Efsane grup Scorpions 8 yıl sonra yeniden İstanbul'da

Güncelleme Tarihi:

Efsane grup Scorpions 8 yıl sonra yeniden İstanbulda
Oluşturulma Tarihi: Aralık 12, 2023 10:08

Türkiye'de de çok sevilen efsanevi hard rock gruplarından Scorpions, 8 sene aradan sonra İstanbul'da rock ateşini yükseltecek! Alman grup, 'Still Loving You', 'Wind of Change' gibi rock tarihine geçmiş hit'lerin yer aldığı efsane albümleri 'Love at First Sting'in 40. yılı şerefine gerçekleşen turne kapsamında Epifoni organizasyonuyla 23 Mayıs 2024 Perşembe gecesi KüçükÇiftlik Park’ta olacak. Biletler 15 Aralık Cuma saat 12.00'de satışa çıkıyor.

Haberin Devamı

Son olarak 2016 yılında ülkemizde muhteşem bir konser veren rock müzik dünyasının ölümsüz grubu Scorpions, 2024 yılının en büyük müzik konserlerinden birini gerçekleştirmek üzere, efsane albümleri 'Love at First Sting'in 40. yılı şerefine gerçekleşen turne kapsamında Epifoni organizasyonuyla 23 Mayıs 2024 Perşembe gecesi KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak. Biletler 15 Aralık Cuma saat 12.00'de satışta olacak. 

'Still Loving You', 'Wind of Change', 'Rock You Like a Hurricane', 'Send Me an Angel', Always Somewhere gibi her biri rock tarihine geçmiş, nesiller boyunca dinlenmiş, dillere pelesenk olmuş efsanevi şarkıları arka arkaya dinleyebileceğimiz konserde Alman grup Scorpions unutulmaz bir performans sergileyecek!

Efsane grup Scorpions 8 yıl sonra yeniden İstanbulda

Dile kolay, neredeyse 60 yıllık bir kariyer... Nice eşsiz albüm, müzik tarihine kazınmış unutulmaz rock marşları, nesiller boyunca eskimeyen melodiler ve olağanüstü turneler... Alman grup Scorpions sadece rock tarihinin gelmiş geçmiş en büyük topluluklarından biri değil, müzik tarihinin en önemli markalarından da biri aynı zamanda. 1965 yılında gitarist Rudolf Schenker tarafından Almanya'nın Hannover şehrinde kurulan Scorpions’ın şarkılarını canlı canlı dinlemek paha biçilmez bir deneyim olacak hiç şüphesiz! KüçükÇiftlik Park’ta unutulmaz bir rock gecesi yaşanacak!

BAKMADAN GEÇME!