Gaga'lar da aşk acısı çeker

Güncelleme Tarihi:

Gagalar da aşk acısı çeker
Oluşturulma Tarihi: Aralık 01, 2011 10:15

Şarkıları ve özgün tarzıyla milyonları peşinden sürükleyen şarkıcı, "Bir erkekle mutlu olmanın ne demek olduğunu bilmiyorum" diye konuştu.

Haberin Devamı

Albümleri milyonlar satan ünlü şarkıcı Lady Gaga müzik kulağının özel ilişkileri söz konusu olduğunda işe yaramadığını ve ömür boyu bekârlığa mahkûm olduğu konusunda dert yandı.

Vanity Fair dergisinin ocak sayısına kapak olan Lady Gaga, “Hiçbir zaman bir âşığım tarafından gerçekten değer görmedim. Bir erkekle mutlu olmanın ne demek olduğunu bilmiyorum” diye konuştu. Lady Gaga, ‘Vampir Günlükleri’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Taylor Kinney’e aylardır ‘bağımlı’ olduğunu söyledi. Vanity Fair için çarpıcı pozlar veren Gaga, “Aşklarım pek çok vaatle başlasa da pek azı gerçekleşiyor” dedi.

Kendi alanlarında yaratıcı insanlarla ilişkiye başladığını söyleyen Gaga, başta olağanüstü derecede olan çekicilik sona erdiğinde sevgililerinin ondan nefret ettiklerini anlattı. “Ne kadar da romantik! Yüzüğü takacaksın ve her şey güzel olacak!” diyen multimilyoner Gaga, “Ben kendime yüzük alırım” diye isyan etti.

Luc Carl ile nişanlanması beklenen Gaga, Mayıs'ta Graham Norton Show’da bir erkek arkadaşı olmadığını, ilişkilerinin geçen sene Temmuz'da bittiğini açıklayıp ardından “Onu sevdiğim gibi kimseyi sevmedim” itirafını eklemişti.

Haberin Devamı

Gagalar da aşk acısı çeker
Gagalar da aşk acısı çeker

Gagalar da aşk acısı çeker
Gagalar da aşk acısı çeker

 

 

 

 

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!