Yeşilçam'ın 'Sezercik'ine şok suçlamada yeni gelişme

Güncelleme Tarihi:

Yeşilçamın Sezercikine şok suçlamada yeni gelişme
Oluşturulma Tarihi: Eylül 22, 2017 07:41

Eski eşini ölümle tehdit ettiği iddia edilen Sezer İnanoğlu, “Yanlış anlaşılmadan ibaret olan o şikâyet çekildi. Tehdit mesajı yok” dedi

Haberin Devamı

Yeşilçam filmlerindeki rolleriyle "Sezercik" olarak tanınan, film yapımcısı ve oyuncu Sezer İnanoğlu hakkında üçüncü eşi Zeynep Yılmaz'ı tehdit ettiği gerekçesiyle soruşturma başlatılmıştı. İnanoğlu'na "ölümle tehdit ve hakaret" suçlarından dava açılmıştı. Hakkındaki iddialarla ilgili ilk kez Sabah'a konuşan Sezercik, haksızlığa uğradığını anlattı.

Sezer İnanoğlu eski eşi Zeynep Yılmaz ile Kasım 2015'te evlendiğini, evliliklerinde yaşanan problemler nedeniyle birkaç kez boşanma davası açtıklarını, fakat barışmalarından dolayı bu davalardan feragat ettiğini belirtti.

'YANLIŞ ANLAMIŞ'

Son olarak evliliklerinin sağlıklı yürüyemediğini belirten İnanoğlu, 20 Nisan 2017'de Beykoz Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtığını, 1 Ağustos 2017'de ise anlaşmalı olarak boşandıklarını ifade etti. Yaşanan bu olayların ardından çıkan haberlerin kendisini üzdüğünü, evliliklerinin bitmesinden dolayı bu tarz haberlerden rahatsız olduğunu dile getirdi. İnanoğlu, "Habere konu olan şikâyetten eski eşim 27 Şubat 2017 günü 'yanlış anlaşılmadan' ibaret olduğu belirtilerek feragat etmiştir. Tehdit içeren hiçbir mesaj da mevcut değildir" dedi.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!