HABER

Bu görüntü sosyal medyada gündem oldu... "Gümbür gümbür geliyorum, yazı bekliyorum."

Rize'de kuaför Yunus Emre Güner, sosyal medyada paylaşılan videosu ile gündem oldu. Hareket halindeki motosiklette sürücüyü tıraş etti. Hareket halindeki motosikletin üzerinde saç tıraşı yaptığı bu görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü. Rizeli kuaför, "Gümbür gümbür geliyorum, yazı bekliyorum." dedi.

Rize'de kuaför Yunus Emre Güner ilginç bir deneme gerçekleştirdi. Güner, trafiğe kapalı köy yolunda hareket halindeki motosiklet üzerinde sürücünün saçlarını tıraş etti. O anlar paylaşıldığı sosyal medyada ilgi gördü. 

Mizah dolu bir video hazırlamak için yola çıktıklarını söyleyen Yunus Emre Güner, "Mesleğimi çok sevdiğim için kurguyu da berberlik üzerine yaptık. Aslında her ortamda mesleğimi yerine getirebileceğimi de göstermeye çalıştım. Gemi, uçak, helikopter, motosiklet her yerde tıraş ederiz. Trafiğe kapalı bir alanda videomuzu çektik. Kimse motosiklet üzerinde beni tıraş et demez zaten, burada tamamen mizansen bir durum ortaya çıkarmaya çalıştık ve büyük ilgi de gördük" dedi.

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUM

Kuaför Güner, "15 yıldır bu mesleğin içerisindeyim. Daha deli planlarım var. Gümbür gümbür geliyorum, yazı bekliyorum ifadelerini kullandı."

GÜNCELLENME