN BİR ADAM

SERKAN MELİKOĞLU: “‘Demir’ karakteriyle diziye dahil oldum. Çok çapkın bir adam. Dizinin kötü karakterlerinden biri gibi görünüyor şu anda ama iyi bir karaktere dönüşmesinin belirtileri de var aynı zamanda.”

Senaryolar virüse karşı revize edildi

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Senaryolar virüse karşı revize edildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2020 tarihinde saat 09 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Senaryolar virüse karşı revize edildi haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

02 Nisan 2020, Perşembe
 • İmsak
  04:58
 • Güneş
  06:24
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  16:31
 • Akşam
  19:20
 • Yatsı
  20:41
Sayfa Başı