Bu çocuklara ne oluyor! Bıçaklayan 16, bıçaklanan 13...Öldüren 13, öldürülen 12

Güncelleme Tarihi:

Bu çocuklara ne oluyor Bıçaklayan 16, bıçaklanan 13...Öldüren 13, öldürülen 12
Oluşturulma Tarihi: Aralık 13, 2023 07:00

Konya’da 16 yaşındaki N.N., 13 yaşındaki A.M.Ö.’yü sosyal medyadaki bir yorum nedeniyle bıçakladı. Kayseri’de de 13 yaşındaki T.Ş., 12 yaşındaki arkadaşı Hürkan Samet Durmaz’ı inşaatta henüz bilinmeyen bir nedenle öldürdü.

Haberin Devamı

Konya Selçuklu’daki Nene Hatun Parkı’nda geçen pazar günü saat 17.30 sıralarında A.M.Ö. adlı 13 yaşındaki kız çocuğu arkadaşlarıyla parkta oturduğu sırada yanına N.N. (16) adlı kız çocuğu ve arkadaşı F.S.Ö. gitti. İkili arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine N.N., A.M.Ö.’yü karnından bıçakladı. Kanlar içinde kalan A.M.Ö., arkadaşları tarafından yakındaki özel sağlık kabinine götürüldü. Sağlık kabinindeki görevlilerin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Meram Tıp Fakültesi’ne kaldırılan A.M.Ö.’nün tedavisi sürüyor. Polis, olayın ardından kaçan N.N. ve beraberindeki F.S.Ö.’yü yakaladı. Şüphelilerden F.S.Ö. Çocuk Şube Müdürlüğü’nde alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı. N.N.’nin ilk ifadesinde sosyal medyadaki yorum nedeniyle tartışıp küfürleştikleri için kavga ettiklerini söylediği öğrenildi. Adliyeye sevk edilen N.N. ise tutuklandı.

Haberin Devamı

Bu çocuklara ne oluyor Bıçaklayan 16, bıçaklanan 13...Öldüren 13, öldürülen 12

(solda) T.Ş.

İNŞAATTA KORKUNÇ SON

Kayseri Melikgazi’deki 6 katlı bir inşaatın son katında da dün 13.30 sıralarında, Hürkan Samet Durmaz (12) ile arkadaşı T.Ş. (13) arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Bu sırada T.Ş., Durmaz’ı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak kaçtı. İhbarla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi, kanlar içindeki Hürkan Samet Durmaz’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Çocuğun cansız bedeni, morga kaldırıldı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!