Şarkıcı Güllü'ye gözaltı

Güncelleme Tarihi:

Şarkıcı Güllüye gözaltı
Oluşturulma Tarihi: Mart 05, 2014 14:55

BURSA’da bir gazinoda sahneye çıkan ’Güllü’ adıyla tanınan şarkıcı, 41 yaşındaki Gül Tut, özel bir eğitim kurumuna olan borcuyla ilgili ’Ödeme taahhüdünü ihlal’ suçundan gözaltına alındı. Adli İnfaz Bürosu’na getirilen Tut, borcunu 10 gün içinde ödeyeceğini söyleyince serbest bırakıldı.

Haberin Devamı

Kocaeli’nin Gebze İlçesindeki bir özel öğretim kurumunda eğitim gören oğlundan dolayı miktarı açıklanmayan borcu bulunan Güllü Tut, Gebze İcra Müdürlüğü’ne ödeme taahhüdünde bulundu. Borcunu zamanında ödemeyince hakkında yakalama kararı çıkarılan Güllü Tut, dün gece merkez Osmangazi İlçesi İnönü Caddesi’ndeki sahneye çıktığı gazinoda Çarşı Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alındı. Bu sabah adliyeye getirilen Güllü Tut, borcunu 10 gün içinde ödeyeceğini söyleyince serbest bırakıldı. Şarkıcının 10 gün içinde bu taahhüdünü de yerine getirmemesi halinde 3 aylık hapse çarptırılacağı bildirildi.

Gazetecilerin görüntü almaması için arka kapıdan getirilen Güllü Tut, serbest bırakıldıktan sonra yanındaki çalıştığı gazinodaki korumalarla birlikte yine aynı kapıdan çıkarak adliyeden ayrıldı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!