Timur Cihantimur'un babası Bülent Cihantimur, gazetecileri görünce polis merkezine girmeden kaçtı

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Mart 23, 2024 11:13

İstanbul Eyüpsultan'da meydana gelen kazada Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden 17 yaşındaki Timur Cihantimur'un babası Bülent Cihantimur'a ilgili soruşturmada hakkında yurt dışına çıkış yasağı konularak ve en yakın karakola imza verme şartı getirilmişti. Şişli Polis Merkezi'ne gelen Bülent Cihantimur aracından indikten sonra gazetecileri görünce işlemlerini yapmadan tekrar aracına binerek ayrıldı.

Haberin Devamı

Eyüpsultan'da Oğuz Murat Aci'nin öldüğü kaza sondası 17 yaşındaki sürücü Timur Cihantimur ile annesi Eylem Tok önce Mısır'a sonrasında ise ABD'ye kaçmıştı. Soruşturma kapsamında baba Bülent Cihantimur'e ise yurt dışına çıkış yasağı ve en yakın karakola giderek imza verme şartı getirildi.

Bülent Cihantimur adli kontrol uygulaması kapsamında işlemleri için Şişli Polis Merkezi'ne geldi. Cihantimur, polis merkezi önünde bekleyen gazetecileri görünce yardımcısıyla birlikte geri döndü.

Geldikleri minibüse binen Bülent Cihantimur soruları yanıtsız bıraktı. Cihatimur işlemlerini yapmadan hızla polis merkezinden ayrıldı.

BAKMADAN GEÇME!