Inna Türkçe söyleyecek

Güncelleme Tarihi:

Inna Türkçe söyleyecek
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 14, 2018 15:41

Inna, önceki akşam sahne aldığı Ankara’dan hayranlarına bir müjde verdi, “Türkçe öğreniyorum, bir şarkı da seslendirdim yakında dinleyecekler” dedi. Tarkan ve Ebru Gündeş hayranı olan dünyaca ünlü şarkıcı, gerekli izinler alınırsa Ankara’da yeni bir video klip çekmek istiyor.

Haberin Devamı

Dünyaca ünlü Romanyalı şarkıcı Inna, ‘City Fest’ etkinliği kapsamında önceki akşam Ankara Winner İncek’te konser verdi. Bir gece önce İstanbul konserinde talihsiz bir kaza yaşayarak bacağından yaralanan ve bandajlarla sahneye çıkan Inna, muhteşem bir performansa imza atarak hayranlarını coşturdu. Türkçe öğrenmeye başladığını söyleyen güzel şarkıcı, sevenlerine bir sürpriz hazırladığını ve Türkçe bir parça seslendireceğini müjdeledi. Daha önce “Party Never Ends” ve “Bop Bop” şarkılarına İstanbul’da klip çeken Inna, gerekli izinler alınırsa Ankara’da kamera karşısına geçmek istiyor. Elena Alexandra Apostoleanu ya da bilinen adıyla Inna, son albümü Nirvana’yı ve Türkiye’ye olan sevgisini Hürriyet Ankara’ya anlattı:

 

Haberin Devamı

Inna Türkçe söyleyecek

YARATTIĞI HİSSİN İSMİNİ VERDİM

 

* Öncelikle son albümünden başlayalım. Müziğin nirvanasına mı ulaştın? Neden bu isim?

Çok sevdiğim ailem gibi olan insanlarla çalıştım. Bu albümdeki bütün şarkılar Nirvana hissi veriyor ve bu hissi seviyorum. Dinleyene mutluluk veriyor. Ben bu albümü seviyorum. En iyi albümüm diyerek diğerlerinden ayıramam ama bunu çıkardığım için mutluyum. Benim en iyilerimden diyelim.

 

 

Inna Türkçe söyleyecek

 


TÜRKÇE ŞARKININ İSMİ SÜRPRİZ OLSUN

 

*Yabancı bir şarkıcı olmana karşın Türkiye’de binlerce hayranın var. Bunu neye bağlıyorsun?

Yaptığım müzik ve kibar olmam buna sebep olabilir. Birçok kez Türkiye’ye geldim. Hiç korkmadım buraya gelmekten. Arkadaşlarım ‘Türkiye’ye mi gidiyorsun orada olanları duymadın mı’ dedi. Bunlar dünyanın her yerinde olabilir. Bu sevgi karşılıklı. Türkiye deyince bu arada şunu söylemeden olmaz; ilk olarak Türk mutfağını çok seviyorum, baklava, kebap...

Haberin Devamı

*Türkiye’de sıklıkla sahne alıyorsun? Türkçe bir şarkıyı seslendirmek ve bunu repertuvarına eklemeyi düşünüyor musun?

Türkçe öğrenmeye başladım, böyle bir proje de var. Bir reklam için Türkçe şarkı seslendirdim. Şarkının ismi Türkiye’deki hayranlarıma sürpriz olsun, yakında dinleyecekler.

Inna Türkçe söyleyecek

TARKAN VEYA EBRU GÜNDEŞ’LE DÜET YAPMAK İSTERİM

 

*Türkiye’de dinlediğin isimler var mı? Belki bu isimlerle de ilerleyen süreçte düet yaparsın.


Benim ülkem Romanya’da Tarkan tanınan biri. Romanya’da okulda Türk arkadaşlarım oldu. Onlardan Ebru Gündeş’i de öğrendim. Daha bir sürü biliyorum ama isimleri aklıma gelmiyor. Ama şarkılar kulağımda canlanıyor. Eğer bir şansım olursa bu isimlerle tabiki de düet yapmak isterim.

 

Haberin Devamı

Inna Türkçe söyleyecek

 

KAPADOKYA’YI MERAK EDİYORUM

 

*Ülkemizde bir çok şehirde sahne aldın en unutulmazı hangisiydi?İstanbul müthiş bir şehir. Bodrum da aynı şekilde. En unutamadığım konserim ise 6 hafta önce İzmir’deydi. Benim için Türkiye’de sahne aldığım her şehir özel. Ama bunlardan Kapadokya’yı ayırabilirim. Oraya gidip görmek istiyorum, merak ediyorum.

 

KLİBİN ADRESİ ANKARA OLABİLİR

 

* Şuan Ankara’dasın gezebilme şansın oldu mu?

Maalesef şansım olmadı. Ankara birçok kez bulundum ve çok seviyorum. Aynı şekilde çok yere gidemedim ama şansım olsa bunu yapmak istiyorum. Ankarada çok yer bilmiyorum, geldiğimde beni gezdirebilirsiniz merak ettiğim yerler var.

Haberin Devamı

* Önceden İstanbul’da video klip için kamera karşısına geçtin. Türkiye’nin ev sahipliğinde yeni bir klip çekmeyi düşünüyor musun?

2 video klip ve roof top video çektim İstanbul’da. Bunu Ankara’da da çekmek isterim. Gerekli kurumlardan izin alınırsa ve bana yardım ederlerse yapabilirim. Bunun için izinler gerekiyor. Birçok düzenleme yapılıyor. Çok mutlu olurum bunu yapabilirsem.

Türkiye konserleri aynı tempoda devam edecek mi?

16-22 Temmuz tarihlerinde yeniden Türkiye’deyim. Türk hayranlarıma teşekkür ediyorum. Hiç bir zaman onları unutmayacağım, kendimi unutturmayacağım. Bir turum daha olacak temmuzdaki turumda İstanbul, Bodrum, Çeşme ve Marmaris gibi şehirler olacak. Ekibimizle çalışıyoruz. Muhteşem bir performans sergileyeceğiz.

Haberin Devamı

Inna Türkçe söyleyecek

İYİYİM VE SAHNEDEYİM

Inna, Ankara sahnesi öncesinde konser verdiği İstanbul’da talihsiz bir kaza yaşayarak sahneden düşmüş ve bacağını yaralamıştı. Ankara sahnesine bacağındaki özel bandajlarla çıkan Inna, “Ben iyiyim merak etmeyin, doktorumun kontrolünde sahne alıyorum almaya da devam edeceğim. Hiç bir sorun yok” dedi.


Inna Türkçe söyleyecek

BURAK ÖZCİVİT’LE MİKROFON BAŞINDA OLACAK

Inna bir şampuan markasının reklam filmi için Türkçe şarkı söyleyecek. Geçtiğimiz ay çekimleri gerçekleştirilen reklam filminde, Inna’ya ünlü oyuncu Burak Özçivit eşlik edecek.

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!