Lüks mekanda kanlı tartışma! Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi gözaltına alındı

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Haziran 30, 2021 05:01

Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu arasında Beyoğlu'nda bir mekanda çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle 7'si polis toplam 12 kişiyi bıçakla yaralandı. Olay yerine gelen Özel Harekat polisleri tarafından gözaltına alınan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar, Karaköy Polis Merkezi'ne götürüldü.

Haberin Devamı

Olay saat 00.30 sıralarında Karaköy Mahallesi, Bankalar Caddesi üzerinde bulunan lüks bir mekanda meydana geldi. İddiaya göre Ayşegül Çınar ile eski sevgilisi olduğu iddia edilen Furkan Çalıkoğlu arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Mekan çalışanlarının tartışmaya müdahale etmesinin ardından Çalıkoğlu, bıçakla mekan çalışanlarına saldırdı. 

Lüks mekanda kanlı tartışma Ünlü oyuncu  Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi gözaltına alındı


 
7'Sİ POLİS 12 KİŞİYİ BIÇAKLA YARALADI

Tartışmanın büyümesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekiplerine de direnen Çalıkoğlu'nun 5'i sivil 7 polis olmak üzere toplam 12 kişiyi bıçakla yaraladığı öğrenildi. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürülen yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olay yerine gelen Özel Harekat polisleri tarafından gözaltına alınan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar, Karaköy Polis Merkezi'ne götürüldü. 
 
ÇAKIR, SALDIRIYA UĞRADIKLARINI SÖYLEDİ

Haberin Devamı

Karakola girişi sırasında basın mensuplarının soruları üzerine konuşan Çınar, “Benim işim söz konusu, mekanda biz saldırıya uğradık. Beyefendi kaçtı. Bizi şu an alıkoyuyorlar" dedi. 

Lüks mekanda kanlı tartışma Ünlü oyuncu  Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi gözaltına alındı

SOKAKTA YAŞANAN HAREKETLİLİK VE GÖZALTINA ALINMALARI KAMERADA

Mekan önünde yaşanan hareketlilik ve Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar'ın gözaltına alındığı anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde, polis ekipleri kavganın çıktığı mekana geliyor. Ekipler, Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar'ın gözaltına alarak, polis otosuna bindiriyor. Öte yandan olay anlarında yaşanan hareketlilik cep telefonu kameralarına da yansıdı. Görüntülerde bir el silah sesi duyuluyor.

Lüks mekanda kanlı tartışma Ünlü oyuncu  Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi gözaltına alındı

Haberin Devamı 
ÇINAR, ARABASINDA UYUŞTURUCU MADDE BULUNMASINDA ÇALIKOĞLU'NU SUÇLAMIŞTI

Ayşegül Çınar ile eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu arasında daha önce yaşanan olayda ise, otomobilinde uyuşturucu madde bulunması üzerine gözaltına alınan Ayşegül Çınar, aracına uyuşturucu madde koyanın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu olduğunu iddia etmişti. İkili arasında daha önce yaşanan olayda ise, Çalıkoğlu'nun Çınar'ın evini bastığı iddia edilmişti. 

BAKMADAN GEÇME!